Najbliższe odjazdy
Przystanek: Nowy Dwór - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 13:35 f
FERIO -końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:35f
| Nowy Dwór | 2 | 13:37f
| Hiacyntowa | 3 | 13:38f
| Rolna | 4 | 13:39f
| Szkoła Salezjańska NŻ | 5 | 13:40f
| Rondo Konińskich Cyklistów | 6 | 13:41f
| Spółdzielców | 7 | 13:44f
| ZS im. Kopernika | 8 | 13:47f
| Dworzec PKP | 9 | 13:50f
| Dworcowa | 10 | 13:52f
| Trasa Warszawska | 11 | 13:54f
| Grunwaldzka | 12 | 13:55f
| Wał Tarejwy | 13 | 13:56f
| Żwirki i Wigury | 14 | 13:58f
| Kolska | 15 | 14:00f
| Józefa Bema | 16 | 14:01f
| Rondo Kamińskiego | 17 | 14:02f
| Szpital | 18 | 14:03f
| Szpitalna | 19 | 14:04f
| Ametystowa NŻ | 20 | 14:07f
| FERIO -końcowy. |
|
|
|
za: 17 min o 13:51
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:51
| Nowy Dwór | 2 | 13:53
| Hiacyntowa | 3 | 13:54
| Rolna | 4 | 13:55
| Szkoła Salezjańska NŻ | 5 | 13:56
| Rondo Konińskich Cyklistów | 6 | 13:57
| Spółdzielców | 7 | 14:00
| ZS im. Kopernika | 8 | 14:03
| Dworzec PKP | 9 | 14:06
| Aleje 1 Maja | 10 | 14:08
| Rondo Solidarności | 11 | 14:10
| Targowisko Miejskie | 12 | 14:11
| 11 Listopada | 13 | 14:12
| Zakole | 14 | 14:13
| Okólna | 15 | 14:14
| Sosnowa | 16 | 14:16
| Wyzwolenia | 17 | 14:18
| Wyszyńskiego | 18 | 14:20
| ZSGE | 19 | 14:22
| Hala Rondo | 20 | 14:23
| Aleje 1 Maja | 21 | 14:26
| Dworzec PKP | 22 | 14:29
| ZS im. Kopernika | 23 | 14:31
| Wiadukt Pokoju NŻ | 24 | 14:33
| Spółdzielców | 25 | 14:35
| Rondo Konińskich Cyklistów | 26 | 14:36
| Szkoła Salezjańska NŻ | 27 | 14:37
| Rolna | 28 | 14:38
| Hiacyntowa | 29 | 14:40
| Nowy Dwór | 30 | 14:41
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 31 min o 14:05 f
FERIO -końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:05f
| Nowy Dwór | 2 | 14:07f
| Hiacyntowa | 3 | 14:08f
| Rolna | 4 | 14:09f
| Szkoła Salezjańska NŻ | 5 | 14:10f
| Rondo Konińskich Cyklistów | 6 | 14:11f
| Spółdzielców | 7 | 14:14f
| ZS im. Kopernika | 8 | 14:17f
| Dworzec PKP | 9 | 14:20f
| Dworcowa | 10 | 14:22f
| Trasa Warszawska | 11 | 14:24f
| Grunwaldzka | 12 | 14:25f
| Wał Tarejwy | 13 | 14:26f
| Żwirki i Wigury | 14 | 14:28f
| Kolska | 15 | 14:30f
| Józefa Bema | 16 | 14:31f
| Rondo Kamińskiego | 17 | 14:32f
| Szpital | 18 | 14:33f
| Szpitalna | 19 | 14:34f
| Ametystowa NŻ | 20 | 14:37f
| FERIO -końcowy. |
|
|
|
za: 37 min o 14:11
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:11
| Nowy Dwór | 2 | 14:13
| Hiacyntowa | 3 | 14:14
| Rolna | 4 | 14:15
| Szkoła Salezjańska NŻ | 5 | 14:16
| Rondo Konińskich Cyklistów | 6 | 14:17
| Spółdzielców | 7 | 14:20
| ZS im. Kopernika | 8 | 14:23
| Dworzec PKP | 9 | 14:26
| Aleje 1 Maja | 10 | 14:28
| Rondo Solidarności | 11 | 14:30
| Targowisko Miejskie | 12 | 14:31
| 11 Listopada | 13 | 14:32
| Zakole | 14 | 14:33
| Okólna | 15 | 14:34
| Sosnowa | 16 | 14:36
| Wyzwolenia | 17 | 14:38
| Wyszyńskiego | 18 | 14:40
| ZSGE | 19 | 14:42
| Hala Rondo | 20 | 14:43
| Aleje 1 Maja | 21 | 14:46
| Dworzec PKP | 22 | 14:49
| ZS im. Kopernika | 23 | 14:51
| Wiadukt Pokoju NŻ | 24 | 14:53
| Spółdzielców | 25 | 14:55
| Rondo Konińskich Cyklistów | 26 | 14:56
| Szkoła Salezjańska NŻ | 27 | 14:57
| Rolna | 28 | 14:58
| Hiacyntowa | 29 | 15:00
| Nowy Dwór | 30 | 15:01
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 42 min o 14:16 a
Elektrownia Pątnów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:16a
| Nowy Dwór | 2 | 14:18a
| Hiacyntowa | 3 | 14:19a
| Rolna | 4 | 14:20a
| Szkoła Salezjańska NŻ | 5 | 14:21a
| Rondo Konińskich Cyklistów | 6 | 14:22a
| Spółdzielców | 7 | 14:24a
| ZUS | 8 | 14:25a
| Dworzec PKP | 9 | 14:28a
| Aleje 1 Maja | 10 | 14:30a
| ZSGE | 11 | 14:32a
| Wyszyńskiego | 12 | 14:34a
| Sosnowa | 13 | 14:35a
| Okólna | 14 | 14:37a
| 11 Listopada | 15 | 14:38a
| Targowisko Miejskie | 16 | 14:41a
| Leśna | 17 | 14:43a
| Niesłusz | 18 | 14:44a
| Gajowa NŻ | 19 | 14:46a
| Marantów NŻ | 20 | 14:49a
| Huta | 21 | 14:52a
| Maliniec | 22 | 14:53a
| Przemysłowa NŻ | 23 | 14:54a
| Elektrownia Konin NŻ | 24 | 14:56a
| Jędrzejewskiego NŻ | 25 | 14:57a
| Muzeum Okręgowe | 26 | 14:59a
| Gosławice | 27 | 15:01a
| Przystań Gosławice | 28 | 15:03a
| Gaj NŻ | 29 | 15:04a
| Pątnów | 30 | 15:05a
| Pątnowska NŻ | 31 | 15:06a
| Kazimierska NŻ | 32 | 15:08a
| Elektrownia Pątnów-końcowy. |
|
|
|
za: 52 min o 14:26 b
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:26b
| Nowy Dwór | 2 | 14:28b
| Hiacyntowa | 3 | 14:29b
| Rolna | 4 | 14:30b
| Szkoła Salezjańska NŻ | 5 | 14:31b
| Rondo Konińskich Cyklistów | 6 | 14:32b
| Spółdzielców | 7 | 14:35b
| Wiadukt Pokoju | 8 | 14:37b
| Sąd Rejonowy | 9 | 14:38b
| Zatorze | 10 | 14:39b
| Szeligowskiego | 11 | 14:41b
| Torowa | 12 | 14:43b
| Leśna | 13 | 14:45b
| Wyspiańskiego | 14 | 14:47b
| Leśna | 15 | 14:50b
| Targowisko Miejskie | 16 | 14:51b
| 11 Listopada | 17 | 14:52b
| Zakole | 18 | 14:53b
| Okólna | 19 | 14:54b
| Sosnowa | 20 | 14:56b
| Wyzwolenia | 21 | 14:58b
| Glinka | 22 | 15:00b
| Portowa NŻ | 23 | 15:01b
| Laskówiecka NŻ | 24 | 15:02b
| Jana Pawła II | 25 | 15:03b
| Śniadeckich | 26 | 15:04b
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 27 | 15:06b
| Grójecka I NŻ | 28 | 15:07b
| Grójecka II NŻ | 29 | 15:08b
| Grójec-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |