Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wrocławska Nosków - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 18 min o 13:40
Wał Bernardyński Bażancia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:40
| Wrocławska Nosków | 2 | 13:42
| Wrocławska Sąsiedzka | 3 | 13:44
| Al. Woj. Pol. Skoda | 4 | 13:47
| Al. Woj. Pol. Big Star | 5 | 13:48
| Al. Woj. Pol. STW | 6 | 13:49
| Al. Woj. Pol. Rondo | 7 | 13:51
| Podmiejska Rondo | 8 | 13:53
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 13:55
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 13:57
| Legionów Polna | 11 | 13:58
| Legionów Handlowa | 12 | 13:59
| Nowy Świat Ułańska | 13 | 14:01
| Nowy Świat Rogatka | 14 | 14:04
| Chopina | 15 | 14:05
| Parczewskiego Wodna | 16 | 14:07
| Parczewskiego | 17 | 14:09
| Plac Jana Pawła II | 18 | 14:11
| 3-go Maja | 19 | 14:14
| Majkowska Medix | 20 | 14:15
| Długosza | 21 | 14:17
| Złota Haft | 22 | 14:19
| Złota Działki | 23 | 14:20
| Bażancia PUK | 24 | 14:21
| Wał Bernardyński Bażancia |
|
|
|
za: 47 min o 14:09
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:09
| Wrocławska Nosków | 2 | 14:11
| Wrocławska Sąsiedzka | 3 | 14:13
| Al. Woj. Pol. Skoda | 4 | 14:16
| Al. Woj. Pol. Big Star | 5 | 14:17
| Al. Woj. Pol. STW | 6 | 14:18
| Al. Woj. Pol. Rondo | 7 | 14:20
| Podmiejska Rondo | 8 | 14:23
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 14:25
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 14:27
| Legionów Polna | 11 | 14:28
| Legionów Handlowa | 12 | 14:29
| Nowy Świat Ułańska | 13 | 14:31
| Nowy Świat Rogatka | 14 | 14:34
| Chopina | 15 | 14:35
| Parczewskiego Wodna | 16 | 14:37
| Parczewskiego | 17 | 14:39
| Plac Jana Pawła II | 18 | 14:41
| 3-go Maja | 19 | 14:44
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 01:17 godz : min o 14:39
Wał Bernardyński Bażancia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:39
| Wrocławska Nosków | 2 | 14:41
| Wrocławska Sąsiedzka | 3 | 14:43
| Al. Woj. Pol. Skoda | 4 | 14:46
| Al. Woj. Pol. Big Star | 5 | 14:47
| Al. Woj. Pol. STW | 6 | 14:48
| Al. Woj. Pol. Rondo | 7 | 14:50
| Podmiejska Rondo | 8 | 14:53
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 14:55
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 14:57
| Legionów Polna | 11 | 14:58
| Legionów Handlowa | 12 | 14:59
| Nowy Świat Ułańska | 13 | 15:01
| Nowy Świat Rogatka | 14 | 15:04
| Chopina | 15 | 15:05
| Parczewskiego Wodna | 16 | 15:07
| Parczewskiego | 17 | 15:09
| Plac Jana Pawła II | 18 | 15:11
| 3-go Maja | 19 | 15:14
| Majkowska Medix | 20 | 15:15
| Długosza | 21 | 15:17
| Złota Haft | 22 | 15:19
| Złota Działki | 23 | 15:20
| Bażancia PUK | 24 | 15:21
| Wał Bernardyński Bażancia |
|
|
|
za: 01:47 godz : min o 15:09
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:09
| Wrocławska Nosków | 2 | 15:11
| Wrocławska Sąsiedzka | 3 | 15:13
| Al. Woj. Pol. Skoda | 4 | 15:16
| Al. Woj. Pol. Big Star | 5 | 15:17
| Al. Woj. Pol. STW | 6 | 15:18
| Al. Woj. Pol. Rondo | 7 | 15:20
| Podmiejska Rondo | 8 | 15:23
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 15:25
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 15:27
| Legionów Polna | 11 | 15:28
| Legionów Handlowa | 12 | 15:29
| Nowy Świat Ułańska | 13 | 15:31
| Nowy Świat Rogatka | 14 | 15:34
| Chopina | 15 | 15:35
| Parczewskiego Wodna | 16 | 15:37
| Parczewskiego | 17 | 15:39
| Plac Jana Pawła II | 18 | 15:41
| 3-go Maja | 19 | 15:44
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 02:17 godz : min o 15:39
Wał Bernardyński Bażancia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:39
| Wrocławska Nosków | 2 | 15:41
| Wrocławska Sąsiedzka | 3 | 15:43
| Al. Woj. Pol. Skoda | 4 | 15:46
| Al. Woj. Pol. Big Star | 5 | 15:47
| Al. Woj. Pol. STW | 6 | 15:48
| Al. Woj. Pol. Rondo | 7 | 15:50
| Podmiejska Rondo | 8 | 15:53
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 15:55
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 15:57
| Legionów Polna | 11 | 15:58
| Legionów Handlowa | 12 | 15:59
| Nowy Świat Ułańska | 13 | 16:00
| Nowy Świat Rogatka | 14 | 16:04
| Chopina | 15 | 16:04
| Parczewskiego Wodna | 16 | 16:07
| Parczewskiego | 17 | 16:08
| Plac Jana Pawła II | 18 | 16:11
| 3-go Maja | 19 | 16:14
| Majkowska Medix | 20 | 16:15
| Długosza | 21 | 16:17
| Złota Haft | 22 | 16:19
| Złota Działki | 23 | 16:20
| Bażancia PUK | 24 | 16:21
| Wał Bernardyński Bażancia |
|
|
|
za: 02:46 godz : min o 16:08
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:08
| Wrocławska Nosków | 2 | 16:11
| Wrocławska Sąsiedzka | 3 | 16:13
| Al. Woj. Pol. Skoda | 4 | 16:16
| Al. Woj. Pol. Big Star | 5 | 16:17
| Al. Woj. Pol. STW | 6 | 16:18
| Al. Woj. Pol. Rondo | 7 | 16:20
| Podmiejska Rondo | 8 | 16:23
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 16:25
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 16:27
| Legionów Polna | 11 | 16:28
| Legionów Handlowa | 12 | 16:29
| Nowy Świat Ułańska | 13 | 16:31
| Nowy Świat Rogatka | 14 | 16:34
| Chopina | 15 | 16:35
| Parczewskiego Wodna | 16 | 16:37
| Parczewskiego | 17 | 16:39
| Plac Jana Pawła II | 18 | 16:41
| 3-go Maja | 19 | 16:44
| Majkowska Medix |
|
Powrót | | Następne dojazdy |