Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wyszyńskiego Słoneczna - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 13:35
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:35
| Wyszyńskiego Słoneczna | 2 | 13:36
| Wojciechowskiego | 3 | 13:37
| Armii Krajowej | 4 | 13:38
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 5 | 13:40
| Al. Woj. Pol. Big Star | 6 | 13:41
| Al. Woj. Pol. STW | 7 | 13:42
| Al. Woj. Pol. Rondo | 8 | 13:44
| Podmiejska Rondo | 9 | 13:46
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 13:48
| Górnośląska Kaliniec | 11 | 13:50
| Legionów Polna | 12 | 13:51
| Legionów Handlowa | 13 | 13:52
| Ułańska | 14 | 13:54
| Bankowa | 15 | 13:56
| Sukiennicza | 16 | 13:57
| Plac Jana Pawła II | 17 | 13:59
| 3-go Maja | 18 | 14:01
| Nowy Rynek Chopina | 19 | 14:03
| Chopina | 20 | 14:06
| Harcerska | 21 | 14:08
| Poznańska Wojska Polskiego | 22 | 14:09
| Poznańska Szpital | 23 | 14:11
| Poznańska Galeria | 24 | 14:12
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 25 | 14:13
| Poznańska Kampus | 26 | 14:15
| Kolonia Kościelna Wieś | 27 | 14:16
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 03 min o 13:37
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:37
| Wyszyńskiego Słoneczna | 2 | 13:38
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 3 | 13:39
| Wyszyńskiego Arena | 4 | 13:40
| Wyszyńskiego Kościół | 5 | 13:41
| Wyszyńskiego Przychodnia | 6 | 13:43
| Podmiejska Widok | 7 | 13:45
| Podmiejska Rondo | 8 | 13:47
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 13:49
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 13:51
| Górnośląska Polna | 11 | 13:53
| Górnośląska Rogatka | 12 | 13:55
| Chopina | 13 | 13:56
| Parczewskiego Wodna | 14 | 13:57
| Parczewskiego | 15 | 13:58
| Plac Jana Pawła II | 16 | 14:00
| Sukiennicza | 17 | 14:01
| Częstochowska Teatr | 18 | 14:03
| Częstochowska Inkubator | 19 | 14:05
| Częstochowska Rypinek | 20 | 14:06
| Częstochowska Kalmedica | 21 | 14:07
| Częstochowska Szkoła | 22 | 14:09
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 23 | 14:10
| Częstochowska WSK | 24 | 14:11
| Częstochowska Elektryczna | 25 | 14:12
| Księżnej Jolanty | 26 | 14:13
| Księżnej Jolanty Most | 27 | 14:14
| Pokrzywnicka Starożytna | 28 | 14:15
| Pokrzywnicka Pasterska | 29 | 14:16
| Pokrzywnicka Miodowa | 30 | 14:17
| Pokrzywnicka Tama | 31 | 14:18
| Szałe KTW | 32 | 14:19
| Szałe Przystań | 33 | 14:21
| Szałe Klub | 34 | 14:22
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 08 min o 13:42
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:42
| Wyszyńskiego Słoneczna | 2 | 13:43
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 3 | 13:44
| Wyszyńskiego Arena | 4 | 13:45
| Wyszyńskiego Kościół | 5 | 13:46
| Wyszyńskiego Przychodnia | 6 | 13:48
| Podmiejska Widok | 7 | 13:50
| Podmiejska Rondo | 8 | 13:52
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 13:54
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 13:56
| Górnośląska Polna | 11 | 13:58
| Górnośląska Rogatka | 12 | 14:00
| Chopina | 13 | 14:01
| Parczewskiego Wodna | 14 | 14:03
| Parczewskiego | 15 | 14:05
| Plac Jana Pawła II | 16 | 14:07
| Łódzka Warszawska | 17 | 14:09
| Łódzka OSRiR | 18 | 14:10
| Łódzka Sportowa | 19 | 14:11
| Łódzka Miła | 20 | 14:12
| Łódzka Tyniec | 21 | 14:14
| Łódzka Winiary Fabryka | 22 | 14:16
| Łódzka Lubelska | 23 | 14:17
| Łódzka Winiary | 24 | 14:18
| Łódzka Okrąglicka | 25 | 14:19
| Zduny | 26 | 14:21
| Opatówek Dróżnik | 27 | 14:23
| Opatówek Hellena | 28 | 14:24
| Opatówek Szkoła | 29 | 14:25
| Opatówek |
|
|
|
za: 09 min o 13:43
Szlak Bursztynowy Wzgórza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:43
| Wyszyńskiego Słoneczna | 2 | 13:44
| Wojciechowskiego | 3 | 13:45
| Armii Krajowej | 4 | 13:46
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 5 | 13:48
| Al. Woj. Pol. Big Star | 6 | 13:49
| Al. Woj. Pol. STW | 7 | 13:50
| Al. Woj. Pol. Rondo | 8 | 13:52
| Podmiejska Rondo | 9 | 13:54
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 13:56
| Serbinowska Młynarska | 11 | 13:59
| Widok Mickiewicza | 12 | 14:00
| Dobrzecka Mickiewicza | 13 | 14:03
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 14 | 14:05
| Harcerska | 15 | 14:07
| Chopina | 16 | 14:08
| Parczewskiego Wodna | 17 | 14:10
| Parczewskiego | 18 | 14:12
| Plac Jana Pawła II | 19 | 14:15
| Niemojowskich WORD | 20 | 14:16
| Niemojowskich Szkoła | 21 | 14:17
| Szlak Bursztynowy Niemojowskic | 22 | 14:18
| Szlak Bursztynowy Wzgórza | 23 | 14:19
| Szlak Bursztynowy Wzgórza |
|
|
|
za: 16 min o 13:50
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:50
| Wyszyńskiego Słoneczna | 2 | 13:51
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 3 | 13:52
| Wyszyńskiego Arena | 4 | 13:53
| Wyszyńskiego Kościół | 5 | 13:54
| Wyszyńskiego Przychodnia | 6 | 13:56
| Podmiejska Widok | 7 | 13:58
| Podmiejska Rondo | 8 | 14:00
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 14:02
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 14:04
| Legionów Polna | 11 | 14:05
| Legionów Handlowa | 12 | 14:06
| Ułańska | 13 | 14:08
| Bankowa | 14 | 14:10
| Sukiennicza | 15 | 14:12
| Plac Jana Pawła II | 16 | 14:14
| Łódzka Warszawska | 17 | 14:16
| Łódzka OSRiR | 18 | 14:17
| Łódzka Sportowa | 19 | 14:18
| Łódzka Miła | 20 | 14:19
| Łódzka Tyniec | 21 | 14:21
| Łódzka Winiary Fabryka | 22 | 14:23
| Łódzka Lubelska | 23 | 14:24
| Łódzka Winiary | 24 | 14:25
| Kołobrzeska Okrąglicka | 25 | 14:27
| Połaniecka | 26 | 14:28
| Chocimska | 27 | 14:30
| Lubelska Winiary | 28 | 14:31
| Leśna | 29 | 14:32
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 18 min o 13:52
Wał Bernardyński Bażancia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:52
| Wyszyńskiego Słoneczna | 2 | 13:53
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 3 | 13:54
| Wyszyńskiego Arena | 4 | 13:55
| Wyszyńskiego Kościół | 5 | 13:56
| Wyszyńskiego Przychodnia | 6 | 13:58
| Podmiejska Widok | 7 | 14:00
| Podmiejska Rondo | 8 | 14:02
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 14:04
| Grunwaldzka Torowa | 10 | 14:05
| Grunwaldzka Karpacka | 11 | 14:06
| Tatrzańska Karpacka | 12 | 14:07
| Tatrzańska Głogowska | 13 | 14:09
| Kresowa | 14 | 14:12
| Legionów Polna | 15 | 14:13
| Legionów Handlowa | 16 | 14:14
| Nowy Świat Ułańska | 17 | 14:16
| Nowy Świat Rogatka | 18 | 14:19
| Chopina | 19 | 14:20
| Parczewskiego Wodna | 20 | 14:22
| Nowy Rynek Tęcza | 21 | 14:25
| Majkowska Medix | 22 | 14:26
| Długosza | 23 | 14:28
| Złota Haft | 24 | 14:30
| Złota Działki | 25 | 14:31
| Bażancia PUK | 26 | 14:32
| Wał Bernardyński Bażancia |
|
Powrót | | Następne dojazdy |