Najbliższe odjazdy
Przystanek: Zachodnia Celtycka
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 44 min o 15:37
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:37
| Zachodnia Celtycka | 2 | 15:38
| Zachodnia | 3 | 15:39
| Zachodnia Działki | 4 | 15:41
| Obozowa Pętla | 5 | 15:42
| Obozowa Wega | 6 | 15:43
| Obozowa Centrozłom | 7 | 15:44
| Obozowa Przychodnia | 8 | 15:46
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 15:47
| Podmiejska Rondo | 10 | 15:48
| Podmiejska Widok | 11 | 15:50
| Wyszyńskiego Przychodnia | 12 | 15:51
| Wyszyńskiego Kościół | 13 | 15:52
| Wyszyńskiego Arena | 14 | 15:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 15 | 15:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 02:44 godz : min o 17:37
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:37
| Zachodnia Celtycka | 2 | 17:38
| Zachodnia | 3 | 17:39
| Zachodnia Działki | 4 | 17:41
| Obozowa Pętla | 5 | 17:42
| Obozowa Wega | 6 | 17:43
| Obozowa Centrozłom | 7 | 17:44
| Obozowa Przychodnia | 8 | 17:46
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 17:47
| Podmiejska Rondo | 10 | 17:48
| Podmiejska Widok | 11 | 17:50
| Wyszyńskiego Przychodnia | 12 | 17:51
| Wyszyńskiego Kościół | 13 | 17:52
| Wyszyńskiego Arena | 14 | 17:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 15 | 17:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 04:44 godz : min o 19:37
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:37
| Zachodnia Celtycka | 2 | 19:38
| Zachodnia | 3 | 19:39
| Zachodnia Działki | 4 | 19:41
| Obozowa Pętla | 5 | 19:42
| Obozowa Wega | 6 | 19:43
| Obozowa Centrozłom | 7 | 19:44
| Obozowa Przychodnia | 8 | 19:46
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 19:47
| Podmiejska Rondo | 10 | 19:48
| Podmiejska Widok | 11 | 19:50
| Wyszyńskiego Przychodnia | 12 | 19:51
| Wyszyńskiego Kościół | 13 | 19:52
| Wyszyńskiego Arena | 14 | 19:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 15 | 19:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 06:44 godz : min o 21:37
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:37
| Zachodnia Celtycka | 2 | 21:38
| Zachodnia | 3 | 21:39
| Zachodnia Działki | 4 | 21:41
| Obozowa Pętla | 5 | 21:42
| Obozowa Wega | 6 | 21:43
| Obozowa Centrozłom | 7 | 21:44
| Obozowa Przychodnia | 8 | 21:46
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 21:47
| Podmiejska Rondo | 10 | 21:48
| Podmiejska Widok | 11 | 21:50
| Wyszyńskiego Przychodnia | 12 | 21:51
| Wyszyńskiego Kościół | 13 | 21:52
| Wyszyńskiego Arena | 14 | 21:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 15 | 21:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |