Najbliższe odjazdy
Przystanek: Limanowskiego cmentarz - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02 min o 16:44 L
Przeskok
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:44L
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 16:45L
| Limanowskiego szpital | 3 | 16:46L
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 4 | 16:48L
| M.Konopnickiej pawilon | 5 | 16:50L
| Wolności | 6 | 16:51L
| Partyzancka | 7 | 16:55L
| Centrum przesiadkowe | 8 | 16:57L
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 9 | 16:59L
| Głogowska | 10 | 17:00L
| Armii Krajowej I | 11 | 17:02L
| Armii Krajowej II | 12 | 17:04L
| Mylna I | 13 | 17:04L
| Mylna II | 14 | 17:06L
| Budowlanych | 15 | 17:07L
| Staroprzygodzka RDP | 16 | 17:08L
| Staroprzygodzka Siewna | 17 | 17:08L
| Staroprzygodzka szkoła | 18 | 17:10L
| Graniczna | 19 | 17:11L
| Odskok I | 20 | 17:12L
| Odskok II | 21 | 17:13L
| Krańcowa | 22 | 17:14L
| Gwarna | 23 | 17:15L
| Przeskok |
|
|
|
za: 10 min o 16:52
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:52
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 16:53
| Limanowskiego szpital | 3 | 16:55
| Kaliska Bank | 4 | 16:56
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 5 | 16:58
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 6 | 16:59
| Śmigielskiego II | 7 | 17:00
| Śmigielskiego I | 8 | 17:00
| Śmigielskiego | 9 | 17:02
| Paderewskiego I | 10 | 17:03
| Komuny Paryskiej | 11 | 17:04
| Komuny Paryskiej III | 12 | 17:04
| Komuny Paryskiej II | 13 | 17:06
| Komuny Paryskiej I | 14 | 17:07
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 31 min o 17:13
Gorzyce Wielkie VII las pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:13
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 17:14
| Limanowskiego szpital | 3 | 17:15
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 4 | 17:17
| M.Konopnickiej pawilon | 5 | 17:18
| Plac 23 Stycznia II | 6 | 17:20
| Partyzancka | 7 | 17:24
| Centrum przesiadkowe | 8 | 17:26
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 9 | 17:28
| Odolanowska I | 10 | 17:29
| Gorzycka Odolanowska | 11 | 17:30
| Gorzycka piekarnia | 12 | 17:31
| Gorzycka | 13 | 17:32
| Gorzycka Długa | 14 | 17:33
| Gorzycka Swobodna | 15 | 17:34
| Gorzycka V | 16 | 17:35
| Gorzycka Topolowa | 17 | 17:36
| Gorzyce Wielkie I | 18 | 17:37
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 19 | 17:38
| Gorzyce Wielkie III | 20 | 17:39
| Gorzyce Wielkie kościół | 21 | 17:40
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 22 | 17:41
| Gorzyce Wielkie | 23 | 17:42
| Gorzyce Wielkie Spokojna | 24 | 17:44
| Gorzyce Wielkie VI | 25 | 17:45
| Gorzyce Wielkie VII las pętla |
|
|
|
za: 47 min o 17:29
Pruślin
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:29
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 17:30
| Limanowskiego szpital | 3 | 17:33
| Kaliska Biedronka | 4 | 17:34
| Grabowska szkoła | 5 | 17:35
| Grabowska Witosa | 6 | 17:36
| Grabowska Piaskowa | 7 | 17:37
| Grabowska Pruślińska | 8 | 17:38
| Grabowska - Jastrzębia | 9 | 17:39
| Grabowska Pruślin I | 10 | 17:40
| Pruślin |
|
|
|
za: 48 min o 17:30
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:30
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 17:31
| Limanowskiego szpital | 3 | 17:33
| Kaliska Bank | 4 | 17:34
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 5 | 17:36
| Piłsudskiego | 6 | 17:37
| Paderewskiego II | 7 | 17:38
| Paderewskiego I | 8 | 17:39
| Komuny Paryskiej | 9 | 17:40
| Komuny Paryskiej III | 10 | 17:41
| Komuny Paryskiej II | 11 | 17:42
| Komuny Paryskiej I | 12 | 17:43
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 51 min o 17:33 L
Przeskok
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:33L
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 17:34L
| Limanowskiego szpital | 3 | 17:35L
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 4 | 17:37L
| M.Konopnickiej pawilon | 5 | 17:39L
| Wolności | 6 | 17:40L
| Partyzancka | 7 | 17:44L
| Centrum przesiadkowe | 8 | 17:46L
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 9 | 17:48L
| Głogowska | 10 | 17:50L
| Armii Krajowej I | 11 | 17:51L
| Armii Krajowej II | 12 | 17:53L
| Mylna I | 13 | 17:54L
| Mylna II | 14 | 17:55L
| Budowlanych | 15 | 17:56L
| Staroprzygodzka RDP | 16 | 17:57L
| Staroprzygodzka Siewna | 17 | 17:58L
| Staroprzygodzka szkoła | 18 | 17:59L
| Graniczna | 19 | 18:00L
| Odskok I | 20 | 18:00L
| Odskok II | 21 | 18:02L
| Krańcowa | 22 | 18:03L
| Gwarna | 23 | 18:04L
| Przeskok |
|
Powrót | | Następne dojazdy |