Najbliższe odjazdy
Przystanek: ROD Górnik NŻ - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 23 min o 13:53 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:53a
| ROD Górnik NŻ | 2 | 13:55a
| Moniuszki NŻ | 3 | 13:55a
| Paderewskiego | 4 | 13:56a
| Szymanowskiego | 5 | 13:58a
| Szeligowskiego | 6 | 13:59a
| Zatorze | 7 | 14:00a
| Sąd Rejonowy | 8 | 14:03a
| ZS im. Kopernika | 9 | 14:06a
| Dworzec PKP | 10 | 14:09a
| Dworcowa | 11 | 14:11a
| Trasa Warszawska | 12 | 14:13a
| Grunwaldzka | 13 | 14:14a
| Wał Tarejwy | 14 | 14:16a
| Bankowa NŻ | 15 | 14:18a
| Park Chopina | 16 | 14:19a
| Kościuszki | 17 | 14:21a
| Kolska | 18 | 14:23a
| Solna | 19 | 14:24a
| Gruntowa NŻ | 20 | 14:26a
| Świętojańska NŻ | 21 | 14:27a
| Brzozowa I NŻ | 22 | 14:28a
| Brzozowa II NŻ | 23 | 14:29a
| Wilków | 24 | 14:30a
| Kamienna NŻ | 25 | 14:32a
| Piaskowa NŻ | 26 | 14:33a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
|
|
za: 57 min o 14:27
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:27
| ROD Górnik NŻ | 2 | 14:29
| Paderewskiego | 3 | 14:29
| Moniuszki NŻ | 4 | 14:30
| Szymanowskiego | 5 | 14:32
| Szeligowskiego | 6 | 14:33
| Zatorze | 7 | 14:34
| Sąd Rejonowy | 8 | 14:37
| ZS im. Kopernika | 9 | 14:40
| Dworzec PKP | 10 | 14:42
| Aleje 1 Maja | 11 | 14:44
| ZSGE | 12 | 14:46
| Przyjaźni | 13 | 14:47
| 11 Listopada | 14 | 14:48
| Zakole | 15 | 14:49
| Okólna | 16 | 14:50
| Sosnowa | 17 | 14:51
| Wyzwolenia | 18 | 14:53
| Glinka | 19 | 14:54
| Popiełuszki | 20 | 14:55
| Cmentarz Parafialny | 21 | 14:56
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 01:23 godz : min o 14:53 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:53a
| ROD Górnik NŻ | 2 | 14:55a
| Paderewskiego | 3 | 14:55a
| Moniuszki NŻ | 4 | 14:56a
| Szymanowskiego | 5 | 14:58a
| Szeligowskiego | 6 | 14:59a
| Zatorze | 7 | 15:00a
| Sąd Rejonowy | 8 | 15:03a
| ZS im. Kopernika | 9 | 15:06a
| Dworzec PKP | 10 | 15:09a
| Dworcowa | 11 | 15:11a
| Trasa Warszawska | 12 | 15:13a
| Grunwaldzka | 13 | 15:14a
| Wał Tarejwy | 14 | 15:16a
| Bankowa NŻ | 15 | 15:18a
| Park Chopina | 16 | 15:19a
| Kościuszki | 17 | 15:21a
| Kolska | 18 | 15:23a
| Solna | 19 | 15:24a
| Gruntowa NŻ | 20 | 15:26a
| Świętojańska NŻ | 21 | 15:27a
| Brzozowa I NŻ | 22 | 15:28a
| Brzozowa II NŻ | 23 | 15:29a
| Wilków | 24 | 15:30a
| Kamienna NŻ | 25 | 15:32a
| Piaskowa NŻ | 26 | 15:33a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
|
|
za: 01:57 godz : min o 15:27
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:27
| ROD Górnik NŻ | 2 | 15:29
| Moniuszki NŻ | 3 | 15:29
| Paderewskiego | 4 | 15:30
| Szymanowskiego | 5 | 15:32
| Szeligowskiego | 6 | 15:33
| Zatorze | 7 | 15:34
| Sąd Rejonowy | 8 | 15:37
| ZS im. Kopernika | 9 | 15:40
| Dworzec PKP | 10 | 15:42
| Aleje 1 Maja | 11 | 15:44
| ZSGE | 12 | 15:46
| Przyjaźni | 13 | 15:47
| 11 Listopada | 14 | 15:48
| Zakole | 15 | 15:49
| Okólna | 16 | 15:50
| Sosnowa | 17 | 15:51
| Wyzwolenia | 18 | 15:53
| Glinka | 19 | 15:54
| Popiełuszki | 20 | 15:55
| Cmentarz Parafialny | 21 | 15:56
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 02:23 godz : min o 15:53 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:53a
| ROD Górnik NŻ | 2 | 15:55a
| Moniuszki NŻ | 3 | 15:55a
| Paderewskiego | 4 | 15:56a
| Szymanowskiego | 5 | 15:58a
| Szeligowskiego | 6 | 15:59a
| Zatorze | 7 | 16:00a
| Sąd Rejonowy | 8 | 16:03a
| ZS im. Kopernika | 9 | 16:06a
| Dworzec PKP | 10 | 16:08a
| Dworcowa | 11 | 16:11a
| Trasa Warszawska | 12 | 16:13a
| Grunwaldzka | 13 | 16:14a
| Wał Tarejwy | 14 | 16:16a
| Bankowa NŻ | 15 | 16:18a
| Park Chopina | 16 | 16:19a
| Kościuszki | 17 | 16:21a
| Kolska | 18 | 16:23a
| Solna | 19 | 16:24a
| Gruntowa NŻ | 20 | 16:26a
| Świętojańska NŻ | 21 | 16:27a
| Brzozowa I NŻ | 22 | 16:28a
| Brzozowa II NŻ | 23 | 16:29a
| Wilków | 24 | 16:30a
| Kamienna NŻ | 25 | 16:32a
| Piaskowa NŻ | 26 | 16:33a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
|
|
za: 02:57 godz : min o 16:27
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:27
| ROD Górnik NŻ | 2 | 16:29
| Moniuszki NŻ | 3 | 16:29
| Paderewskiego | 4 | 16:30
| Szymanowskiego | 5 | 16:32
| Szeligowskiego | 6 | 16:33
| Zatorze | 7 | 16:34
| Sąd Rejonowy | 8 | 16:37
| ZS im. Kopernika | 9 | 16:40
| Dworzec PKP | 10 | 16:42
| Aleje 1 Maja | 11 | 16:44
| ZSGE | 12 | 16:46
| Przyjaźni | 13 | 16:47
| 11 Listopada | 14 | 16:48
| Zakole | 15 | 16:49
| Okólna | 16 | 16:50
| Sosnowa | 17 | 16:51
| Wyzwolenia | 18 | 16:53
| Glinka | 19 | 16:54
| Popiełuszki | 20 | 16:55
| Cmentarz Parafialny | 21 | 16:56
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |