Najbliższe odjazdy
Przystanek: Dworzec PKP - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 03 min o 15:47
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:47
| Dworzec PKP | 2 | 15:50
| Dworcowa | 3 | 15:52
| Trasa Warszawska | 4 | 15:54
| Grunwaldzka | 5 | 15:55
| Wał Tarejwy | 6 | 15:56
| Żwirki i Wigury | 7 | 15:58
| Kolska | 8 | 16:00
| Józefa Bema | 9 | 16:00
| Rondo Kamińskiego | 10 | 16:02
| Szpital | 11 | 16:03
| Szpitalna | 12 | 16:04
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 06 min o 15:50
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:50
| Dworzec PKP | 2 | 15:53
| Dworcowa | 3 | 15:55
| Trasa Warszawska | 4 | 15:57
| Grunwaldzka | 5 | 15:58
| Wał Tarejwy | 6 | 16:00
| Bankowa NŻ | 7 | 16:02
| Park Chopina | 8 | 16:03
| Stadion MOSIR NŻ | 9 | 16:04b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 10 | 16:04
| Dmowskiego | 11 | 16:04b
| Nadrzeczna | 12 | 16:07
| M.Dąbrowskiej | 13 | 16:08
| Piłsudskiego | 14 | 16:10
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 13 min o 15:57 b
Rumin Działki-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:57b
| Dworzec PKP | 2 | 16:00b
| Dworcowa | 3 | 16:02b
| Trasa Warszawska | 4 | 16:04b
| Grunwaldzka | 5 | 16:04b
| Wał Tarejwy | 6 | 16:07b
| Bankowa NŻ | 7 | 16:08b
| Park Chopina | 8 | 16:08b
| Kościuszki | 9 | 16:12b
| Józefa Bema | 10 | 16:13b
| Rondo Kamińskiego | 11 | 16:14b
| Piłsudskiego | 12 | 16:17b
| Zagórowska NŻ | 13 | 16:19b
| Rumin Działki-końcowy. |
|
|
|
za: 14 min o 15:58
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:58
| Dworzec PKP | 2 | 16:00
| ZS im. Kopernika | 3 | 16:03
| Wiadukt Pokoju NŻ | 4 | 16:04
| Spółdzielców | 5 | 16:06
| Rondo Konińskich Cyklistów | 6 | 16:07
| Szkoła Salezjańska NŻ | 7 | 16:08
| Rolna | 8 | 16:08
| Hiacyntowa | 9 | 16:11
| Nowy Dwór | 10 | 16:12
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 16 min o 16:00 j
Janowice-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:00j
| Dworzec PKP | 2 | 16:03j
| Dworcowa | 3 | 16:04j
| Trasa Warszawska | 4 | 16:07j
| Grunwaldzka | 5 | 16:08j
| Wał Tarejwy | 6 | 16:08j
| Żwirki i Wigury | 7 | 16:11j
| Solna | 8 | 16:12j
| Gruntowa NŻ | 9 | 16:14j
| Świętojańska NŻ | 10 | 16:15j
| ROD im. Urbanowskiej | 11 | 16:17j
| Żychlin NŻ | 12 | 16:18j
| Żychlin I | 13 | 16:21j
| Janowice-końcowy. |
|
|
|
za: 22 min o 16:06 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:06a
| Dworzec PKP | 2 | 16:08a
| Dworcowa | 3 | 16:11a
| Trasa Warszawska | 4 | 16:13a
| Grunwaldzka | 5 | 16:14a
| Wał Tarejwy | 6 | 16:16a
| Bankowa NŻ | 7 | 16:18a
| Park Chopina | 8 | 16:19a
| Kościuszki | 9 | 16:21a
| Kolska | 10 | 16:23a
| Solna | 11 | 16:24a
| Gruntowa NŻ | 12 | 16:26a
| Świętojańska NŻ | 13 | 16:27a
| Brzozowa I NŻ | 14 | 16:28a
| Brzozowa II NŻ | 15 | 16:29a
| Wilków | 16 | 16:30a
| Kamienna NŻ | 17 | 16:32a
| Piaskowa NŻ | 18 | 16:33a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |