Najbliższe odjazdy
Przystanek: Sokółki - początkowy - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02:48 godz : min o 11:08
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:08
| Sokółki - początkowy | 2 | 11:10
| Sokółki-szkoła | 3 | 11:11
| Sokółki NŻ | 4 | 11:12
| Wola Łaszczowa NŻ | 5 | 11:13
| Wola Łaszczowa NŻ | 6 | 11:14
| Posada NŻ | 7 | 11:15
| Posada NŻ | 8 | 11:17
| Kleczewska | 9 | 11:18
| Międzylesie | 10 | 11:20
| Moniuszki NŻ | 11 | 11:20
| Paderewskiego | 12 | 11:21
| Szymanowskiego | 13 | 11:23
| Galeria nad Jeziorem | 14 | 11:25
| Torowa | 15 | 11:27
| Wiadukt Przemysła II | 16 | 11:28
| 11 Listopada | 17 | 11:29
| Targowisko Miejskie | 18 | 11:31
| Rondo Solidarności | 19 | 11:32
| Hala Rondo | 20 | 11:33
| Aleje 1 Maja | 21 | 11:35
| Dworzec PKP | 22 | 11:37
| Dworcowa | 23 | 11:39
| Trasa Warszawska | 24 | 11:41
| Grunwaldzka | 25 | 11:42
| Wał Tarejwy | 26 | 11:43
| Żwirki i Wigury | 27 | 11:45
| Kolska | 28 | 11:47
| Józefa Bema | 29 | 11:48
| Rondo Kamińskiego | 30 | 11:49
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 05:48 godz : min o 14:08
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:08
| Sokółki - początkowy | 2 | 14:10
| Sokółki-szkoła | 3 | 14:11
| Sokółki NŻ | 4 | 14:12
| Wola Łaszczowa NŻ | 5 | 14:13
| Wola Łaszczowa NŻ | 6 | 14:14
| Posada NŻ | 7 | 14:15
| Posada NŻ | 8 | 14:17
| Kleczewska | 9 | 14:18
| Międzylesie | 10 | 14:20
| Moniuszki NŻ | 11 | 14:20
| Paderewskiego | 12 | 14:21
| Szymanowskiego | 13 | 14:23
| Galeria nad Jeziorem | 14 | 14:25
| Torowa | 15 | 14:27
| Wiadukt Przemysła II | 16 | 14:28
| 11 Listopada | 17 | 14:29
| Targowisko Miejskie | 18 | 14:31
| Rondo Solidarności | 19 | 14:32
| Hala Rondo | 20 | 14:33
| Aleje 1 Maja | 21 | 14:35
| Dworzec PKP | 22 | 14:37
| Dworcowa | 23 | 14:39
| Trasa Warszawska | 24 | 14:41
| Grunwaldzka | 25 | 14:42
| Wał Tarejwy | 26 | 14:43
| Żwirki i Wigury | 27 | 14:45
| Kolska | 28 | 14:47
| Józefa Bema | 29 | 14:48
| Rondo Kamińskiego | 30 | 14:49
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 06:48 godz : min o 15:08
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:08
| Sokółki - początkowy | 2 | 15:10
| Sokółki-szkoła | 3 | 15:11
| Sokółki NŻ | 4 | 15:12
| Wola Łaszczowa NŻ | 5 | 15:13
| Wola Łaszczowa NŻ | 6 | 15:14
| Posada NŻ | 7 | 15:15
| Posada NŻ | 8 | 15:17
| Kleczewska | 9 | 15:18
| Międzylesie | 10 | 15:20
| Moniuszki NŻ | 11 | 15:20
| Paderewskiego | 12 | 15:21
| Szymanowskiego | 13 | 15:23
| Galeria nad Jeziorem | 14 | 15:25
| Torowa | 15 | 15:27
| Wiadukt Przemysła II | 16 | 15:28
| 11 Listopada | 17 | 15:29
| Targowisko Miejskie | 18 | 15:31
| Rondo Solidarności | 19 | 15:32
| Hala Rondo | 20 | 15:33
| Aleje 1 Maja | 21 | 15:35
| Dworzec PKP | 22 | 15:37
| Dworcowa | 23 | 15:39
| Trasa Warszawska | 24 | 15:41
| Grunwaldzka | 25 | 15:42
| Wał Tarejwy | 26 | 15:43
| Żwirki i Wigury | 27 | 15:45
| Kolska | 28 | 15:47
| Józefa Bema | 29 | 15:48
| Rondo Kamińskiego | 30 | 15:49
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 08:48 godz : min o 17:08
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:08
| Sokółki - początkowy | 2 | 17:10
| Sokółki-szkoła | 3 | 17:11
| Sokółki NŻ | 4 | 17:12
| Wola Łaszczowa NŻ | 5 | 17:13
| Wola Łaszczowa NŻ | 6 | 17:14
| Posada NŻ | 7 | 17:15
| Posada NŻ | 8 | 17:17
| Kleczewska | 9 | 17:18
| Międzylesie | 10 | 17:20
| Moniuszki NŻ | 11 | 17:20
| Paderewskiego | 12 | 17:21
| Szymanowskiego | 13 | 17:23
| Galeria nad Jeziorem | 14 | 17:25
| Torowa | 15 | 17:27
| Wiadukt Przemysła II | 16 | 17:28
| 11 Listopada | 17 | 17:29
| Targowisko Miejskie | 18 | 17:31
| Rondo Solidarności | 19 | 17:32
| Hala Rondo | 20 | 17:33
| Aleje 1 Maja | 21 | 17:35
| Dworzec PKP | 22 | 17:37
| Dworcowa | 23 | 17:39
| Trasa Warszawska | 24 | 17:41
| Grunwaldzka | 25 | 17:42
| Wał Tarejwy | 26 | 17:43
| Żwirki i Wigury | 27 | 17:45
| Kolska | 28 | 17:47
| Józefa Bema | 29 | 17:48
| Rondo Kamińskiego | 30 | 17:49
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 11:48 godz : min o 20:08
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:08
| Sokółki - początkowy | 2 | 20:10
| Sokółki-szkoła | 3 | 20:11
| Sokółki NŻ | 4 | 20:12
| Wola Łaszczowa NŻ | 5 | 20:13
| Wola Łaszczowa NŻ | 6 | 20:14
| Posada NŻ | 7 | 20:15
| Posada NŻ | 8 | 20:17
| Kleczewska | 9 | 20:18
| Międzylesie | 10 | 20:20
| Moniuszki NŻ | 11 | 20:20
| Paderewskiego | 12 | 20:21
| Szymanowskiego | 13 | 20:23
| Galeria nad Jeziorem | 14 | 20:25
| Torowa | 15 | 20:27
| Wiadukt Przemysła II | 16 | 20:28
| 11 Listopada | 17 | 20:29
| Targowisko Miejskie | 18 | 20:31
| Rondo Solidarności | 19 | 20:32
| Hala Rondo | 20 | 20:33
| Aleje 1 Maja | 21 | 20:35
| Dworzec PKP | 22 | 20:37
| Dworcowa | 23 | 20:39
| Trasa Warszawska | 24 | 20:41
| Grunwaldzka | 25 | 20:42
| Wał Tarejwy | 26 | 20:43
| Żwirki i Wigury | 27 | 20:45
| Kolska | 28 | 20:47
| Józefa Bema | 29 | 20:48
| Rondo Kamińskiego | 30 | 20:49
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 12:48 godz : min o 21:08 #
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:08#
| Sokółki - początkowy | 2 | 21:10#
| Sokółki-szkoła | 3 | 21:11#
| Sokółki NŻ | 4 | 21:13#
| Wola Łaszczowa NŻ | 5 | 21:14#
| Posada NŻ | 6 | 21:15#
| Posada NŻ | 7 | 21:17#
| Kleczewska | 8 | 21:18#
| Międzylesie | 9 | 21:20#
| Paderewskiego | 10 | 21:20#
| Moniuszki NŻ | 11 | 21:21#
| Szymanowskiego | 12 | 21:23#
| Torowa | 13 | 21:25
| Wiadukt Przemysła II | 14 | 21:26
| 11 Listopada | 15 | 21:27
| Targowisko Miejskie | 16 | 21:29
| Rondo Solidarności | 17 | 21:30
| Hala Rondo | 18 | 21:31
| Aleje 1 Maja | 19 | 21:33
| Dworzec PKP | 20 | 21:35
| Dworcowa | 21 | 21:37
| Trasa Warszawska | 22 | 21:39
| Grunwaldzka | 23 | 21:40
| Wał Tarejwy | 24 | 21:41
| Żwirki i Wigury | 25 | 21:43
| Kolska | 26 | 21:45
| Józefa Bema | 27 | 21:46
| Rondo Kamińskiego | 28 | 21:47
| Piłsudskiego. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |