Najbliższe odjazdy
Przystanek: Łukasiewicza Kletówki 01
Dni robocze
Soboty
Święta
Wakacje
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:41 godz : min o 06:16 a
Korczyna - Rynek 02
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:16a
| Łukasiewicza Kletówki 01 | 2 | 06:17a
| Łukasiewicza Osiedle 03 | 3 | 06:18a
| Czajkowskiego I 02 | 4 | 06:20a
| Składowa 03 | 5 | 06:21a
| Żwirki i Wigury 01 | 6 | 06:22a
| WSK 02 | 7 | 06:23a
| | 8 | 06:24a
| Os.Traugutta Szkoła 08 | 9 | 06:25a
| Batorego 09 | 10 | 06:26a
| Os.Traugutta 10 | 11 | 06:28a
| Podkarpacka os.Grota-Roweckiego 20 | 12 | 06:30a
| Leroy Merlin 25 | 13 | 06:31a
| Starostwo Powiatowe 01 | 14 | 06:33a
| Boh. Westerplatte PKP 07 | 15 | 06:35a
| Boh. Westerplatte 05 | 16 | 06:36a
| Powstańców Śląskich 03 | 17 | 06:37a
| Pow. Warszawskich 01 | 18 | 06:38a
| Powstańców Warszawskich 01A | 19 | 06:39a
| Plac Monte Cassino 01 | 20 | 06:40a
| Staszica 01 | 21 | 06:43a
| Niepodległości - Galeria 07 | 22 | 06:44a
| Niepodległości-Korczyńska 05 | 23 | 06:46a
| Korczyńska 03 | 24 | 06:48
| Szpital Wojewódzki 01 | 25 | 06:49
| Szpital Wojewódzki I 02 | 26 | 06:51
| Korczyna ul. Krośnieńska-Załę | 27 | 06:52
| Korczyna ul. Krośnieńska 03 | 28 | 06:53
| Korczyna ul.Gen.Szeptyckiego-skrzyż.12 | 29 | 06:55
| Korczyna - Rynek 02 |
|
|
|
za: 01:46 godz : min o 06:21
Jedlicze Nawrót 03
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:21
| Łukasiewicza Kletówki 01 | 2 | 06:22
| Łukasiewicza Osiedle 03 | 3 | 06:23
| Czajkowskiego I 02 | 4 | 06:24
| Podkarpacka Pasaż 17 | 5 | 06:26
| Podkarpacka WSK 15 | 6 | 06:27
| Zręcińska 02 | 7 | 06:28
| Zręcińska-Skłodowskiej 04 | 8 | 06:29
| Zręcińska - Rayskiego 06 | 9 | 06:30
| Zręcińska - Lotników 08 | 10 | 06:31
| Zręcińska - Lotników 10 | 11 | 06:32
| Zręcińska Granica 12 | 12 | 06:33
| Świerzowa skrzyżowanie 02 | 13 | 06:34
| Świerzowa-Dom Ludowy 04 | 14 | 06:35
| Zręcin ul. Łukasiewicza 06 | 15 | 06:37
| Zręcin skrzyżowanie 01 | 16 | 06:38
| Zręcin 03 | 17 | 06:39
| Żarnowiec Stawisko 09 | 18 | 06:40
| Żarnowiec I 07 | 19 | 06:41
| Żarnowiec Muzeum 05 | 20 | 06:42
| Żarnowiec 03 | 21 | 06:43
| Jedlicze Stadion 01 | 22 | 06:44
| Jedlicze Borek 03 | 23 | 06:45
| Jedlicze Rynek 01 | 24 | 06:46
| Jedlicze Nawrót 03 |
|
|
|
za: 02:41 godz : min o 07:16
Jedlicze Nawrót 03
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:16
| Łukasiewicza Kletówki 01 | 2 | 07:17
| Łukasiewicza Osiedle 03 | 3 | 07:18
| Czajkowskiego I 02 | 4 | 07:19
| Podkarpacka Pasaż 17 | 5 | 07:21
| Podkarpacka WSK 15 | 6 | 07:22
| Zręcińska 02 | 7 | 07:23
| Zręcińska-Skłodowskiej 04 | 8 | 07:24
| Zręcińska - Rayskiego 06 | 9 | 07:25
| Zręcińska - Lotników 08 | 10 | 07:26
| Zręcińska - Lotników 10 | 11 | 07:27
| Zręcińska Granica 12 | 12 | 07:28
| | 13 | 07:29
| | 14 | 07:30
| | 15 | 07:31
| | 16 | 07:32
| Zręcin ul. Łukasiewicza 06 | 17 | 07:34
| Zręcin skrzyżowanie 01 | 18 | 07:35
| Zręcin 03 | 19 | 07:37
| Żarnowiec Stawisko 09 | 20 | 07:38
| Żarnowiec I 07 | 21 | 07:39
| Żarnowiec Muzeum 05 | 22 | 07:41
| Żarnowiec 03 | 23 | 07:43
| Jedlicze Stadion 01 | 24 | 07:44
| Jedlicze Borek 03 | 25 | 07:46
| Jedlicze Rynek 01 | 26 | 07:47
| Jedlicze Nawrót 03 |
|
|
|
za: 02:51 godz : min o 07:26 b
Os.Traugutta 10
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:26b
| Łukasiewicza Kletówki 01 | 2 | 07:27b
| Łukasiewicza Osiedle 03 | 3 | 07:28b
| Czajkowskiego I 02 | 4 | 07:30b
| Składowa 03 | 5 | 07:31b
| Żwirki i Wigury 01 | 6 | 07:32b
| WSK 02 | 7 | 07:33b
| | 8 | 07:34b
| Os.Traugutta Szkoła 08 | 9 | 07:35b
| Batorego 09 | 10 | 07:36
| Os.Traugutta 10 |
|
|
|
za: 03:06 godz : min o 07:41
Szpital Wojewódzki 01
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:41
| Łukasiewicza Kletówki 01 | 2 | 07:42
| Łukasiewicza Osiedle 03 | 3 | 07:43
| Czajkowskiego I 02 | 4 | 07:45
| Składowa 03 | 5 | 07:46
| Żwirki i Wigury 01 | 6 | 07:47
| WSK 02 | 7 | 07:48
| | 8 | 07:49
| Os.Traugutta Szkoła 08 | 9 | 07:50
| Batorego 09 | 10 | 07:51
| Os.Traugutta 10 | 11 | 07:53
| Podkarpacka os.Grota-Roweckiego 20 | 12 | 07:56
| Leroy Merlin 25 | 13 | 07:57
| Starostwo Powiatowe 01 | 14 | 07:59
| Boh. Westerplatte PKP 07 | 15 | 08:01
| Boh. Westerplatte 05 | 16 | 08:03
| Powstańców Śląskich 03 | 17 | 08:04
| Pow. Warszawskich 01 | 18 | 08:05
| Powstańców Warszawskich 01A | 19 | 08:06
| Plac Monte Cassino 01 | 20 | 08:08
| Staszica 01 | 21 | 08:11
| Niepodległości - Galeria 07 | 22 | 08:12
| Niepodległości-Korczyńska 05 | 23 | 08:14
| Korczyńska 03 | 24 | 08:16
| Szpital Wojewódzki 01 |
|
|
|
za: 03:25 godz : min o 08:00
Jedlicze Nawrót 03
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:00
| Łukasiewicza Kletówki 01 | 2 | 08:01
| Łukasiewicza Osiedle 03 | 3 | 08:02
| Czajkowskiego I 02 | 4 | 08:03
| Podkarpacka Pasaż 17 | 5 | 08:05
| Podkarpacka WSK 15 | 6 | 08:06
| Zręcińska 02 | 7 | 08:07
| Zręcińska-Skłodowskiej 04 | 8 | 08:08
| Zręcińska - Rayskiego 06 | 9 | 08:09
| Zręcińska - Lotników 08 | 10 | 08:10
| Zręcińska - Lotników 10 | 11 | 08:11
| Zręcińska Granica 12 | 12 | 08:12
| | 13 | 08:13
| | 14 | 08:14
| | 15 | 08:15
| | 16 | 08:16
| Zręcin ul. Łukasiewicza 06 | 17 | 08:18
| Zręcin skrzyżowanie 01 | 18 | 08:19
| Zręcin 03 | 19 | 08:21
| Żarnowiec Stawisko 09 | 20 | 08:22
| Żarnowiec I 07 | 21 | 08:23
| Żarnowiec Muzeum 05 | 22 | 08:25
| Żarnowiec 03 | 23 | 08:27
| Jedlicze Stadion 01 | 24 | 08:28
| Jedlicze Borek 03 | 25 | 08:30
| Jedlicze Rynek 01 | 26 | 08:31
| Jedlicze Nawrót 03 |
|
Powrót | | Następne dojazdy |