Najbliższe odjazdy
Przystanek: Chocimska - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 08 min o 07:11
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:11
| Chocimska | 2 | 07:12
| Połaniecka | 3 | 07:14
| Kołobrzeska Okrąglicka | 4 | 07:15
| Łódzka Okrąglicka | 5 | 07:16
| Łódzka Winiary | 6 | 07:17
| Łódzka Lubelska | 7 | 07:18
| Łódzka Winiary Sieradzka | 8 | 07:19
| Łódzka Winiary Fabryka | 9 | 07:20
| Łódzka Tyniec | 10 | 07:22
| Łódzka Miła | 11 | 07:23
| Łódzka OSRiR | 12 | 07:25
| Łódzka Warszawska | 13 | 07:29
| Plac Jana Pawła II | 14 | 07:31
| Sukiennicza | 15 | 07:33
| Bankowa | 16 | 07:35
| Legionów Handlowa | 17 | 07:38
| Legionów Polna | 18 | 07:41
| Górnośląska Kaliniec | 19 | 07:43
| Górnośląska Galeria Amber | 20 | 07:45
| Podmiejska Rondo | 21 | 07:47
| Podmiejska Widok | 22 | 07:49
| Wyszyńskiego Przychodnia | 23 | 07:50
| Wyszyńskiego Kościół | 24 | 07:51
| Wyszyńskiego Arena | 25 | 07:53
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 26 | 07:54
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 16 min o 07:19
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:19
| Chocimska | 2 | 07:20
| Połaniecka | 3 | 07:22
| Kołobrzeska Okrąglicka | 4 | 07:23
| Łódzka Okrąglicka | 5 | 07:24
| Łódzka Winiary | 6 | 07:25
| Łódzka Lubelska | 7 | 07:26
| Łódzka Winiary Sieradzka | 8 | 07:27
| Łódzka Winiary Fabryka | 9 | 07:28
| Łódzka Tyniec | 10 | 07:30
| Łódzka Miła | 11 | 07:31
| Łódzka OSRiR | 12 | 07:33
| Łódzka Warszawska | 13 | 07:36
| Babina | 14 | 07:38
| Nowy Rynek Chopina | 15 | 07:40
| Chopina | 16 | 07:42
| Harcerska Rogatka | 17 | 07:44
| Lipowa | 18 | 07:46
| Nowy Świat UAM | 19 | 07:47
| Częstochowska Rypinek | 20 | 07:48
| Kordeckiego | 21 | 07:50
| Polna Skalmierzycka | 22 | 07:51
| Kresowa | 23 | 07:52
| Spółdzielcza | 24 | 07:53
| Tatrzańska Karpacka | 25 | 07:54
| Grunwaldzka Karpacka | 26 | 07:55
| Grunwaldzka Torowa | 27 | 07:57
| Górnośląska Galeria Amber | 28 | 07:59
| Podmiejska Rondo | 29 | 08:01
| Podmiejska Widok | 30 | 08:03
| Wyszyńskiego Przychodnia | 31 | 08:04
| Wyszyńskiego Kościół | 32 | 08:05
| Wyszyńskiego Arena | 33 | 08:07
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 34 | 08:08
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 28 min o 07:31
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:31
| Chocimska | 2 | 07:32
| Połaniecka | 3 | 07:34
| Kołobrzeska Okrąglicka | 4 | 07:35
| Łódzka Okrąglicka | 5 | 07:36
| Łódzka Winiary | 6 | 07:37
| Łódzka Lubelska | 7 | 07:38
| Łódzka Winiary Sieradzka | 8 | 07:39
| Łódzka Winiary Fabryka | 9 | 07:40
| Łódzka Tyniec | 10 | 07:42
| Łódzka Miła | 11 | 07:43
| Łódzka OSRiR | 12 | 07:45
| Łódzka Warszawska | 13 | 07:48
| Babina | 14 | 07:49
| Nowy Rynek Babina | 15 | 07:51
| Babina Wodna | 16 | 07:53
| Chopina | 17 | 07:55
| Harcerska Rogatka | 18 | 07:57
| Górnośląska Polna | 19 | 07:59
| Górnośląska Kaliniec | 20 | 08:01
| Górnośląska Galeria Amber | 21 | 08:03
| Podmiejska Rondo | 22 | 08:05
| Podmiejska Widok | 23 | 08:07
| Wyszyńskiego Przychodnia | 24 | 08:08
| Wyszyńskiego Kościół | 25 | 08:09
| Wyszyńskiego Arena | 26 | 08:11
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 27 | 08:12
| Szapocznikow Dobrzecka | 28 | 08:14
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 29 | 08:15
| Korczak Słoneczny Stok | 30 | 08:16
| Korczak Poznańska | 31 | 08:17
| Poznańska Szpital | 32 | 08:19
| Poznańska Galeria | 33 | 08:20
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 34 | 08:21
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 38 min o 07:41
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:41
| Chocimska | 2 | 07:42
| Połaniecka | 3 | 07:44
| Kołobrzeska Okrąglicka | 4 | 07:45
| Łódzka Okrąglicka | 5 | 07:46
| Łódzka Winiary | 6 | 07:47
| Łódzka Lubelska | 7 | 07:48
| Łódzka Winiary Sieradzka | 8 | 07:49
| Łódzka Winiary Fabryka | 9 | 07:50
| Łódzka Tyniec | 10 | 07:52
| Łódzka Miła | 11 | 07:53
| Łódzka OSRiR | 12 | 07:55
| Łódzka Warszawska | 13 | 07:59
| Plac Jana Pawła II | 14 | 08:01
| Sukiennicza | 15 | 08:03
| Bankowa | 16 | 08:05
| Legionów Handlowa | 17 | 08:08
| Legionów Polna | 18 | 08:11
| Górnośląska Kaliniec | 19 | 08:13
| Górnośląska Galeria Amber | 20 | 08:15
| Podmiejska Rondo | 21 | 08:17
| Podmiejska Widok | 22 | 08:19
| Wyszyńskiego Przychodnia | 23 | 08:20
| Wyszyńskiego Kościół | 24 | 08:21
| Wyszyńskiego Arena | 25 | 08:23
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 26 | 08:24
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 58 min o 08:01
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:01
| Chocimska | 2 | 08:02
| Połaniecka | 3 | 08:04
| Kołobrzeska Okrąglicka | 4 | 08:05
| Łódzka Okrąglicka | 5 | 08:06
| Łódzka Winiary | 6 | 08:07
| Łódzka Lubelska | 7 | 08:08
| Łódzka Winiary Sieradzka | 8 | 08:09
| Łódzka Winiary Fabryka | 9 | 08:10
| Łódzka Tyniec | 10 | 08:12
| Łódzka Miła | 11 | 08:13
| Łódzka OSRiR | 12 | 08:15
| Łódzka Warszawska | 13 | 08:18
| Babina | 14 | 08:19
| Nowy Rynek Babina | 15 | 08:21
| Babina Wodna | 16 | 08:23
| Chopina | 17 | 08:25
| Harcerska Rogatka | 18 | 08:27
| Górnośląska Polna | 19 | 08:29
| Górnośląska Kaliniec | 20 | 08:31
| Górnośląska Galeria Amber | 21 | 08:32
| Podmiejska Rondo | 22 | 08:33
| Podmiejska Widok | 23 | 08:35
| Wyszyńskiego Przychodnia | 24 | 08:36
| Wyszyńskiego Kościół | 25 | 08:37
| Wyszyńskiego Arena | 26 | 08:39
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 27 | 08:40
| Szapocznikow Dobrzecka | 28 | 08:42
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 29 | 08:44
| Korczak Słoneczny Stok | 30 | 08:45
| Korczak Poznańska | 31 | 08:46
| Poznańska Szpital | 32 | 08:48
| Poznańska Galeria | 33 | 08:49
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 34 | 08:50
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 01:08 godz : min o 08:11
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:11
| Chocimska | 2 | 08:12
| Połaniecka | 3 | 08:14
| Kołobrzeska Okrąglicka | 4 | 08:15
| Łódzka Okrąglicka | 5 | 08:16
| Łódzka Winiary | 6 | 08:17
| Łódzka Lubelska | 7 | 08:18
| Łódzka Winiary Sieradzka | 8 | 08:19
| Łódzka Winiary Fabryka | 9 | 08:20
| Łódzka Tyniec | 10 | 08:22
| Łódzka Miła | 11 | 08:23
| Łódzka OSRiR | 12 | 08:25
| Łódzka Warszawska | 13 | 08:29
| Plac Jana Pawła II | 14 | 08:31
| Sukiennicza | 15 | 08:32
| Bankowa | 16 | 08:34
| Legionów Handlowa | 17 | 08:37
| Legionów Polna | 18 | 08:39
| Górnośląska Kaliniec | 19 | 08:41
| Górnośląska Galeria Amber | 20 | 08:42
| Podmiejska Rondo | 21 | 08:43
| Podmiejska Widok | 22 | 08:45
| Wyszyńskiego Przychodnia | 23 | 08:46
| Wyszyńskiego Kościół | 24 | 08:47
| Wyszyńskiego Arena | 25 | 08:49
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 26 | 08:50
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |