Najbliższe odjazdy
Przystanek: Częstochowska Rypinek - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 07:36
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:36
| Częstochowska Rypinek | 2 | 07:38
| Częstochowska Inkubator | 3 | 07:40
| Częstochowska Teatr | 4 | 07:42
| Sukiennicza | 5 | 07:44
| Plac Jana Pawła II | 6 | 07:45
| Babina | 7 | 07:46
| Nowy Rynek Babina | 8 | 07:48
| Babina Wodna | 9 | 07:50
| Chopina | 10 | 07:52
| Harcerska Rogatka | 11 | 07:54
| Górnośląska Polna | 12 | 07:56
| Górnośląska Kaliniec | 13 | 07:58
| Górnośląska Galeria Amber | 14 | 08:00
| Podmiejska Rondo | 15 | 08:02
| Podmiejska Widok | 16 | 08:04
| Wyszyńskiego Przychodnia | 17 | 08:05
| Wyszyńskiego Kościół | 18 | 08:06
| Wyszyńskiego Arena | 19 | 08:08
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 20 | 08:09
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 26 min o 08:01
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:01
| Częstochowska Rypinek | 2 | 08:03
| Częstochowska Inkubator | 3 | 08:05
| Częstochowska Teatr | 4 | 08:07
| Sukiennicza | 5 | 08:09
| Plac Jana Pawła II | 6 | 08:10
| Babina | 7 | 08:11
| Nowy Rynek Babina | 8 | 08:13
| Babina Wodna | 9 | 08:15
| Chopina | 10 | 08:17
| Harcerska Rogatka | 11 | 08:19
| Górnośląska Polna | 12 | 08:21
| Górnośląska Kaliniec | 13 | 08:23
| Górnośląska Galeria Amber | 14 | 08:25
| Podmiejska Rondo | 15 | 08:27
| Podmiejska Widok | 16 | 08:29
| Wyszyńskiego Przychodnia | 17 | 08:30
| Wyszyńskiego Kościół | 18 | 08:31
| Wyszyńskiego Arena | 19 | 08:33
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 20 | 08:34
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 58 min o 08:33
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:33
| Częstochowska Rypinek | 2 | 08:35
| Częstochowska Inkubator | 3 | 08:36
| Częstochowska Teatr | 4 | 08:37
| Sukiennicza | 5 | 08:38
| Plac Jana Pawła II | 6 | 08:39
| Babina | 7 | 08:40
| Nowy Rynek Babina | 8 | 08:41
| Babina Wodna | 9 | 08:42
| Chopina | 10 | 08:44
| Harcerska Rogatka | 11 | 08:46
| Górnośląska Polna | 12 | 08:48
| Górnośląska Kaliniec | 13 | 08:50
| Górnośląska Galeria Amber | 14 | 08:51
| Podmiejska Rondo | 15 | 08:52
| Podmiejska Widok | 16 | 08:54
| Wyszyńskiego Przychodnia | 17 | 08:55
| Wyszyńskiego Kościół | 18 | 08:56
| Wyszyńskiego Arena | 19 | 08:58
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 20 | 08:59
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:16 godz : min o 08:51
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:51
| Częstochowska Rypinek | 2 | 08:53
| Częstochowska Inkubator | 3 | 08:54
| Częstochowska Teatr | 4 | 08:55
| Sukiennicza | 5 | 08:56
| Plac Jana Pawła II | 6 | 08:57
| Babina | 7 | 08:58
| Nowy Rynek Babina | 8 | 08:59
| Babina Wodna | 9 | 09:00
| Chopina | 10 | 09:02
| Harcerska Rogatka | 11 | 09:04
| Górnośląska Polna | 12 | 09:06
| Górnośląska Kaliniec | 13 | 09:08
| Górnośląska Galeria Amber | 14 | 09:09
| Podmiejska Rondo | 15 | 09:10
| Podmiejska Widok | 16 | 09:12
| Wyszyńskiego Przychodnia | 17 | 09:13
| Wyszyńskiego Kościół | 18 | 09:14
| Wyszyńskiego Arena | 19 | 09:16
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 20 | 09:17
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:28 godz : min o 09:03
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:03
| Częstochowska Rypinek | 2 | 09:05
| Częstochowska Inkubator | 3 | 09:06
| Częstochowska Teatr | 4 | 09:07
| Sukiennicza | 5 | 09:08
| Plac Jana Pawła II | 6 | 09:09
| Babina | 7 | 09:10
| Nowy Rynek Babina | 8 | 09:11
| Babina Wodna | 9 | 09:12
| Chopina | 10 | 09:14
| Harcerska Rogatka | 11 | 09:16
| Górnośląska Polna | 12 | 09:18
| Górnośląska Kaliniec | 13 | 09:20
| Górnośląska Galeria Amber | 14 | 09:21
| Podmiejska Rondo | 15 | 09:22
| Podmiejska Widok | 16 | 09:24
| Wyszyńskiego Przychodnia | 17 | 09:25
| Wyszyńskiego Kościół | 18 | 09:26
| Wyszyńskiego Arena | 19 | 09:28
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 20 | 09:29
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:46 godz : min o 09:21
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:21
| Częstochowska Rypinek | 2 | 09:23
| Częstochowska Inkubator | 3 | 09:24
| Częstochowska Teatr | 4 | 09:25
| Sukiennicza | 5 | 09:26
| Plac Jana Pawła II | 6 | 09:27
| Babina | 7 | 09:28
| Nowy Rynek Babina | 8 | 09:29
| Babina Wodna | 9 | 09:30
| Chopina | 10 | 09:32
| Harcerska Rogatka | 11 | 09:34
| Górnośląska Polna | 12 | 09:36
| Górnośląska Kaliniec | 13 | 09:38
| Górnośląska Galeria Amber | 14 | 09:39
| Podmiejska Rondo | 15 | 09:40
| Podmiejska Widok | 16 | 09:42
| Wyszyńskiego Przychodnia | 17 | 09:43
| Wyszyńskiego Kościół | 18 | 09:44
| Wyszyńskiego Arena | 19 | 09:46
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 20 | 09:47
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |