Najbliższe odjazdy
Przystanek: Limanowskiego cmentarz - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 14:39 godz : min o 06:54
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:54
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 06:55
| Reymonta | 3 | 06:56
| M.Konopnickiej Sklejki | 4 | 06:58
| M.Konopnickiej pawilon | 5 | 07:00
| Raszkowska kościół | 6 | 07:04
| Centrum przesiadkowe | 7 | 07:07
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 8 | 07:09
| Krotoszyńska Nullo | 9 | 07:10
| Traugutta Czwartaków | 10 | 07:11
| Traugutta Skorupki | 11 | 07:12
| Traugutta Czarnieckiego | 12 | 07:13
| Traugutta Kordeckiego | 13 | 07:14
| Kordeckiego szkoła | 14 | 07:15
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 15 | 07:16
| Chłapowskiego I | 16 | 07:17
| Rejtana Prefabet | 17 | 07:18
| Dwernickiego |
|
|
|
za: 15:01 godz : min o 07:16 Es
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:16Es
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 07:17Es
| Limanowskiego Żeromskiego | 3 | 07:18Es
| Limanowskiego Osadnicza | 4 | 07:19Es
| Limanowskiego Wenecja | 5 | 07:20Es
| Limanowskiego Piaski | 6 | 07:22Es
| Karski n.ż. | 7 | 07:23Es
| Karski | 8 | 07:24As
| | 9 | 07:25As
| | 10 | 07:26As
| | 11 | 07:27As
| | 12 | 07:28As
| |
|
|
|
za: 15:13 godz : min o 07:28
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:28
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 07:29
| Reymonta | 3 | 07:30
| M.Konopnickiej Sklejki | 4 | 07:32
| M.Konopnickiej pawilon | 5 | 07:34
| Wolności | 6 | 07:35
| Partyzancka | 7 | 07:39
| Centrum przesiadkowe | 8 | 07:41
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 9 | 07:43
| Odolanowska I | 10 | 07:44
| Kwiatowa | 11 | 07:45
| Okólna | 12 | 07:46
| Kordeckiego I | 13 | 07:47
| Kordeckiego szkoła | 14 | 07:48
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 15 | 07:49
| Chłapowskiego II | 16 | 07:50
| Wybickiego | 17 | 07:52
| Krotoszynska I | 18 | 07:53
| Zacharzew |
|
|
|
za: 15:16 godz : min o 07:31
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:31
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 07:32
| Reymonta | 3 | 07:33
| M.Konopnickiej Sklejki | 4 | 07:35
| M.Konopnickiej pawilon | 5 | 07:37
| Raszkowska kościół | 6 | 07:41
| Centrum przesiadkowe | 7 | 07:44
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 8 | 07:46
| Batorego ZAP | 9 | 07:47
| Bema Cmentarz | 10 | 07:48
| Przymiejska II | 11 | 07:49
| Przymiejska I | 12 | 07:50
| Spacerowa II | 13 | 07:51
| Spacerowa I | 14 | 07:52
| Krotoszynska I | 15 | 07:53
| Zacharzew |
|
|
|
za: 15:19 godz : min o 07:34
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:34
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 07:35
| Limanowskiego Żeromskiego | 3 | 07:36
| Grunwaldzka I | 4 | 07:37
| Grunwaldzka II | 5 | 07:38
| Bracka I | 6 | 07:39
| Bracka II | 7 | 07:40
| Bracka III | 8 | 07:41
| Kaliska Spomasz | 9 | 07:42
| Grabowska szkoła | 10 | 07:43
| Witosa targowisko | 11 | 07:44
| Nowa Krępa II | 12 | 07:45
| Nowa Krępa I | 13 | 07:46
| Nowa Krępa piekarnia |
|
|
|
za: 15:24 godz : min o 07:39
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:39
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 07:40
| Reymonta | 3 | 07:41
| M.Konopnickiej Sklejki | 4 | 07:43
| M.Konopnickiej pawilon | 5 | 07:45
| Wolności | 6 | 07:46
| Partyzancka | 7 | 07:47
| Sienkiewicza | 8 | 07:49
| Centrum przesiadkowe |
|
Powrót | | Następne dojazdy |