Najbliższe odjazdy
Przystanek: Al. Woj. Pol. Rondo - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 13:49
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:49
| Al. Woj. Pol. Rondo | 2 | 13:50
| Al. Woj. Pol. STW | 3 | 13:51
| Al. Woj. Pol. Big Star | 4 | 13:53
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 5 | 13:54
| Armii Krajowej | 6 | 13:55
| Wojciechowskiego | 7 | 13:56
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 8 | 13:57
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 11 min o 13:59
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:59
| Al. Woj. Pol. Rondo | 2 | 14:00
| Al. Woj. Pol. STW | 3 | 14:01
| Al. Woj. Pol. Big Star | 4 | 14:04
| Al. Woj. Pol. Skoda | 5 | 14:06
| Wrocławska Sąsiedzka | 6 | 14:07
| Wrocławska Nosków | 7 | 14:08
| Wrocławska NŻ | 8 | 14:09
| Wrocławska Agroma | 9 | 14:11
| Wrocławska Elmet | 10 | 14:13
| Szczypiorno NS | 11 | 14:14
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 12 | 14:16
| Skalmierzyce Starowiejska | 13 | 14:17
| Skalmierzyce |
|
|
|
za: 18 min o 14:06
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:06
| Al. Woj. Pol. Rondo | 2 | 14:07
| Al. Woj. Pol. STW | 3 | 14:08
| Al. Woj. Pol. Big Star | 4 | 14:10
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 5 | 14:11
| Armii Krajowej | 6 | 14:12
| Wojciechowskiego | 7 | 14:13
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 8 | 14:14
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 33 min o 14:21
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:21
| Al. Woj. Pol. Rondo | 2 | 14:22
| Al. Woj. Pol. STW | 3 | 14:23
| Al. Woj. Pol. Big Star | 4 | 14:25
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 5 | 14:26
| Armii Krajowej | 6 | 14:27
| Wojciechowskiego | 7 | 14:28
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 8 | 14:29
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 45 min o 14:33
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:33
| Al. Woj. Pol. Rondo | 2 | 14:34
| Al. Woj. Pol. STW | 3 | 14:35
| Al. Woj. Pol. Big Star | 4 | 14:38
| Al. Woj. Pol. Skoda | 5 | 14:40
| Wrocławska Sąsiedzka | 6 | 14:41
| Wrocławska Nosków | 7 | 14:42
| Wrocławska NŻ | 8 | 14:43
| Wrocławska Agroma | 9 | 14:45
| Wrocławska Elmet | 10 | 14:47
| Szczypiorno NS | 11 | 14:48
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 12 | 14:50
| Skalmierzyce Starowiejska | 13 | 14:51
| Skalmierzyce |
|
|
|
za: 51 min o 14:39
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:39
| Al. Woj. Pol. Rondo | 2 | 14:40
| Al. Woj. Pol. STW | 3 | 14:41
| Al. Woj. Pol. Big Star | 4 | 14:43
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 5 | 14:44
| Armii Krajowej | 6 | 14:45
| Wojciechowskiego | 7 | 14:46
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 8 | 14:47
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |