Najbliższe odjazdy
Przystanek: Legionów Polna - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 00 min o 07:34
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:34
| Legionów Polna | 2 | 07:37
| Górnośląska Kaliniec | 3 | 07:39
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 07:41
| Podmiejska Rondo | 5 | 07:43
| Al. Woj. Pol. Rondo | 6 | 07:44
| Al. Woj. Pol. STW | 7 | 07:45
| Al. Woj. Pol. Big Star | 8 | 07:47
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 9 | 07:48
| Armii Krajowej | 10 | 07:49
| Wojciechowskiego | 11 | 07:50
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 12 | 07:51
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 03 min o 07:37
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:37
| Legionów Polna | 2 | 07:40
| Górnośląska Kaliniec | 3 | 07:42
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 07:44
| Wrocławska Netland | 5 | 07:45
| Wrocławska KLA | 6 | 07:46
| Wrocławska Zachodnia | 7 | 07:49
| Al. Woj. Pol. Skoda | 8 | 07:52
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 9 | 07:53
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 10 | 07:54
| Armii Krajowej | 11 | 07:55
| Wojciechowskiego | 12 | 07:56
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 13 | 07:57
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 04 min o 07:38
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:38
| Legionów Polna | 2 | 07:41
| Górnośląska Kaliniec | 3 | 07:43
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 07:45
| Podmiejska Rondo | 5 | 07:47
| Podmiejska Widok | 6 | 07:49
| Wyszyńskiego Przychodnia | 7 | 07:50
| Wyszyńskiego Kościół | 8 | 07:51
| Wyszyńskiego Arena | 9 | 07:53
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 10 | 07:54
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 18 min o 07:52
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:52
| Legionów Polna | 2 | 07:55
| Górnośląska Kaliniec | 3 | 07:57
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 07:59
| Wrocławska Netland | 5 | 08:00
| Wrocławska KLA | 6 | 08:01
| Wrocławska Zachodnia | 7 | 08:04
| Al. Woj. Pol. Skoda | 8 | 08:07
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 9 | 08:08
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 10 | 08:09
| Armii Krajowej | 11 | 08:10
| Wojciechowskiego | 12 | 08:11
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 13 | 08:12
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 20 min o 07:54
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:54
| Legionów Polna | 2 | 07:57
| Górnośląska Kaliniec | 3 | 07:59
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 08:01
| Podmiejska Rondo | 5 | 08:03
| Al. Woj. Pol. Rondo | 6 | 08:04
| Al. Woj. Pol. STW | 7 | 08:05
| Al. Woj. Pol. Big Star | 8 | 08:08
| Al. Woj. Pol. Skoda | 9 | 08:10
| Wrocławska Sąsiedzka | 10 | 08:11
| Wrocławska Nosków | 11 | 08:12
| Wrocławska NŻ | 12 | 08:13
| Wrocławska Agroma | 13 | 08:15
| Wrocławska Elmet | 14 | 08:17
| Szczypiorno NS | 15 | 08:18
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 16 | 08:20
| Skalmierzyce Starowiejska | 17 | 08:21
| Skalmierzyce |
|
|
|
za: 26 min o 08:00
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:00
| Legionów Polna | 2 | 08:03
| Górnośląska Kaliniec | 3 | 08:05
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 08:07
| Podmiejska Rondo | 5 | 08:09
| Al. Woj. Pol. Rondo | 6 | 08:10
| Al. Woj. Pol. STW | 7 | 08:11
| Al. Woj. Pol. Big Star | 8 | 08:13
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 9 | 08:14
| Armii Krajowej | 10 | 08:15
| Wojciechowskiego | 11 | 08:16
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 12 | 08:17
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |