Najbliższe odjazdy
Przystanek: Częstochowska Teatr - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 27 min o 19:04
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:04
| Częstochowska Teatr | 2 | 19:06
| Częstochowska Inkubator | 3 | 19:08
| Częstochowska Rypinek | 4 | 19:08
| Częstochowska Kalmedica | 5 | 19:10
| Częstochowska Szkoła | 6 | 19:12
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 7 | 19:13
| Częstochowska WSK | 8 | 19:14
| Częstochowska Elektryczna | 9 | 19:15
| Częstochowska Giełda | 10 | 19:16
| Rzymska Piwonice | 11 | 19:18
| Rzymska Celtycka | 12 | 19:20
| Rzymska Romańska | 13 | 19:21
| Romańska Wenedów | 14 | 19:23
| Romańska Szkoła | 15 | 19:25
| Romańska Pętla | 16 | 19:26
| Zachodnia Celtycka | 17 | 19:27
| Zachodnia | 18 | 19:28
| Zachodnia Działki | 19 | 19:30
| Obozowa Pętla | 20 | 19:31
| Obozowa Wega | 21 | 19:32
| Obozowa Centrozłom | 22 | 19:33
| Obozowa Przychodnia | 23 | 19:35
| Górnośląska Galeria Amber | 24 | 19:36
| Podmiejska Rondo | 25 | 19:37
| Podmiejska Widok | 26 | 19:39
| Wyszyńskiego Przychodnia | 27 | 19:40
| Wyszyńskiego Kościół | 28 | 19:41
| Wyszyńskiego Arena | 29 | 19:43
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 30 | 19:44
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 58 min o 19:35
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:35
| Częstochowska Teatr | 2 | 19:36
| Częstochowska Inkubator | 3 | 19:38
| Częstochowska Rypinek | 4 | 19:39
| Częstochowska Kalmedica | 5 | 19:40
| Częstochowska Szkoła | 6 | 19:42
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 7 | 19:43
| Częstochowska WSK | 8 | 19:44
| Częstochowska Elektryczna | 9 | 19:45
| Księżnej Jolanty | 10 | 19:46
| Księżnej Jolanty Most | 11 | 19:47
| Pokrzywnicka Starożytna | 12 | 19:48
| Pokrzywnicka Pasterska | 13 | 19:49
| Pokrzywnicka Miodowa | 14 | 19:50
| Pokrzywnicka Tama | 15 | 19:51
| Szałe KTW | 16 | 19:52
| Szałe Przystań | 17 | 19:54
| Szałe Klub | 18 | 19:55
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 01:27 godz : min o 20:04
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:04
| Częstochowska Teatr | 2 | 20:06
| Częstochowska Inkubator | 3 | 20:08
| Częstochowska Rypinek | 4 | 20:08
| Częstochowska Kalmedica | 5 | 20:10
| Częstochowska Szkoła | 6 | 20:12
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 7 | 20:13
| Częstochowska WSK | 8 | 20:14
| Częstochowska Elektryczna | 9 | 20:15
| Częstochowska Giełda | 10 | 20:16
| Rzymska Piwonice | 11 | 20:18
| Rzymska Celtycka | 12 | 20:20
| Rzymska Romańska | 13 | 20:21
| Romańska Wenedów | 14 | 20:23
| Romańska Szkoła | 15 | 20:25
| Romańska Pętla | 16 | 20:26
| Zachodnia Celtycka | 17 | 20:27
| Zachodnia | 18 | 20:28
| Zachodnia Działki | 19 | 20:30
| Obozowa Pętla | 20 | 20:31
| Obozowa Wega | 21 | 20:32
| Obozowa Centrozłom | 22 | 20:33
| Obozowa Przychodnia | 23 | 20:35
| Górnośląska Galeria Amber | 24 | 20:36
| Podmiejska Rondo | 25 | 20:37
| Podmiejska Widok | 26 | 20:39
| Wyszyńskiego Przychodnia | 27 | 20:40
| Wyszyńskiego Kościół | 28 | 20:41
| Wyszyńskiego Arena | 29 | 20:43
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 30 | 20:44
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:58 godz : min o 20:35
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:35
| Częstochowska Teatr | 2 | 20:36
| Częstochowska Inkubator | 3 | 20:38
| Częstochowska Rypinek | 4 | 20:39
| Częstochowska Kalmedica | 5 | 20:40
| Częstochowska Szkoła | 6 | 20:42
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 7 | 20:43
| Częstochowska WSK | 8 | 20:44
| Częstochowska Elektryczna | 9 | 20:45
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 02:27 godz : min o 21:04
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:04
| Częstochowska Teatr | 2 | 21:06
| Częstochowska Inkubator | 3 | 21:08
| Częstochowska Rypinek | 4 | 21:08
| Częstochowska Kalmedica | 5 | 21:10
| Częstochowska Szkoła | 6 | 21:12
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 7 | 21:13
| Częstochowska WSK | 8 | 21:14
| Częstochowska Elektryczna | 9 | 21:15
| Księżnej Jolanty | 10 | 21:16
| Księżnej Jolanty Most | 11 | 21:17
| Pokrzywnicka Starożytna | 12 | 21:18
| Pokrzywnicka Pasterska | 13 | 21:19
| Pokrzywnicka Miodowa | 14 | 21:20
| Pokrzywnicka Tama | 15 | 21:21
| Szałe KTW | 16 | 21:22
| Szałe Przystań | 17 | 21:24
| Szałe Klub | 18 | 21:25
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 02:58 godz : min o 21:35
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:35
| Częstochowska Teatr | 2 | 21:36
| Częstochowska Inkubator | 3 | 21:38
| Częstochowska Rypinek | 4 | 21:39
| Częstochowska Kalmedica | 5 | 21:40
| Częstochowska Szkoła | 6 | 21:42
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 7 | 21:43
| Częstochowska WSK | 8 | 21:44
| Częstochowska Elektryczna | 9 | 21:45
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
Powrót | | Następne dojazdy |