Najbliższe odjazdy
Przystanek: Nowy Rynek Babina - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 00 min o 12:42
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:42
| Nowy Rynek Babina | 2 | 12:43
| Babina Wodna | 3 | 12:44
| Chopina | 4 | 12:46
| Harcerska Rogatka | 5 | 12:48
| Lipowa | 6 | 12:49
| Legionów Handlowa | 7 | 12:52
| Legionów Polna | 8 | 12:54
| Górnośląska Kaliniec | 9 | 12:56
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 12:57
| Podmiejska Rondo | 11 | 12:59
| Al. Woj. Pol. Rondo | 12 | 13:00
| Al. Woj. Pol. STW | 13 | 13:01
| Al. Woj. Pol. Big Star | 14 | 13:04
| Al. Woj. Pol. Skoda | 15 | 13:06
| Wrocławska Sąsiedzka | 16 | 13:07
| Wrocławska Nosków | 17 | 13:08
| Wrocławska NŻ | 18 | 13:09
| Wrocławska Agroma | 19 | 13:11
| Wrocławska Elmet | 20 | 13:13
| Szczypiorno NS | 21 | 13:14
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 22 | 13:16
| Skalmierzyce Starowiejska | 23 | 13:17
| Skalmierzyce |
|
|
|
za: 07 min o 12:49
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:49
| Nowy Rynek Babina | 2 | 12:50
| Babina Wodna | 3 | 12:51
| Chopina | 4 | 12:53
| Harcerska Rogatka | 5 | 12:55
| Górnośląska Polna | 6 | 12:57
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 12:59
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 13:00
| Podmiejska Rondo | 9 | 13:01
| Podmiejska Widok | 10 | 13:03
| Wyszyńskiego Przychodnia | 11 | 13:04
| Wyszyńskiego Kościół | 12 | 13:05
| Wyszyńskiego Arena | 13 | 13:07
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 14 | 13:08
| Szapocznikow Dobrzecka | 15 | 13:10
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 16 | 13:12
| Korczak Słoneczny Stok | 17 | 13:13
| Korczak Poznańska | 18 | 13:14
| Poznańska Szpital | 19 | 13:16
| Poznańska Galeria | 20 | 13:17
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 21 | 13:18
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 09 min o 12:51
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:51
| Nowy Rynek Babina | 2 | 12:52
| Babina Wodna | 3 | 12:53
| Chopina | 4 | 12:55
| Harcerska | 5 | 12:57
| Poznańska Wojska Polskiego | 6 | 13:00
| Korczak Poznańska | 7 | 13:01
| Korczak Słoneczny Stok | 8 | 13:03
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 9 | 13:05
| Podmiejska Wyszyńskiego | 10 | 13:06
| Podmiejska Widok | 11 | 13:08
| Podmiejska Rondo | 12 | 13:11
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 16 min o 12:58
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:58
| Nowy Rynek Babina | 2 | 12:59
| Babina Wodna | 3 | 13:00
| Chopina | 4 | 13:02
| Harcerska Rogatka | 5 | 13:04
| Górnośląska Polna | 6 | 13:06
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 13:08
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 13:09
| Podmiejska Rondo | 9 | 13:10
| Podmiejska Widok | 10 | 13:12
| Wyszyńskiego Przychodnia | 11 | 13:13
| Wyszyńskiego Kościół | 12 | 13:14
| Wyszyńskiego Arena | 13 | 13:16
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 14 | 13:17
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 28 min o 13:10
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:10
| Nowy Rynek Babina | 2 | 13:11
| Babina Wodna | 3 | 13:12
| Chopina | 4 | 13:14
| Harcerska Rogatka | 5 | 13:16
| Górnośląska Polna | 6 | 13:18
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 13:20
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 13:21
| Podmiejska Rondo | 9 | 13:22
| Podmiejska Widok | 10 | 13:24
| Wyszyńskiego Przychodnia | 11 | 13:25
| Wyszyńskiego Kościół | 12 | 13:26
| Wyszyńskiego Arena | 13 | 13:28
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 14 | 13:29
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 30 min o 13:12
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:12
| Nowy Rynek Babina | 2 | 13:13
| Babina Wodna | 3 | 13:14
| Chopina | 4 | 13:16
| Harcerska Rogatka | 5 | 13:18
| Lipowa | 6 | 13:19
| Legionów Handlowa | 7 | 13:22
| Legionów Polna | 8 | 13:24
| Górnośląska Kaliniec | 9 | 13:26
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 13:27
| Podmiejska Rondo | 11 | 13:29
| Al. Woj. Pol. Rondo | 12 | 13:30
| Al. Woj. Pol. STW | 13 | 13:31
| Al. Woj. Pol. Big Star | 14 | 13:34
| Al. Woj. Pol. Skoda | 15 | 13:36
| Wrocławska Sąsiedzka | 16 | 13:37
| Wrocławska Nosków | 17 | 13:38
| Wrocławska NŻ | 18 | 13:39
| Wrocławska Agroma | 19 | 13:41
| Wrocławska Elmet | 20 | 13:43
| Szczypiorno NS | 21 | 13:44
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 22 | 13:46
| Skalmierzyce Starowiejska | 23 | 13:47
| Skalmierzyce |
|
Powrót | | Następne dojazdy |