Najbliższe odjazdy
Przystanek: Tatrzańska Karpacka - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 14:38
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:38
| Tatrzańska Karpacka | 2 | 14:39
| Grunwaldzka Karpacka | 3 | 14:40
| Grunwaldzka Torowa | 4 | 14:42
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 14:44
| Podmiejska Rondo | 6 | 14:46
| Podmiejska Widok | 7 | 14:48
| Wyszyńskiego Przychodnia | 8 | 14:49
| Wyszyńskiego Kościół | 9 | 14:50
| Wyszyńskiego Arena | 10 | 14:52
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 11 | 14:53
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 04 min o 14:41
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:41
| Tatrzańska Karpacka | 2 | 14:43
| Budowlanych | 3 | 14:45
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 4 | 14:46
| Częstochowska WSK | 5 | 14:47
| Częstochowska Elektryczna | 6 | 14:49
| Częstochowska Giełda | 7 | 14:51
| Rzymska Piwonice | 8 | 14:53
| Rzymska Celtycka | 9 | 14:55
| Rzymska Romańska | 10 | 14:56
| Romańska Wenedów | 11 | 14:58
| Romańska Szkoła | 12 | 15:00
| Romańska Pętla | 13 | 15:01
| Zachodnia Celtycka | 14 | 15:02
| Zachodnia | 15 | 15:03
| Zachodnia Działki | 16 | 15:05
| Obozowa Pętla | 17 | 15:06
| Obozowa Wega | 18 | 15:07
| Obozowa Centrozłom | 19 | 15:08
| Obozowa Przychodnia | 20 | 15:10
| Górnośląska Galeria Amber | 21 | 15:12
| Podmiejska Rondo | 22 | 15:14
| Podmiejska Widok | 23 | 15:16
| Wyszyńskiego Przychodnia | 24 | 15:17
| Wyszyńskiego Kościół | 25 | 15:18
| Wyszyńskiego Arena | 26 | 15:20
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 27 | 15:21
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 16 min o 14:53
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:53
| Tatrzańska Karpacka | 2 | 14:54
| Grunwaldzka Karpacka | 3 | 14:55
| Grunwaldzka Torowa | 4 | 14:57
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 14:59
| Podmiejska Rondo | 6 | 15:01
| Podmiejska Widok | 7 | 15:03
| Wyszyńskiego Przychodnia | 8 | 15:04
| Wyszyńskiego Kościół | 9 | 15:05
| Wyszyńskiego Arena | 10 | 15:07
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 11 | 15:08
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 41 min o 15:18
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:18
| Tatrzańska Karpacka | 2 | 15:19
| Grunwaldzka Karpacka | 3 | 15:20
| Grunwaldzka Torowa | 4 | 15:22
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 01:04 godz : min o 15:41
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:41
| Tatrzańska Karpacka | 2 | 15:43
| Budowlanych | 3 | 15:45
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 4 | 15:46
| Częstochowska WSK | 5 | 15:47
| Częstochowska Elektryczna | 6 | 15:49
| Częstochowska Giełda | 7 | 15:51
| Rzymska Piwonice | 8 | 15:53
| Rzymska Celtycka | 9 | 15:55
| Rzymska Romańska | 10 | 15:56
| Romańska Wenedów | 11 | 15:58
| Romańska Szkoła | 12 | 16:00
| Romańska Pętla | 13 | 16:00
| Zachodnia Celtycka | 14 | 16:02
| Zachodnia | 15 | 16:03
| Zachodnia Działki | 16 | 16:04
| Obozowa Pętla | 17 | 16:06
| Obozowa Wega | 18 | 16:07
| Obozowa Centrozłom | 19 | 16:08
| Obozowa Przychodnia | 20 | 16:10
| Górnośląska Galeria Amber | 21 | 16:12
| Podmiejska Rondo | 22 | 16:14
| Podmiejska Widok | 23 | 16:16
| Wyszyńskiego Przychodnia | 24 | 16:17
| Wyszyńskiego Kościół | 25 | 16:18
| Wyszyńskiego Arena | 26 | 16:20
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 27 | 16:21
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:09 godz : min o 15:46
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:46
| Tatrzańska Karpacka | 2 | 15:47
| Grunwaldzka Karpacka | 3 | 15:48
| Grunwaldzka Torowa | 4 | 15:50
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 15:52
| Podmiejska Rondo | 6 | 15:54
| Podmiejska Widok | 7 | 15:56
| Wyszyńskiego Przychodnia | 8 | 15:57
| Wyszyńskiego Kościół | 9 | 15:58
| Wyszyńskiego Arena | 10 | 16:00
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 11 | 16:00
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |