Najbliższe odjazdy
Przystanek: Harcerska Rogatka - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 00 min o 15:43
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:43
| Harcerska Rogatka | 2 | 15:45
| Górnośląska Polna | 3 | 15:47
| Górnośląska Kaliniec | 4 | 15:49
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 15:51
| Podmiejska Rondo | 6 | 15:53
| Podmiejska Widok | 7 | 15:55
| Wyszyńskiego Przychodnia | 8 | 15:56
| Wyszyńskiego Kościół | 9 | 15:57
| Wyszyńskiego Arena | 10 | 15:59
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 11 | 16:00
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 05 min o 15:48
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:48
| Harcerska Rogatka | 2 | 15:50
| Lipowa | 3 | 15:51
| Legionów Handlowa | 4 | 15:54
| Legionów Polna | 5 | 15:57
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 15:59
| Górnośląska Galeria Amber | 7 | 16:00
| Podmiejska Rondo | 8 | 16:03
| Al. Woj. Pol. Rondo | 9 | 16:04
| Al. Woj. Pol. STW | 10 | 16:04
| Al. Woj. Pol. Big Star | 11 | 16:08
| Al. Woj. Pol. Skoda | 12 | 16:10
| Wrocławska Sąsiedzka | 13 | 16:11
| Wrocławska Nosków | 14 | 16:12
| Wrocławska NŻ | 15 | 16:13
| Wrocławska Agroma | 16 | 16:15
| Wrocławska Elmet | 17 | 16:17
| Szczypiorno NS | 18 | 16:18
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 19 | 16:20
| Skalmierzyce Starowiejska | 20 | 16:21
| Skalmierzyce |
|
|
|
za: 09 min o 15:52
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:52
| Harcerska Rogatka | 2 | 15:54
| Górnośląska Polna | 3 | 15:56
| Górnośląska Kaliniec | 4 | 15:58
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 16:00
| Podmiejska Rondo | 6 | 16:02
| Podmiejska Widok | 7 | 16:04
| Wyszyńskiego Przychodnia | 8 | 16:04
| Wyszyńskiego Kościół | 9 | 16:06
| Wyszyńskiego Arena | 10 | 16:08
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 11 | 16:08
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 12 min o 15:55
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:55
| Harcerska Rogatka | 2 | 15:57
| Górnośląska Polna | 3 | 15:59
| Górnośląska Kaliniec | 4 | 16:00
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 16:03
| Podmiejska Rondo | 6 | 16:04
| Podmiejska Widok | 7 | 16:07
| Wyszyńskiego Przychodnia | 8 | 16:08
| Wyszyńskiego Kościół | 9 | 16:08
| Wyszyńskiego Arena | 10 | 16:11
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 11 | 16:12
| Szapocznikow Dobrzecka | 12 | 16:14
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 13 | 16:16
| Korczak Słoneczny Stok | 14 | 16:17
| Korczak Poznańska | 15 | 16:18
| Poznańska Szpital | 16 | 16:20
| Poznańska Galeria | 17 | 16:21
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 18 | 16:22
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 23 min o 16:06
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:06
| Harcerska Rogatka | 2 | 16:08
| Górnośląska Polna | 3 | 16:10
| Górnośląska Kaliniec | 4 | 16:12
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 16:14
| Podmiejska Rondo | 6 | 16:16
| Podmiejska Widok | 7 | 16:18
| Wyszyńskiego Przychodnia | 8 | 16:19
| Wyszyńskiego Kościół | 9 | 16:20
| Wyszyńskiego Arena | 10 | 16:22
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 11 | 16:23
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 30 min o 16:13
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:13
| Harcerska Rogatka | 2 | 16:15
| Górnośląska Polna | 3 | 16:17
| Górnośląska Kaliniec | 4 | 16:19
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 16:21
| Podmiejska Rondo | 6 | 16:23
| Podmiejska Widok | 7 | 16:25
| Wyszyńskiego Przychodnia | 8 | 16:26
| Wyszyńskiego Kościół | 9 | 16:27
| Wyszyńskiego Arena | 10 | 16:29
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 11 | 16:30
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |