Najbliższe odjazdy
Przystanek: Limanowskiego cmentarz - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 12 min o 09:18
Gorzyce Wielkie VII las pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:18
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 09:19
| Limanowskiego szpital | 3 | 09:20
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 4 | 09:22
| M.Konopnickiej pawilon | 5 | 09:23
| Plac 23 Stycznia II | 6 | 09:25
| Partyzancka | 7 | 09:29
| Centrum przesiadkowe | 8 | 09:31
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 9 | 09:33
| Odolanowska I | 10 | 09:34
| Gorzycka Odolanowska | 11 | 09:35
| Gorzycka piekarnia | 12 | 09:36
| Gorzycka | 13 | 09:37
| Gorzycka Długa | 14 | 09:38
| Gorzycka Swobodna | 15 | 09:39
| Gorzycka V | 16 | 09:40
| Gorzycka Topolowa | 17 | 09:41
| Gorzyce Wielkie I | 18 | 09:42
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 19 | 09:43
| Gorzyce Wielkie III | 20 | 09:44
| Gorzyce Wielkie kościół | 21 | 09:45
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 22 | 09:46
| Gorzyce Wielkie | 23 | 09:47
| Gorzyce Wielkie Spokojna | 24 | 09:49
| Gorzyce Wielkie VI | 25 | 09:50
| Gorzyce Wielkie VII las pętla |
|
|
|
za: 19 min o 09:25 L
Przeskok
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:25L
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 09:26L
| Limanowskiego szpital | 3 | 09:27L
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 4 | 09:29L
| M.Konopnickiej pawilon | 5 | 09:31L
| Wolności | 6 | 09:32L
| Partyzancka | 7 | 09:36L
| Centrum przesiadkowe | 8 | 09:38L
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 9 | 09:40L
| Głogowska | 10 | 09:42L
| Armii Krajowej I | 11 | 09:43L
| Armii Krajowej II | 12 | 09:45L
| Mylna I | 13 | 09:46L
| Mylna II | 14 | 09:47L
| Budowlanych | 15 | 09:48L
| Staroprzygodzka RDP | 16 | 09:49L
| Staroprzygodzka Siewna | 17 | 09:50L
| Staroprzygodzka szkoła | 18 | 09:51L
| Graniczna | 19 | 09:52L
| Odskok I | 20 | 09:53L
| Odskok II | 21 | 09:54L
| Krańcowa | 22 | 09:55L
| Gwarna | 23 | 09:56L
| Przeskok |
|
|
|
za: 01:11 godz : min o 10:17
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:17
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 10:18
| Limanowskiego szpital | 3 | 10:20
| Kaliska Bank | 4 | 10:21
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 5 | 10:23
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 6 | 10:24
| Śmigielskiego II | 7 | 10:25
| Śmigielskiego I | 8 | 10:26
| Śmigielskiego | 9 | 10:27
| Paderewskiego I | 10 | 10:28
| Komuny Paryskiej | 11 | 10:29
| Komuny Paryskiej III | 12 | 10:30
| Komuny Paryskiej II | 13 | 10:31
| Komuny Paryskiej I | 14 | 10:32
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 01:28 godz : min o 10:34 B
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:34B
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 10:35B
| Limanowskiego szpital | 3 | 10:36B
| Al. Słowackiego MiniMal | 4 | 10:37B
| Al. Słowackiego - Kaliska | 5 | 10:39B
| Galeria Ostrovia - Ofierskiego | 6 | 10:41B
| Witosa targowisko | 7 | 10:42B
| Grabowska Witosa | 8 | 10:43B
| Grabowska szkoła | 9 | 10:44B
| Kaliska Biedronka | 10 | 10:45
| Kaliska Bank | 11 | 10:46
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 12 | 10:48
| Piłsudskiego | 13 | 10:49
| Paderewskiego II | 14 | 10:50
| Paderewskiego I | 15 | 10:51
| Komuny Paryskiej | 16 | 10:52
| Komuny Paryskiej III | 17 | 10:53
| Komuny Paryskiej II | 18 | 10:54
| Komuny Paryskiej I | 19 | 10:55
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 02:07 godz : min o 11:13
Gorzyce Wielkie VII las pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:13
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 11:14
| Limanowskiego szpital | 3 | 11:15
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 4 | 11:17
| M.Konopnickiej pawilon | 5 | 11:18
| Plac 23 Stycznia II | 6 | 11:20
| Partyzancka | 7 | 11:24
| Centrum przesiadkowe | 8 | 11:26
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 9 | 11:28
| Odolanowska I | 10 | 11:29
| Gorzycka Odolanowska | 11 | 11:30
| Gorzycka piekarnia | 12 | 11:31
| Gorzycka | 13 | 11:32
| Gorzycka Długa | 14 | 11:33
| Gorzycka Swobodna | 15 | 11:34
| Gorzycka V | 16 | 11:35
| Gorzycka Topolowa | 17 | 11:36
| Gorzyce Wielkie I | 18 | 11:37
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 19 | 11:38
| Gorzyce Wielkie III | 20 | 11:39
| Gorzyce Wielkie kościół | 21 | 11:40
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 22 | 11:41
| Gorzyce Wielkie | 23 | 11:42
| Gorzyce Wielkie Spokojna | 24 | 11:44
| Gorzyce Wielkie VI | 25 | 11:45
| Gorzyce Wielkie VII las pętla |
|
|
|
za: 02:12 godz : min o 11:18 L
Przeskok
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:18L
| Limanowskiego cmentarz | 2 | 11:19L
| Limanowskiego szpital | 3 | 11:20L
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 4 | 11:22L
| M.Konopnickiej pawilon | 5 | 11:24L
| Wolności | 6 | 11:25L
| Partyzancka | 7 | 11:29L
| Centrum przesiadkowe | 8 | 11:31L
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 9 | 11:33L
| Głogowska | 10 | 11:35L
| Armii Krajowej I | 11 | 11:36L
| Armii Krajowej II | 12 | 11:38L
| Mylna I | 13 | 11:39L
| Mylna II | 14 | 11:40L
| Budowlanych | 15 | 11:41L
| Staroprzygodzka RDP | 16 | 11:42L
| Staroprzygodzka Siewna | 17 | 11:43L
| Staroprzygodzka szkoła | 18 | 11:44L
| Graniczna | 19 | 11:45L
| Odskok I | 20 | 11:46L
| Odskok II | 21 | 11:47L
| Krańcowa | 22 | 11:48L
| Gwarna | 23 | 11:49L
| Przeskok |
|
Powrót | | Następne dojazdy |