Najbliższe odjazdy
Przystanek: Sokółki - początkowy - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:05 godz : min o 07:04
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:04
| Sokółki - początkowy | 2 | 07:06
| Sokółki-szkoła | 3 | 07:07
| Sokółki NŻ | 4 | 07:08
| Wola Łaszczowa NŻ | 5 | 07:09
| Wola Łaszczowa NŻ | 6 | 07:10
| Posada NŻ | 7 | 07:11
| Posada NŻ | 8 | 07:13
| Kleczewska | 9 | 07:14
| Międzylesie | 10 | 07:16
| Moniuszki NŻ | 11 | 07:16
| Paderewskiego | 12 | 07:17
| Szymanowskiego | 13 | 07:19
| Galeria nad Jeziorem | 14 | 07:21
| Torowa | 15 | 07:23
| Wiadukt Przemysła II | 16 | 07:24
| 11 Listopada | 17 | 07:25
| Targowisko Miejskie | 18 | 07:27
| Rondo Solidarności | 19 | 07:28
| Hala Rondo | 20 | 07:29
| Aleje 1 Maja | 21 | 07:31
| Dworzec PKP | 22 | 07:33
| Dworcowa | 23 | 07:35
| Trasa Warszawska | 24 | 07:37
| Grunwaldzka | 25 | 07:38
| Wał Tarejwy | 26 | 07:39
| Żwirki i Wigury | 27 | 07:41
| Kolska | 28 | 07:43
| Józefa Bema | 29 | 07:44
| Rondo Kamińskiego | 30 | 07:45
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 05:05 godz : min o 11:04
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:04
| Sokółki - początkowy | 2 | 11:06
| Sokółki-szkoła | 3 | 11:07
| Sokółki NŻ | 4 | 11:08
| Wola Łaszczowa NŻ | 5 | 11:09
| Wola Łaszczowa NŻ | 6 | 11:10
| Posada NŻ | 7 | 11:11
| Posada NŻ | 8 | 11:13
| Kleczewska | 9 | 11:14
| Międzylesie | 10 | 11:16
| Moniuszki NŻ | 11 | 11:16
| Paderewskiego | 12 | 11:17
| Szymanowskiego | 13 | 11:19
| Galeria nad Jeziorem | 14 | 11:21
| Torowa | 15 | 11:23
| Wiadukt Przemysła II | 16 | 11:24
| 11 Listopada | 17 | 11:25
| Targowisko Miejskie | 18 | 11:27
| Rondo Solidarności | 19 | 11:28
| Hala Rondo | 20 | 11:29
| Aleje 1 Maja | 21 | 11:31
| Dworzec PKP | 22 | 11:34
| Dworcowa | 23 | 11:36
| Trasa Warszawska | 24 | 11:38
| Grunwaldzka | 25 | 11:39
| Wał Tarejwy | 26 | 11:40
| Żwirki i Wigury | 27 | 11:42
| Kolska | 28 | 11:44
| Józefa Bema | 29 | 11:45
| Rondo Kamińskiego | 30 | 11:46
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 08:05 godz : min o 14:04
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:04
| Sokółki - początkowy | 2 | 14:06
| Sokółki-szkoła | 3 | 14:07
| Sokółki NŻ | 4 | 14:08
| Wola Łaszczowa NŻ | 5 | 14:09
| Wola Łaszczowa NŻ | 6 | 14:10
| Posada NŻ | 7 | 14:11
| Posada NŻ | 8 | 14:13
| Kleczewska | 9 | 14:14
| Międzylesie | 10 | 14:16
| Moniuszki NŻ | 11 | 14:16
| Paderewskiego | 12 | 14:17
| Szymanowskiego | 13 | 14:19
| Galeria nad Jeziorem | 14 | 14:21
| Torowa | 15 | 14:23
| Wiadukt Przemysła II | 16 | 14:24
| 11 Listopada | 17 | 14:25
| Targowisko Miejskie | 18 | 14:27
| Rondo Solidarności | 19 | 14:28
| Hala Rondo | 20 | 14:29
| Aleje 1 Maja | 21 | 14:31
| Dworzec PKP | 22 | 14:34
| Dworcowa | 23 | 14:36
| Trasa Warszawska | 24 | 14:38
| Grunwaldzka | 25 | 14:39
| Wał Tarejwy | 26 | 14:40
| Żwirki i Wigury | 27 | 14:42
| Kolska | 28 | 14:44
| Józefa Bema | 29 | 14:45
| Rondo Kamińskiego | 30 | 14:46
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 09:05 godz : min o 15:04
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:04
| Sokółki - początkowy | 2 | 15:06
| Sokółki-szkoła | 3 | 15:07
| Sokółki NŻ | 4 | 15:08
| Wola Łaszczowa NŻ | 5 | 15:09
| Wola Łaszczowa NŻ | 6 | 15:10
| Posada NŻ | 7 | 15:11
| Posada NŻ | 8 | 15:13
| Kleczewska | 9 | 15:14
| Międzylesie | 10 | 15:16
| Moniuszki NŻ | 11 | 15:16
| Paderewskiego | 12 | 15:17
| Szymanowskiego | 13 | 15:19
| Galeria nad Jeziorem | 14 | 15:21
| Torowa | 15 | 15:23
| Wiadukt Przemysła II | 16 | 15:24
| 11 Listopada | 17 | 15:25
| Targowisko Miejskie | 18 | 15:27
| Rondo Solidarności | 19 | 15:28
| Hala Rondo | 20 | 15:29
| Aleje 1 Maja | 21 | 15:31
| Dworzec PKP | 22 | 15:34
| Dworcowa | 23 | 15:36
| Trasa Warszawska | 24 | 15:38
| Grunwaldzka | 25 | 15:39
| Wał Tarejwy | 26 | 15:40
| Żwirki i Wigury | 27 | 15:42
| Kolska | 28 | 15:44
| Józefa Bema | 29 | 15:45
| Rondo Kamińskiego | 30 | 15:46
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 11:05 godz : min o 17:04
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:04
| Sokółki - początkowy | 2 | 17:06
| Sokółki-szkoła | 3 | 17:07
| Sokółki NŻ | 4 | 17:08
| Wola Łaszczowa NŻ | 5 | 17:08
| Wola Łaszczowa NŻ | 6 | 17:10
| Posada NŻ | 7 | 17:11
| Posada NŻ | 8 | 17:13
| Kleczewska | 9 | 17:14
| Międzylesie | 10 | 17:16
| Moniuszki NŻ | 11 | 17:16
| Paderewskiego | 12 | 17:17
| Szymanowskiego | 13 | 17:19
| Galeria nad Jeziorem | 14 | 17:21
| Torowa | 15 | 17:23
| Wiadukt Przemysła II | 16 | 17:24
| 11 Listopada | 17 | 17:25
| Targowisko Miejskie | 18 | 17:27
| Rondo Solidarności | 19 | 17:28
| Hala Rondo | 20 | 17:29
| Aleje 1 Maja | 21 | 17:31
| Dworzec PKP | 22 | 17:33
| Dworcowa | 23 | 17:35
| Trasa Warszawska | 24 | 17:37
| Grunwaldzka | 25 | 17:38
| Wał Tarejwy | 26 | 17:39
| Żwirki i Wigury | 27 | 17:41
| Kolska | 28 | 17:43
| Józefa Bema | 29 | 17:44
| Rondo Kamińskiego | 30 | 17:45
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 14:05 godz : min o 20:04
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:04
| Sokółki - początkowy | 2 | 20:06
| Sokółki-szkoła | 3 | 20:07
| Sokółki NŻ | 4 | 20:08
| Wola Łaszczowa NŻ | 5 | 20:08
| Wola Łaszczowa NŻ | 6 | 20:10
| Posada NŻ | 7 | 20:11
| Posada NŻ | 8 | 20:13
| Kleczewska | 9 | 20:14
| Międzylesie | 10 | 20:16
| Moniuszki NŻ | 11 | 20:16
| Paderewskiego | 12 | 20:17
| Szymanowskiego | 13 | 20:19
| Galeria nad Jeziorem | 14 | 20:21
| Torowa | 15 | 20:23
| Wiadukt Przemysła II | 16 | 20:24
| 11 Listopada | 17 | 20:25
| Targowisko Miejskie | 18 | 20:27
| Rondo Solidarności | 19 | 20:28
| Hala Rondo | 20 | 20:29
| Aleje 1 Maja | 21 | 20:31
| Dworzec PKP | 22 | 20:33
| Dworcowa | 23 | 20:35
| Trasa Warszawska | 24 | 20:37
| Grunwaldzka | 25 | 20:38
| Wał Tarejwy | 26 | 20:39
| Żwirki i Wigury | 27 | 20:41
| Kolska | 28 | 20:43
| Józefa Bema | 29 | 20:44
| Rondo Kamińskiego | 30 | 20:45
| Piłsudskiego. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |