Najbliższe odjazdy
Przystanek: Podkarpacka Pasaż 17 - pokaż QR kod
Dni robocze
Soboty
Wakacje
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 06 min o 17:24
Żeglce 04
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:24
| Podkarpacka Pasaż 17 | 2 | 17:26
| Podkarpacka WSK 15 | 3 | 17:27
| Zręcińska 02 | 4 | 17:28
| Zręcińska-Skłodowskiej 04 | 5 | 17:29
| Zręcińska - Rayskiego 06 | 6 | 17:30
| Zręcińska - Lotników 08 | 7 | 17:31
| Zręcińska Granica 12 | 8 | 17:31
| Zręcińska - Lotników 10 | 9 | 17:32
| Świerzowa skrzyżowanie 02 | 10 | 17:33
| Świerzowa-Dom Ludowy 04 | 11 | 17:34
| Zręcin ul. Łukasiewicza 06 | 12 | 17:36
| Zręcin Szkoła 08 | 13 | 17:37
| Zręcin skrzyżowanie 10 | 14 | 17:39
| Chorkówka Osiedle 12 | 15 | 17:40
| Chorkówka Sklep 02 | 16 | 17:42
| Żeglce 02 | 17 | 17:43
| Żeglce Kościół 06 | 18 | 17:44
| Żeglce 04 |
|
|
|
za: 01:12 godz : min o 18:30
Jedlicze Nawrót 03
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:30
| Podkarpacka Pasaż 17 | 2 | 18:32
| Podkarpacka WSK 15 | 3 | 18:33
| Zręcińska 02 | 4 | 18:34
| Zręcińska-Skłodowskiej 04 | 5 | 18:35
| Zręcińska - Rayskiego 06 | 6 | 18:36
| Zręcińska - Lotników 08 | 7 | 18:37
| Zręcińska - Lotników 10 | 8 | 18:37
| Zręcińska Granica 12 | 9 | 18:38
| Świerzowa skrzyżowanie 02 | 10 | 18:39
| Świerzowa-Dom Ludowy 04 | 11 | 18:40
| Zręcin ul. Łukasiewicza 06 | 12 | 18:42
| Zręcin skrzyżowanie 01 | 13 | 18:43
| Zręcin 03 | 14 | 18:45
| Żarnowiec Stawisko 09 | 15 | 18:46
| Żarnowiec I 07 | 16 | 18:47
| Żarnowiec Muzeum 05 | 17 | 18:49
| Żarnowiec 03 | 18 | 18:51
| Jedlicze Stadion 01 | 19 | 18:52
| Jedlicze Borek 03 | 20 | 18:54
| Jedlicze Rynek 01 | 21 | 18:55
| Jedlicze Nawrót 03 |
|
|
|
za: 03:02 godz : min o 20:20 ż
Jedlicze Nawrót 03
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:20¿
| Podkarpacka Pasaż 17 | 2 | 20:22¿
| Podkarpacka WSK 15 | 3 | 20:23¿
| Zręcińska 02 | 4 | 20:24¿
| Zręcińska-Skłodowskiej 04 | 5 | 20:25¿
| Zręcińska - Rayskiego 06 | 6 | 20:26¿
| Zręcińska - Lotników 08 | 7 | 20:27¿
| Zręcińska - Lotników 10 | 8 | 20:27¿
| Zręcińska Granica 12 | 9 | 20:28¿
| Świerzowa skrzyżowanie 02 | 10 | 20:29¿
| Świerzowa-Dom Ludowy 04 | 11 | 20:30¿
| Zręcin ul. Łukasiewicza 06 | 12 | 20:32
| Zręcin Szkoła 08 | 13 | 20:33
| Zręcin skrzyżowanie 10 | 14 | 20:35
| Chorkówka Osiedle 12 | 15 | 20:36
| Chorkówka Sklep 02 | 16 | 20:38
| Żeglce 02 | 17 | 20:39
| Żeglce Kościół 06 | 18 | 20:40
| | 19 | 20:42
| | 20 | 20:44
| Zręcin skrzyżowanie 01 | 21 | 20:45
| Zręcin 03 | 22 | 20:47
| Żarnowiec Stawisko 09 | 23 | 20:48
| Żarnowiec I 07 | 24 | 20:49
| Żarnowiec Muzeum 05 | 25 | 20:51
| Żarnowiec 03 | 26 | 20:53
| Jedlicze Stadion 01 | 27 | 20:54
| Jedlicze Borek 03 | 28 | 20:56
| Jedlicze Rynek 01 | 29 | 20:57
| Jedlicze Nawrót 03 |
|
|
|
za: 05:02 godz : min o 22:20
Jedlicze Nawrót 03
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:20
| Podkarpacka Pasaż 17 | 2 | 22:22
| Podkarpacka WSK 15 | 3 | 22:23
| Zręcińska 02 | 4 | 22:24
| Zręcińska-Skłodowskiej 04 | 5 | 22:25
| Zręcińska - Rayskiego 06 | 6 | 22:26
| Zręcińska - Lotników 08 | 7 | 22:27
| Zręcińska - Lotników 10 | 8 | 22:27
| Zręcińska Granica 12 | 9 | 22:28
| Świerzowa skrzyżowanie 02 | 10 | 22:29
| Świerzowa-Dom Ludowy 04 | 11 | 22:30
| Zręcin ul. Łukasiewicza 06 | 12 | 22:32
| Zręcin skrzyżowanie 01 | 13 | 22:33
| Zręcin 03 | 14 | 22:35
| Żarnowiec Stawisko 09 | 15 | 22:36
| Żarnowiec I 07 | 16 | 22:37
| Żarnowiec Muzeum 05 | 17 | 22:39
| Żarnowiec 03 | 18 | 22:41
| Jedlicze Stadion 01 | 19 | 22:42
| Jedlicze Borek 03 | 20 | 22:44
| Jedlicze Rynek 01 | 21 | 22:45
| Jedlicze Nawrót 03 |
|
Powrót | | Następne dojazdy |