Najbliższe odjazdy
Przystanek: Częstochowska WSK - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 05 min o 08:28
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:28
| Częstochowska WSK | 2 | 08:29
| Częstochowska Elektryczna | 3 | 08:30
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 21 min o 08:44
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:44
| Częstochowska WSK | 2 | 08:45
| Częstochowska Elektryczna | 3 | 08:47
| Częstochowska Giełda | 4 | 08:49
| Rzymska Piwonice | 5 | 08:51
| Rzymska Celtycka | 6 | 08:53
| Rzymska Romańska | 7 | 08:54
| Romańska Wenedów | 8 | 08:56
| Romańska Szkoła | 9 | 08:58
| Romańska Pętla | 10 | 08:59
| Zachodnia Celtycka | 11 | 09:00
| Zachodnia | 12 | 09:01
| Zachodnia Działki | 13 | 09:03
| Obozowa Pętla | 14 | 09:04
| Obozowa Wega | 15 | 09:05
| Obozowa Centrozłom | 16 | 09:06
| Obozowa Przychodnia | 17 | 09:08
| Górnośląska Galeria Amber | 18 | 09:09
| Podmiejska Rondo | 19 | 09:10
| Podmiejska Widok | 20 | 09:12
| Wyszyńskiego Przychodnia | 21 | 09:13
| Wyszyńskiego Kościół | 22 | 09:14
| Wyszyńskiego Arena | 23 | 09:16
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 24 | 09:17
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 31 min o 08:54
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:54
| Częstochowska WSK | 2 | 08:55
| Częstochowska Elektryczna | 3 | 08:56
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 34 min o 08:57
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:57
| Częstochowska WSK | 2 | 08:58
| Częstochowska Elektryczna | 3 | 08:59
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 49 min o 09:12
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:12
| Częstochowska WSK | 2 | 09:13
| Częstochowska Elektryczna | 3 | 09:14
| Księżnej Jolanty | 4 | 09:15
| Księżnej Jolanty Most | 5 | 09:16
| Pokrzywnicka Starożytna | 6 | 09:17
| Pokrzywnicka Pasterska | 7 | 09:18
| Pokrzywnicka Miodowa | 8 | 09:19
| Pokrzywnicka Tama | 9 | 09:20
| Szałe KTW | 10 | 09:21
| Szałe Przystań | 11 | 09:23
| Szałe Klub | 12 | 09:24
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 01:01 godz : min o 09:24
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:24
| Częstochowska WSK | 2 | 09:25
| Częstochowska Elektryczna | 3 | 09:26
| Księżnej Jolanty | 4 | 09:27
| Księżnej Jolanty Most | 5 | 09:29
| Starożytna Osadnicza | 6 | 09:31
| Starożytna Szałasowa | 7 | 09:32
| Starożytna Bizantyjska | 8 | 09:33
| Wolica Las | 9 | 09:35
| Borek I | 10 | 09:37
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |