Najbliższe odjazdy
Przystanek: Limanowskiego cmentarz - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 05 min o 09:49
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:49
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 09:50
| Reymonta | 3 | 09:51
| M.Konopnickiej Sklejki | 4 | 09:53
| M.Konopnickiej pawilon | 5 | 09:55
| Wolności | 6 | 09:56
| Partyzancka | 7 | 10:00
| Centrum przesiadkowe | 8 | 10:02
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 9 | 10:04
| | 10 | 10:05
| Kordeckiego I | 11 | 10:06
| Kordeckiego szkoła | 12 | 10:07
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 13 | 10:08
| Chłapowskiego II | 14 | 10:09
| Wybickiego | 15 | 10:11
| Krotoszynska I | 16 | 10:12
| Zacharzew |
|
|
|
za: 40 min o 10:24
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:24
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 10:25
| Limanowskiego Żeromskiego | 3 | 10:26
| Grunwaldzka I | 4 | 10:27
| Grunwaldzka II | 5 | 10:28
| Bracka I | 6 | 10:29
| Bracka II | 7 | 10:30
| Bracka III | 8 | 10:31
| Kaliska Spomasz | 9 | 10:32
| Grabowska szkoła | 10 | 10:33
| Witosa targowisko | 11 | 10:34
| Nowa Krępa II | 12 | 10:35
| Nowa Krępa I | 13 | 10:36
| Nowa Krępa piekarnia |
|
|
|
za: 50 min o 10:34 G
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:34G
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 10:35G
| Limanowskiego Żeromskiego | 3 | 10:36G
| Limanowskiego Osadnicza | 4 | 10:37G
| |
|
|
|
za: 01:30 godz : min o 11:14
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:14
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 11:15
| Reymonta | 3 | 11:16
| M.Konopnickiej Sklejki | 4 | 11:18
| M.Konopnickiej pawilon | 5 | 11:20
| Raszkowska kościół | 6 | 11:24
| Centrum przesiadkowe | 7 | 11:27
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 8 | 11:29
| Krotoszyńska Nullo | 9 | 11:30
| Traugutta Czwartaków | 10 | 11:31
| Traugutta Skorupki | 11 | 11:32
| Traugutta Czarnieckiego | 12 | 11:33
| Traugutta Kordeckiego | 13 | 11:34
| Kordeckiego szkoła | 14 | 11:35
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 15 | 11:36
| Chłapowskiego I | 16 | 11:37
| Rejtana Prefabet | 17 | 11:38
| Dwernickiego |
|
|
|
za: 01:35 godz : min o 11:19
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:19
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 11:20
| Reymonta | 3 | 11:21
| M.Konopnickiej Sklejki | 4 | 11:23
| M.Konopnickiej pawilon | 5 | 11:25
| Wolności | 6 | 11:26
| Partyzancka | 7 | 11:30
| Centrum przesiadkowe | 8 | 11:32
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 9 | 11:34
| | 10 | 11:35
| Kordeckiego I | 11 | 11:36
| Kordeckiego szkoła | 12 | 11:37
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 13 | 11:38
| Chłapowskiego II | 14 | 11:39
| Wybickiego | 15 | 11:41
| Krotoszynska I | 16 | 11:42
| Zacharzew |
|
|
|
za: 02:30 godz : min o 12:14 G
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:14G
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 12:15G
| Limanowskiego Żeromskiego | 3 | 12:16G
| Limanowskiego Osadnicza | 4 | 12:17G
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |