Najbliższe odjazdy
Przystanek: Limanowskiego cmentarz - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 28 min o 13:44
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:44
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 13:45
| Reymonta | 3 | 13:46
| M.Konopnickiej Sklejki | 4 | 13:48
| M.Konopnickiej pawilon | 5 | 13:50
| Wolności | 6 | 13:51
| Partyzancka | 7 | 13:52
| Sienkiewicza | 8 | 13:54
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 28 min o 13:44 G
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:44G
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 13:45G
| Limanowskiego Żeromskiego | 3 | 13:46G
| Limanowskiego Osadnicza | 4 | 13:47G
| |
|
|
|
za: 01:08 godz : min o 14:24
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:24
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 14:25
| Reymonta | 3 | 14:26
| M.Konopnickiej Sklejki | 4 | 14:28
| M.Konopnickiej pawilon | 5 | 14:30
| Raszkowska kościół | 6 | 14:34
| Centrum przesiadkowe | 7 | 14:37
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 8 | 14:39
| Krotoszyńska Nullo | 9 | 14:40
| Traugutta Czwartaków | 10 | 14:41
| Traugutta Skorupki | 11 | 14:42
| Traugutta Czarnieckiego | 12 | 14:43
| Traugutta Kordeckiego | 13 | 14:44
| Kordeckiego szkoła | 14 | 14:45
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 15 | 14:46
| Chłapowskiego I | 16 | 14:47
| Rejtana Prefabet | 17 | 14:48
| Dwernickiego |
|
|
|
za: 01:18 godz : min o 14:34 G
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:34G
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 14:35G
| Limanowskiego Żeromskiego | 3 | 14:36G
| Limanowskiego Osadnicza | 4 | 14:37G
| |
|
|
|
za: 01:25 godz : min o 14:41
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:41
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 14:42
| Reymonta | 3 | 14:43
| M.Konopnickiej Sklejki | 4 | 14:45
| M.Konopnickiej pawilon | 5 | 14:47
| Wolności | 6 | 14:48
| Partyzancka | 7 | 14:52
| Centrum przesiadkowe | 8 | 14:54
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 9 | 14:56
| | 10 | 14:57
| Kordeckiego I | 11 | 14:58
| Kordeckiego szkoła | 12 | 14:59
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 13 | 15:00
| Chłapowskiego II | 14 | 15:01
| Wybickiego | 15 | 15:03
| Krotoszynska I | 16 | 15:04
| Zacharzew |
|
|
|
za: 01:28 godz : min o 14:44
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:44
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 14:45
| Limanowskiego Żeromskiego | 3 | 14:46
| Grunwaldzka I | 4 | 14:47
| Grunwaldzka II | 5 | 14:48
| Bracka I | 6 | 14:49
| Bracka II | 7 | 14:50
| Bracka III | 8 | 14:51
| Kaliska Spomasz | 9 | 14:52
| Grabowska szkoła | 10 | 14:53
| Witosa targowisko | 11 | 14:54
| Nowa Krępa II | 12 | 14:55
| Nowa Krępa I | 13 | 14:56
| Nowa Krępa piekarnia |
|
Powrót | | Następne dojazdy |