Najbliższe odjazdy
Przystanek: ROD Górnik NŻ - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 10 min o 14:27
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:27
| ROD Górnik NŻ | 2 | 14:29
| Paderewskiego | 3 | 14:29
| Moniuszki NŻ | 4 | 14:30
| Szymanowskiego | 5 | 14:32
| Szeligowskiego | 6 | 14:34
| Zatorze | 7 | 14:35
| Sąd Rejonowy | 8 | 14:38
| ZS im. Kopernika | 9 | 14:41
| Dworzec PKP | 10 | 14:44
| Aleje 1 Maja | 11 | 14:46
| ZSGE | 12 | 14:48
| Przyjaźni | 13 | 14:49
| 11 Listopada | 14 | 14:50
| Zakole | 15 | 14:51
| Okólna | 16 | 14:52
| Sosnowa | 17 | 14:54
| Wyzwolenia | 18 | 14:56
| Glinka | 19 | 14:57
| Popiełuszki | 20 | 14:58
| Cmentarz Parafialny | 21 | 14:59
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 25 min o 14:42 b
Szczepidło-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:42b
| ROD Górnik NŻ | 2 | 14:43b
| Wieniawskiego NŻ | 3 | 14:46b
| ZS im. Kopernika | 4 | 14:49b
| Dworzec PKP | 5 | 14:50b
| ZUS | 6 | 14:52b
| Rondo Miast Partnerskich | 7 | 14:55b
| Unii Europejskiej NŻ | 8 | 14:57b
| Zagórowska NŻ | 9 | 14:58b
| Trasa Bursztynowa NŻ | 10 | 15:01b
| Ametystowa NŻ | 11 | 15:02b
| Szpitalna | 12 | 15:03b
| Szpital | 13 | 15:04b
| Rondo Kamińskiego | 14 | 15:05b
| Józefa Bema | 15 | 15:07b
| Kolska | 16 | 15:09b
| Żwirki i Wigury | 17 | 15:10b
| Wał Tarejwy | 18 | 15:14b
| Osada NŻ | 19 | 15:15b
| Osada I NŻ | 20 | 15:16b
| Osada II NŻ | 21 | 15:17b
| Osada III NŻ | 22 | 15:18b
| Zalesie I NŻ | 23 | 15:19b
| Zalesie II NŻ | 24 | 15:20b
| Zalesie III NŻ | 25 | 15:21b
| Szczepidło NŻ | 26 | 15:22b
| Szczepidło-końcowy. |
|
|
|
za: 27 min o 14:44 b
Nowe-Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:44b
| ROD Górnik NŻ | 2 | 14:46b
| Paderewskiego | 3 | 14:46b
| Moniuszki NŻ | 4 | 14:47b
| Szymanowskiego | 5 | 14:49b
| Szeligowskiego | 6 | 14:51b
| Zatorze | 7 | 14:52b
| Sąd Rejonowy | 8 | 14:55b
| ZS im. Kopernika | 9 | 14:58b
| Dworzec PKP | 10 | 15:01b
| Dworcowa | 11 | 15:03b
| Trasa Warszawska | 12 | 15:05b
| Grunwaldzka | 13 | 15:06b
| Wał Tarejwy | 14 | 15:08b
| Bankowa NŻ | 15 | 15:10b
| Park Chopina | 16 | 15:11b
| Kościuszki | 17 | 15:14b
| Kolska | 18 | 15:16b
| Solna | 19 | 15:17b
| Gruntowa NŻ | 20 | 15:19b
| Świętojańska NŻ | 21 | 15:20b
| Brzozowa I NŻ | 22 | 15:21b
| Brzozowa II NŻ | 23 | 15:22b
| Wilków | 24 | 15:23b
| Kamienna NŻ | 25 | 15:25b
| Piaskowa NŻ | 26 | 15:26b
| Leszczynowa I NŻ | 27 | 15:27b
| Brzeźno INŻ. | 28 | 15:29b
| Brzeźno-osiedle NŻ | 29 | 15:30b
| Nowe-Brzeźno-końcowy. |
|
|
|
za: 53 min o 15:10 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:10a
| ROD Górnik NŻ | 2 | 15:12a
| Moniuszki NŻ | 3 | 15:12a
| Paderewskiego | 4 | 15:13a
| Szymanowskiego | 5 | 15:15a
| Szeligowskiego | 6 | 15:17a
| Zatorze | 7 | 15:18a
| Sąd Rejonowy | 8 | 15:21a
| ZS im. Kopernika | 9 | 15:24a
| Dworzec PKP | 10 | 15:27a
| Dworcowa | 11 | 15:29a
| Trasa Warszawska | 12 | 15:31a
| Grunwaldzka | 13 | 15:32a
| Wał Tarejwy | 14 | 15:34a
| Bankowa NŻ | 15 | 15:36a
| Park Chopina | 16 | 15:37a
| Kościuszki | 17 | 15:40a
| Kolska | 18 | 15:42a
| Solna | 19 | 15:43a
| Gruntowa NŻ | 20 | 15:45a
| Świętojańska NŻ | 21 | 15:46a
| Brzozowa I NŻ | 22 | 15:47a
| Brzozowa II NŻ | 23 | 15:48a
| Wilków | 24 | 15:49a
| Kamienna NŻ | 25 | 15:51a
| Piaskowa NŻ | 26 | 15:52a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
|
|
za: 55 min o 15:12 a
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:12a
| ROD Górnik NŻ | 2 | 15:13a
| Wieniawskiego NŻ | 3 | 15:16a
| ZS im. Kopernika | 4 | 15:19a
| Dworzec PKP | 5 | 15:20a
| ZUS | 6 | 15:22a
| Rondo Miast Partnerskich | 7 | 15:25a
| Unii Europejskiej NŻ | 8 | 15:27a
| Zagórowska NŻ | 9 | 15:28a
| Trasa Bursztynowa NŻ | 10 | 15:31a
| Ametystowa NŻ | 11 | 15:32a
| Szpitalna | 12 | 15:33a
| Szpital | 13 | 15:34a
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 01:10 godz : min o 15:27
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:27
| ROD Górnik NŻ | 2 | 15:29
| Moniuszki NŻ | 3 | 15:29
| Paderewskiego | 4 | 15:30
| Szymanowskiego | 5 | 15:32
| Szeligowskiego | 6 | 15:34
| Zatorze | 7 | 15:35
| Sąd Rejonowy | 8 | 15:38
| ZS im. Kopernika | 9 | 15:41
| Dworzec PKP | 10 | 15:44
| Aleje 1 Maja | 11 | 15:46
| ZSGE | 12 | 15:48
| Przyjaźni | 13 | 15:49
| 11 Listopada | 14 | 15:50
| Zakole | 15 | 15:51
| Okólna | 16 | 15:52
| Sosnowa | 17 | 15:54
| Wyzwolenia | 18 | 15:56
| Glinka | 19 | 15:57
| Popiełuszki | 20 | 15:58
| Cmentarz Parafialny | 21 | 15:59
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |