Najbliższe odjazdy
Przystanek: Nowy Dwór - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 06 min o 11:11 s
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:11s
| Nowy Dwór | 2 | 11:13s
| Hiacyntowa | 3 | 11:14s
| Rolna | 4 | 11:15s
| Szkoła Salezjańska NŻ | 5 | 11:16s
| Rondo Konińskich Cyklistów | 6 | 11:17s
| Spółdzielców | 7 | 11:19s
| ZS im. Kopernika | 8 | 11:22s
| Dworzec PKP | 9 | 11:24s
| Aleje 1 Maja | 10 | 11:26s
| Rondo Solidarności | 11 | 11:28s
| Targowisko Miejskie | 12 | 11:29s
| 11 Listopada | 13 | 11:30s
| Zakole | 14 | 11:31s
| Okólna | 15 | 11:32s
| Sosnowa | 16 | 11:34s
| Wyzwolenia | 17 | 11:36s
| Wyszyńskiego | 18 | 11:38s
| ZSGE | 19 | 11:40s
| Hala Rondo | 20 | 11:41s
| Aleje 1 Maja | 21 | 11:43s
| Dworzec PKP | 22 | 11:46s
| ZS im. Kopernika | 23 | 11:48s
| Wiadukt Pokoju NŻ | 24 | 11:49s
| Spółdzielców | 25 | 11:51s
| Rondo Konińskich Cyklistów | 26 | 11:52s
| Szkoła Salezjańska NŻ | 27 | 11:53s
| Rolna | 28 | 11:54s
| Hiacyntowa | 29 | 11:56s
| Nowy Dwór | 30 | 11:57s
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 13 min o 11:18 a
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:18a
| Nowy Dwór | 2 | 11:20a
| Hiacyntowa | 3 | 11:21a
| Rolna | 4 | 11:22a
| Szkoła Salezjańska NŻ | 5 | 11:23a
| Rondo Konińskich Cyklistów | 6 | 11:24a
| Spółdzielców | 7 | 11:26a
| Wiadukt Pokoju | 8 | 11:28a
| Sąd Rejonowy | 9 | 11:29a
| Zatorze | 10 | 11:30a
| Szeligowskiego | 11 | 11:31a
| Torowa | 12 | 11:34a
| Targowisko Miejskie | 13 | 11:35a
| 11 Listopada | 14 | 11:36a
| Zakole | 15 | 11:37a
| Okólna | 16 | 11:38a
| Sosnowa | 17 | 11:39a
| Wyzwolenia | 18 | 11:41a
| Glinka | 19 | 11:43a
| Portowa NŻ | 20 | 11:44a
| Laskówiecka NŻ | 21 | 11:45a
| Jana Pawła II | 22 | 11:46a
| Śniadeckich | 23 | 11:47a
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 24 | 11:49a
| Grójecka I NŻ | 25 | 11:50a
| Grójecka II NŻ | 26 | 11:51a
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 36 min o 11:41
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:41
| Nowy Dwór | 2 | 11:43
| Hiacyntowa | 3 | 11:44
| Rolna | 4 | 11:45
| Szkoła Salezjańska NŻ | 5 | 11:46
| Rondo Konińskich Cyklistów | 6 | 11:47
| Spółdzielców | 7 | 11:49
| ZS im. Kopernika | 8 | 11:52
| Dworzec PKP | 9 | 11:54
| Aleje 1 Maja | 10 | 11:56
| Rondo Solidarności | 11 | 11:58
| Targowisko Miejskie | 12 | 11:59
| 11 Listopada | 13 | 12:00
| Zakole | 14 | 12:01
| Okólna | 15 | 12:02
| Sosnowa | 16 | 12:04
| Wyzwolenia | 17 | 12:06
| Wyszyńskiego | 18 | 12:08
| ZSGE | 19 | 12:10
| Hala Rondo | 20 | 12:11
| Aleje 1 Maja | 21 | 12:13
| Dworzec PKP | 22 | 12:16
| ZS im. Kopernika | 23 | 12:18
| Wiadukt Pokoju NŻ | 24 | 12:19
| Spółdzielców | 25 | 12:21
| Rondo Konińskich Cyklistów | 26 | 12:22
| Szkoła Salezjańska NŻ | 27 | 12:23
| Rolna | 28 | 12:24
| Hiacyntowa | 29 | 12:26
| Nowy Dwór | 30 | 12:27
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 39 min o 11:44 f
FERIO -końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:44f
| Nowy Dwór | 2 | 11:46f
| Hiacyntowa | 3 | 11:47f
| Rolna | 4 | 11:48f
| Szkoła Salezjańska NŻ | 5 | 11:49f
| Rondo Konińskich Cyklistów | 6 | 11:50f
| Spółdzielców | 7 | 11:52f
| ZS im. Kopernika | 8 | 11:55f
| Dworzec PKP | 9 | 11:58f
| Dworcowa | 10 | 12:00f
| Trasa Warszawska | 11 | 12:02f
| Grunwaldzka | 12 | 12:03f
| Wał Tarejwy | 13 | 12:04f
| Żwirki i Wigury | 14 | 12:06f
| Kolska | 15 | 12:08f
| Józefa Bema | 16 | 12:09f
| Rondo Kamińskiego | 17 | 12:10f
| Szpital | 18 | 12:11f
| Szpitalna | 19 | 12:12f
| Ametystowa NŻ | 20 | 12:15f
| FERIO -końcowy. |
|
|
|
za: 01:06 godz : min o 12:11
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:11
| Nowy Dwór | 2 | 12:13
| Hiacyntowa | 3 | 12:14
| Rolna | 4 | 12:15
| Szkoła Salezjańska NŻ | 5 | 12:16
| Rondo Konińskich Cyklistów | 6 | 12:17
| Spółdzielców | 7 | 12:19
| ZS im. Kopernika | 8 | 12:22
| Dworzec PKP | 9 | 12:24
| Aleje 1 Maja | 10 | 12:26
| Rondo Solidarności | 11 | 12:28
| Targowisko Miejskie | 12 | 12:29
| 11 Listopada | 13 | 12:30
| Zakole | 14 | 12:31
| Okólna | 15 | 12:32
| Sosnowa | 16 | 12:34
| Wyzwolenia | 17 | 12:36
| Wyszyńskiego | 18 | 12:38
| ZSGE | 19 | 12:40
| Hala Rondo | 20 | 12:41
| Aleje 1 Maja | 21 | 12:43
| Dworzec PKP | 22 | 12:46
| ZS im. Kopernika | 23 | 12:48
| Wiadukt Pokoju NŻ | 24 | 12:49
| Spółdzielców | 25 | 12:51
| Rondo Konińskich Cyklistów | 26 | 12:52
| Szkoła Salezjańska NŻ | 27 | 12:53
| Rolna | 28 | 12:54
| Hiacyntowa | 29 | 12:56
| Nowy Dwór | 30 | 12:57
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 01:29 godz : min o 12:34 f
FERIO -końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:34f
| Nowy Dwór | 2 | 12:36f
| Hiacyntowa | 3 | 12:37f
| Rolna | 4 | 12:38f
| Szkoła Salezjańska NŻ | 5 | 12:39f
| Rondo Konińskich Cyklistów | 6 | 12:40f
| Spółdzielców | 7 | 12:42f
| ZS im. Kopernika | 8 | 12:45f
| Dworzec PKP | 9 | 12:48f
| Dworcowa | 10 | 12:50f
| Trasa Warszawska | 11 | 12:52f
| Grunwaldzka | 12 | 12:53f
| Wał Tarejwy | 13 | 12:54f
| Żwirki i Wigury | 14 | 12:56f
| Kolska | 15 | 12:58f
| Józefa Bema | 16 | 12:59f
| Rondo Kamińskiego | 17 | 13:00f
| Szpital | 18 | 13:01f
| Szpitalna | 19 | 13:02f
| Ametystowa NŻ | 20 | 13:05f
| FERIO -końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |