Najbliższe odjazdy
Przystanek: Nowy Dwór - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 16:26
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:26
| Nowy Dwór | 2 | 16:28
| Hiacyntowa | 3 | 16:29
| Rolna | 4 | 16:30
| Szkoła Salezjańska NŻ | 5 | 16:31
| Rondo Konińskich Cyklistów | 6 | 16:32
| Spółdzielców | 7 | 16:34
| ZS im. Kopernika | 8 | 16:37
| Dworzec PKP | 9 | 16:39
| Aleje 1 Maja | 10 | 16:41
| Rondo Solidarności | 11 | 16:43
| Targowisko Miejskie | 12 | 16:44
| 11 Listopada | 13 | 16:45
| Zakole | 14 | 16:46
| Okólna | 15 | 16:47
| Sosnowa | 16 | 16:49
| Wyzwolenia | 17 | 16:51
| Wyszyńskiego | 18 | 16:53
| ZSGE | 19 | 16:55
| Hala Rondo | 20 | 16:56
| Aleje 1 Maja | 21 | 16:58
| Dworzec PKP | 22 | 17:00
| ZS im. Kopernika | 23 | 17:03
| Wiadukt Pokoju NŻ | 24 | 17:04
| Spółdzielców | 25 | 17:06
| Rondo Konińskich Cyklistów | 26 | 17:07
| Szkoła Salezjańska NŻ | 27 | 17:08
| Rolna | 28 | 17:08
| Hiacyntowa | 29 | 17:11
| Nowy Dwór | 30 | 17:12
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 35 min o 17:00 f
FERIO -końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:00f
| Nowy Dwór | 2 | 17:02f
| Hiacyntowa | 3 | 17:03f
| Rolna | 4 | 17:04f
| Szkoła Salezjańska NŻ | 5 | 17:04f
| Rondo Konińskich Cyklistów | 6 | 17:06f
| Spółdzielców | 7 | 17:08f
| ZS im. Kopernika | 8 | 17:11f
| Dworzec PKP | 9 | 17:13f
| Dworcowa | 10 | 17:15f
| Trasa Warszawska | 11 | 17:17f
| Grunwaldzka | 12 | 17:18f
| Wał Tarejwy | 13 | 17:19f
| Żwirki i Wigury | 14 | 17:21f
| Kolska | 15 | 17:23f
| Józefa Bema | 16 | 17:24f
| Rondo Kamińskiego | 17 | 17:25f
| Szpital | 18 | 17:26f
| Szpitalna | 19 | 17:27f
| Ametystowa NŻ | 20 | 17:30f
| FERIO -końcowy. |
|
|
|
za: 01:01 godz : min o 17:26
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:26
| Nowy Dwór | 2 | 17:28
| Hiacyntowa | 3 | 17:29
| Rolna | 4 | 17:30
| Szkoła Salezjańska NŻ | 5 | 17:31
| Rondo Konińskich Cyklistów | 6 | 17:32
| Spółdzielców | 7 | 17:34
| ZS im. Kopernika | 8 | 17:37
| Dworzec PKP | 9 | 17:39
| Aleje 1 Maja | 10 | 17:41
| Rondo Solidarności | 11 | 17:43
| Targowisko Miejskie | 12 | 17:44
| 11 Listopada | 13 | 17:45
| Zakole | 14 | 17:46
| Okólna | 15 | 17:47
| Sosnowa | 16 | 17:48
| Wyzwolenia | 17 | 17:50
| Wyszyńskiego | 18 | 17:52
| ZSGE | 19 | 17:54
| Hala Rondo | 20 | 17:55
| Aleje 1 Maja | 21 | 17:57
| Dworzec PKP | 22 | 17:59
| ZS im. Kopernika | 23 | 18:00
| Wiadukt Pokoju NŻ | 24 | 18:02
| Spółdzielców | 25 | 18:04
| Rondo Konińskich Cyklistów | 26 | 18:04
| Szkoła Salezjańska NŻ | 27 | 18:06
| Rolna | 28 | 18:07
| Hiacyntowa | 29 | 18:08
| Nowy Dwór | 30 | 18:10
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 01:13 godz : min o 17:38 a
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:38a
| Nowy Dwór | 2 | 17:40a
| Hiacyntowa | 3 | 17:41a
| Rolna | 4 | 17:42a
| Szkoła Salezjańska NŻ | 5 | 17:43a
| Rondo Konińskich Cyklistów | 6 | 17:44a
| Spółdzielców | 7 | 17:46a
| Wiadukt Pokoju | 8 | 17:48a
| Sąd Rejonowy | 9 | 17:49a
| Zatorze | 10 | 17:50a
| Szeligowskiego | 11 | 17:51a
| Torowa | 12 | 17:54a
| Targowisko Miejskie | 13 | 17:55a
| 11 Listopada | 14 | 17:56a
| Zakole | 15 | 17:57a
| Okólna | 16 | 17:58a
| Sosnowa | 17 | 17:59a
| Wyzwolenia | 18 | 18:00a
| Glinka | 19 | 18:03a
| Portowa NŻ | 20 | 18:04a
| Laskówiecka NŻ | 21 | 18:04a
| Jana Pawła II | 22 | 18:06a
| Śniadeckich | 23 | 18:07a
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 24 | 18:08a
| Grójecka I NŻ | 25 | 18:10a
| Grójecka II NŻ | 26 | 18:11a
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 01:34 godz : min o 17:59 f
FERIO -końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:59f
| Nowy Dwór | 2 | 18:00f
| Hiacyntowa | 3 | 18:02f
| Rolna | 4 | 18:03f
| Szkoła Salezjańska NŻ | 5 | 18:04f
| Rondo Konińskich Cyklistów | 6 | 18:04f
| Spółdzielców | 7 | 18:07f
| ZS im. Kopernika | 8 | 18:10f
| Dworzec PKP | 9 | 18:12f
| Dworcowa | 10 | 18:14f
| Trasa Warszawska | 11 | 18:16f
| Grunwaldzka | 12 | 18:17f
| Wał Tarejwy | 13 | 18:18f
| Żwirki i Wigury | 14 | 18:20f
| Kolska | 15 | 18:22f
| Józefa Bema | 16 | 18:23f
| Rondo Kamińskiego | 17 | 18:24f
| Szpital | 18 | 18:25f
| Szpitalna | 19 | 18:26f
| Ametystowa NŻ | 20 | 18:29f
| FERIO -końcowy. |
|
|
|
za: 01:56 godz : min o 18:21 d
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:21d
| Nowy Dwór | 2 | 18:23d
| Hiacyntowa | 3 | 18:24d
| Rolna | 4 | 18:25d
| Szkoła Salezjańska NŻ | 5 | 18:26d
| Rondo Konińskich Cyklistów | 6 | 18:27d
| Spółdzielców | 7 | 18:29d
| Wiadukt Pokoju | 8 | 18:31d
| Sąd Rejonowy | 9 | 18:32d
| Zatorze | 10 | 18:33d
| Szeligowskiego | 11 | 18:34d
| Torowa | 12 | 18:37d
| Targowisko Miejskie | 13 | 18:38d
| 11 Listopada | 14 | 18:39d
| Zakole | 15 | 18:40d
| Okólna | 16 | 18:41d
| Sosnowa | 17 | 18:42d
| Wyzwolenia | 18 | 18:43d
| Glinka | 19 | 18:44d
| Popiełuszki | 20 | 18:45d
| Cmentarz Parafialny | 21 | 18:46d
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |