Najbliższe odjazdy
Przystanek: Dworzec PKP - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 00 min o 08:37 z
Bankowa-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:37z
| Dworzec PKP | 2 | 08:40z
| Dworcowa | 3 | 08:42z
| Trasa Warszawska | 4 | 08:44z
| Grunwaldzka | 5 | 08:45z
| Wał Tarejwy | 6 | 08:47z
| Bankowa-końcowy |
|
|
|
za: 01 min o 08:38
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:38
| Dworzec PKP | 2 | 08:41
| Dworcowa | 3 | 08:43
| Trasa Warszawska | 4 | 08:45
| Grunwaldzka | 5 | 08:46
| Wał Tarejwy | 6 | 08:48
| Bankowa NŻ | 7 | 08:50
| Park Chopina | 8 | 08:51
| Stadion MOSIR NŻ | 9 | 08:52
| Dmowskiego | 10 | 08:52b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 11 | 08:53b
| Nadrzeczna | 12 | 08:55
| M.Dąbrowskiej | 13 | 08:57
| Piłsudskiego | 14 | 08:58
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 08 min o 08:45 b
Dworzec PKP-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:45b
| Dworzec PKP | 2 | 08:48b
| Dworcowa | 3 | 08:50b
| Trasa Warszawska | 4 | 08:52b
| Grunwaldzka | 5 | 08:53b
| Wał Tarejwy | 6 | 08:54b
| Żwirki i Wigury | 7 | 08:56b
| Cmentarz Kolska | 8 | 08:58b
| Europejska NŻ | 9 | 08:59b
| Piaskowa NŻ | 10 | 09:00b
| Leszczynowa I NŻ | 11 | 09:02b
| Brzeźno INŻ. | 12 | 09:04b
| Brzeźno Stara Remiza NŻ | 13 | 09:05b
| Brzeźno Orlik NŻ | 14 | 09:07b
| Brzeźno GALWAMET NŻ | 15 | 09:09b
| Potażniki-strzelnica NŻ | 16 | 09:10b
| Potażniki NŻ | 17 | 09:12b
| Ignacew NŻ | 18 | 09:14b
| Depaula/Adamów NŻ | 19 | 09:16b
| Smólnik Rozjazd NŻ | 20 | 09:18b
| Kałek Remiza NŻ | 21 | 09:19b
| Kałek NŻ | 22 | 09:21b
| Paprotnia Kupiec NŻ | 23 | 09:22b
| Paprotnia kier.Wyszyna NŻ | 24 | 09:24b
| Paprotnia Szkoła NŻ | 25 | 09:25b
| Paprotnia Remiza NŻ | 26 | 09:27b
| Paprotnia ulica Wrzosowa NŻ | 27 | 09:27b
| Paprotnia Młyn NŻ | 28 | 09:28b
| Krzymów ul. Główna-Dino NŻ | 29 | 09:29b
| Krzymów Poczta | 30 | 09:30b
| Krzymów Remiza | 31 | 09:32b
| Nowy Krzymów NŻ | 32 | 09:34b
| Gozdek NŻ | 33 | 09:36b
| Borowo NŻ | 34 | 09:37b
| Rożek Krzymowski NŻ | 35 | 09:38b
| Rożek Brzeziński NŻ | 36 | 09:40b
| Brzezińskie Holendry I NŻ | 37 | 09:42b
| Brzezińskie Holendry II NŻ | 38 | 09:44b
| Brzeźno ul. Krzymowska NŻ | 39 | 09:45b
| Brzeźno skrzyżowanie NŻ | 40 | 09:47b
| Brzeźno I NŻ | 41 | 09:49b
| Leszczynowa I NŻ | 42 | 09:50b
| Piaskowa NŻ | 43 | 09:51b
| Europejska NŻ | 44 | 09:53b
| Cmentarz Kolska | 45 | 09:55b
| Żwirki i Wigury | 46 | 09:56b
| Wał Tarejwy | 47 | 09:59b
| Trasa Warszawska | 48 | 10:02b
| Dworcowa | 49 | 10:05b
| Dworzec PKP-końcowy. |
|
|
|
za: 11 min o 08:48 s
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:48s
| Dworzec PKP | 2 | 08:51s
| ZS im. Kopernika | 3 | 08:53s
| Wiadukt Pokoju NŻ | 4 | 08:54s
| Spółdzielców | 5 | 08:56s
| Rondo Konińskich Cyklistów | 6 | 08:57s
| Szkoła Salezjańska NŻ | 7 | 08:58s
| Rolna | 8 | 08:59s
| Hiacyntowa | 9 | 09:01s
| Nowy Dwór | 10 | 09:02s
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 15 min o 08:52
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:52
| Dworzec PKP | 2 | 08:55
| Dworcowa | 3 | 08:57
| Trasa Warszawska | 4 | 08:59
| Grunwaldzka | 5 | 09:00
| Wał Tarejwy | 6 | 09:01
| Żwirki i Wigury | 7 | 09:03
| Kolska | 8 | 09:05
| Józefa Bema | 9 | 09:06
| Rondo Kamińskiego | 10 | 09:07
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 18 min o 08:55
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:55
| Dworzec PKP | 2 | 08:58
| Dworcowa | 3 | 09:00
| Trasa Warszawska | 4 | 09:02
| Grunwaldzka | 5 | 09:03
| Wał Tarejwy | 6 | 09:04
| Żwirki i Wigury | 7 | 09:06
| Kolska | 8 | 09:08
| Józefa Bema | 9 | 09:09
| Rondo Kamińskiego | 10 | 09:10
| Szpital | 11 | 09:11
| Szpitalna | 12 | 09:13
| Topazowa-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |