Dzisiaj jest: 16-07-2024, Wtorek

Szukaj przystanku 06:27

Najbliższe odjazdy
Przystanek: Częstochowska Elektryczna


RoboczySobotaNiedziele i Święta
LiniaOdjazd za, Kierunek
za: 11 min
o 06:38
#godz.przystanek
106:38 Częstochowska Elektryczna
206:39 Księżnej Jolanty
306:40 Księżnej Jolanty Most
406:42 Starożytna Osadnicza
506:44 Starożytna Szałasowa
606:45 Starożytna Bizantyjska
706:46 Wolica Las
806:48 Borek I
906:50
za: 21 min
o 06:48 Elektryczna Pratt & Whitney
#godz.przystanek
106:48 Częstochowska Elektryczna
206:49 Elektryczna Pratt & Whitney
za: 32 min
o 06:59 Szałe Pętla
#godz.przystanek
106:59 Częstochowska Elektryczna
207:00 Księżnej Jolanty
307:01 Księżnej Jolanty Most
407:02 Pokrzywnicka Starożytna
507:03 Pokrzywnicka Pasterska
607:04 Pokrzywnicka Miodowa
707:05 Pokrzywnicka Tama
807:06 Szałe KTW
907:07 Szałe Przystań
1007:09 Szałe Klub
1107:10 Szałe Pętla
za: 47 min
o 07:14 Wyszyńskiego Słoneczna
#godz.przystanek
107:14 Częstochowska Elektryczna
207:15 Księżnej Jolanty
307:25 Rzymska Piwonice
407:26 Rzymska Celtycka
507:28 Rzymska Romańska
607:29 Romańska Wenedów
707:31 Romańska Szkoła
807:33 Romańska Pętla
907:34 Zachodnia Celtycka
1007:35 Zachodnia
1107:36 Zachodnia Działki
1207:38 Obozowa Pętla
1307:39 Obozowa Wega
1407:40 Obozowa Centrozłom
1507:41 Obozowa Przychodnia
1607:43 Górnośląska Galeria Amber
1707:45 Podmiejska Rondo
1807:47 Podmiejska Widok
1907:49 Wyszyńskiego Przychodnia
2007:50 Wyszyńskiego Kościół
2107:51 Wyszyńskiego Arena
2207:53 Wyszyńskiego Wojciechowskiego
2307:54 Wyszyńskiego Słoneczna
za: 01:03 godz : min
o 07:30 Elektryczna Pratt & Whitney
#godz.przystanek
107:30 Częstochowska Elektryczna
207:31 Elektryczna Pratt & Whitney
za: 01:17 godz : min
o 07:44
#godz.przystanek
107:44 Częstochowska Elektryczna
207:45 Księżnej Jolanty
307:46 Księżnej Jolanty Most
407:48 Starożytna Osadnicza
507:50 Starożytna Szałasowa
607:51 Starożytna Bizantyjska
707:52 Wolica Las
807:54 Borek I
907:56
PowrótNastępne dojazdy