Najbliższe odjazdy
Przystanek: Górnośląska Kaliniec - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 04 min o 15:12
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:12
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 15:14
| Górnośląska Polna | 3 | 15:16
| Górnośląska Rogatka | 4 | 15:19
| Chopina | 5 | 15:20
| Parczewskiego Wodna | 6 | 15:22
| Parczewskiego | 7 | 15:24
| Plac Jana Pawła II | 8 | 15:26
| Łódzka Warszawska | 9 | 15:28
| Łódzka OSRiR | 10 | 15:29
| Łódzka Sportowa | 11 | 15:30
| Łódzka Miła | 12 | 15:31
| Łódzka Tyniec | 13 | 15:33
| Łódzka Winiary Fabryka | 14 | 15:35
| Łódzka Lubelska | 15 | 15:36
| Łódzka Winiary | 16 | 15:37
| Kołobrzeska Okrąglicka | 17 | 15:39
| Połaniecka | 18 | 15:40
| Chocimska | 19 | 15:42
| Lubelska Winiary | 20 | 15:43
| Leśna | 21 | 15:44
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 06 min o 15:14
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:14
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 15:16
| Legionów Polna | 3 | 15:17
| Legionów Handlowa | 4 | 15:18
| Ułańska | 5 | 15:20
| Bankowa | 6 | 15:22
| Sukiennicza | 7 | 15:24
| Plac Jana Pawła II | 8 | 15:26
| Toruńska Gdańska | 9 | 15:27
| Pucka Szpital | 10 | 15:28
| Stawiszyńska Skarszewska | 11 | 15:29
| Żołnierska | 12 | 15:30
| Tuwima | 13 | 15:31
| Tuwima POM | 14 | 15:32
| Żeromskiego | 15 | 15:34
| Staffa | 16 | 15:35
| Długa Stawiszyńska | 17 | 15:37
| Długa | 18 | 15:38
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 11 min o 15:19
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:19
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 15:21
| Górnośląska Polna | 3 | 15:23
| Górnośląska Rogatka | 4 | 15:26
| Chopina | 5 | 15:27
| Parczewskiego Wodna | 6 | 15:29
| Parczewskiego | 7 | 15:30
| Plac Jana Pawła II | 8 | 15:32
| Sukiennicza | 9 | 15:34
| Częstochowska Teatr | 10 | 15:36
| Częstochowska Inkubator | 11 | 15:37
| Szlak Bursztynowy Nowy Świat | 12 | 15:38
| Szlak Bursztynowy Poliklinika | 13 | 15:39
| Szlak Bursztynowy Polna | 14 | 15:40
| Spółdzielcza | 15 | 15:41
| Tatrzańska Karpacka | 16 | 15:43
| Budowlanych | 17 | 15:45
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 18 | 15:46
| Częstochowska WSK | 19 | 15:47
| Częstochowska Elektryczna | 20 | 15:49
| Częstochowska Giełda | 21 | 15:51
| Rzymska Piwonice | 22 | 15:53
| Rzymska Celtycka | 23 | 15:55
| Rzymska Romańska | 24 | 15:56
| Romańska Wenedów | 25 | 15:58
| Romańska Szkoła | 26 | 16:00
| Romańska Pętla | 27 | 16:00
| Zachodnia Celtycka | 28 | 16:02
| Zachodnia | 29 | 16:03
| Zachodnia Działki | 30 | 16:04
| Obozowa Pętla | 31 | 16:06
| Obozowa Wega | 32 | 16:07
| Obozowa Centrozłom | 33 | 16:08
| Obozowa Przychodnia | 34 | 16:10
| Górnośląska Galeria Amber | 35 | 16:12
| Podmiejska Rondo | 36 | 16:14
| Podmiejska Widok | 37 | 16:16
| Wyszyńskiego Przychodnia | 38 | 16:17
| Wyszyńskiego Kościół | 39 | 16:18
| Wyszyńskiego Arena | 40 | 16:20
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 41 | 16:21
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 11 min o 15:19
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:19
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 15:21
| Legionów Polna | 3 | 15:22
| Legionów Handlowa | 4 | 15:23
| Ułańska | 5 | 15:25
| Bankowa | 6 | 15:27
| Sukiennicza | 7 | 15:29
| Plac Jana Pawła II | 8 | 15:31
| 3-go Maja | 9 | 15:33
| Nowy Rynek Chopina | 10 | 15:35
| Chopina | 11 | 15:38
| Harcerska | 12 | 15:40
| Poznańska Wojska Polskiego | 13 | 15:41
| Poznańska Szpital | 14 | 15:43
| Poznańska Galeria | 15 | 15:44
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 16 | 15:45
| Poznańska Kampus | 17 | 15:47
| Kolonia Kościelna Wieś | 18 | 15:48
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 16 min o 15:24
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:24
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 15:26
| Górnośląska Polna | 3 | 15:28
| Górnośląska Rogatka | 4 | 15:31
| Chopina | 5 | 15:32
| Parczewskiego Wodna | 6 | 15:34
| Parczewskiego | 7 | 15:36
| Plac Jana Pawła II | 8 | 15:38
| Łódzka Warszawska | 9 | 15:40
| Łódzka OSRiR | 10 | 15:41
| Łódzka Sportowa | 11 | 15:42
| Łódzka Miła | 12 | 15:43
| Łódzka Tyniec | 13 | 15:45
| Łódzka Winiary Fabryka | 14 | 15:47
| Łódzka Lubelska | 15 | 15:48
| Łódzka Winiary | 16 | 15:49
| Łódzka Okrąglicka | 17 | 15:50
| Zduny | 18 | 15:52
| Opatówek Dróżnik | 19 | 15:54
| Opatówek Hellena | 20 | 15:55
| Opatówek Szkoła | 21 | 15:56
| Opatówek |
|
|
|
za: 17 min o 15:25
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:25
| Górnośląska Kaliniec | 2 | 15:27
| Legionów Polna | 3 | 15:28
| Legionów Handlowa | 4 | 15:29
| Nowy Świat Ułańska | 5 | 15:31
| Nowy Świat Rogatka | 6 | 15:34
| Chopina | 7 | 15:35
| Parczewskiego Wodna | 8 | 15:37
| Parczewskiego | 9 | 15:39
| Plac Jana Pawła II | 10 | 15:41
| 3-go Maja | 11 | 15:44
| Majkowska Medix |
|
Powrót | | Następne dojazdy |