Najbliższe odjazdy
Przystanek: Moniuszki NŻ - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 18:00 godz : min o 16:59 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:59a
| Moniuszki NŻ | 2 | 16:59a
| Paderewskiego | 3 | 17:00a
| Szymanowskiego | 4 | 17:02a
| Szeligowskiego | 5 | 17:03a
| Zatorze | 6 | 17:04a
| Sąd Rejonowy | 7 | 17:07a
| ZS im. Kopernika | 8 | 17:10a
| Dworzec PKP | 9 | 17:13a
| Dworcowa | 10 | 17:15a
| Trasa Warszawska | 11 | 17:17a
| Grunwaldzka | 12 | 17:18a
| Wał Tarejwy | 13 | 17:20a
| Bankowa NŻ | 14 | 17:22a
| Park Chopina | 15 | 17:23a
| Kościuszki | 16 | 17:25a
| Kolska | 17 | 17:27a
| Solna | 18 | 17:28a
| Gruntowa NŻ | 19 | 17:30a
| Świętojańska NŻ | 20 | 17:31a
| Brzozowa I NŻ | 21 | 17:32a
| Brzozowa II NŻ | 22 | 17:33a
| Wilków | 23 | 17:34a
| Kamienna NŻ | 24 | 17:36a
| Piaskowa NŻ | 25 | 17:37a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
|
|
za: 18:20 godz : min o 17:19 #
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:19#
| Moniuszki NŻ | 2 | 17:19#
| Paderewskiego | 3 | 17:20#
| Szymanowskiego | 4 | 17:22
| Torowa | 5 | 17:24
| Wiadukt Przemysła II | 6 | 17:25
| 11 Listopada | 7 | 17:26
| Targowisko Miejskie | 8 | 17:28
| Rondo Solidarności | 9 | 17:29
| Hala Rondo | 10 | 17:30
| Aleje 1 Maja | 11 | 17:33
| Dworzec PKP | 12 | 17:36
| Dworcowa | 13 | 17:38
| Trasa Warszawska | 14 | 17:40
| Grunwaldzka | 15 | 17:41
| Wał Tarejwy | 16 | 17:42
| Żwirki i Wigury | 17 | 17:44
| Kolska | 18 | 17:46
| Józefa Bema | 19 | 17:47
| Rondo Kamińskiego | 20 | 17:48
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 18:30 godz : min o 17:29
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:29
| Paderewskiego | 2 | 17:29
| Moniuszki NŻ | 3 | 17:30
| Szymanowskiego | 4 | 17:32
| Szeligowskiego | 5 | 17:33
| Zatorze | 6 | 17:34
| Sąd Rejonowy | 7 | 17:37
| ZS im. Kopernika | 8 | 17:40
| Dworzec PKP | 9 | 17:42
| Aleje 1 Maja | 10 | 17:44
| ZSGE | 11 | 17:46
| Przyjaźni | 12 | 17:47
| 11 Listopada | 13 | 17:48
| Zakole | 14 | 17:49
| Okólna | 15 | 17:50
| Sosnowa | 16 | 17:51
| Wyzwolenia | 17 | 17:53
| Glinka | 18 | 17:54
| Popiełuszki | 19 | 17:55
| Cmentarz Parafialny | 20 | 17:56
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 18:47 godz : min o 17:46
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:46
| Moniuszki NŻ | 2 | 17:46
| Paderewskiego | 3 | 17:47
| Szymanowskiego | 4 | 17:49
| Galeria nad Jeziorem | 5 | 17:51
| Torowa | 6 | 17:54
| Wiadukt Przemysła II | 7 | 17:55
| 11 Listopada | 8 | 17:56
| Targowisko Miejskie | 9 | 17:58
| Rondo Solidarności | 10 | 17:59
| Hala Rondo | 11 | 18:00
| Aleje 1 Maja | 12 | 18:03
| Dworzec PKP | 13 | 18:06
| Dworcowa | 14 | 18:08
| Trasa Warszawska | 15 | 18:10
| Grunwaldzka | 16 | 18:11
| Wał Tarejwy | 17 | 18:12
| Żwirki i Wigury | 18 | 18:14
| Kolska | 19 | 18:16
| Józefa Bema | 20 | 18:17
| Rondo Kamińskiego | 21 | 18:18
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 19:03 godz : min o 18:02 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:02a
| Moniuszki NŻ | 2 | 18:02a
| Paderewskiego | 3 | 18:03a
| Szymanowskiego | 4 | 18:04a
| Szeligowskiego | 5 | 18:06a
| Zatorze | 6 | 18:07a
| Sąd Rejonowy | 7 | 18:10a
| ZS im. Kopernika | 8 | 18:13a
| Dworzec PKP | 9 | 18:16a
| Dworcowa | 10 | 18:18a
| Trasa Warszawska | 11 | 18:20a
| Grunwaldzka | 12 | 18:21a
| Wał Tarejwy | 13 | 18:23a
| Bankowa NŻ | 14 | 18:25a
| Park Chopina | 15 | 18:26a
| Kościuszki | 16 | 18:28a
| Kolska | 17 | 18:30a
| Solna | 18 | 18:31a
| Gruntowa NŻ | 19 | 18:33a
| Świętojańska NŻ | 20 | 18:34a
| Brzozowa I NŻ | 21 | 18:35a
| Brzozowa II NŻ | 22 | 18:36a
| Wilków | 23 | 18:37a
| Kamienna NŻ | 24 | 18:39a
| Piaskowa NŻ | 25 | 18:40a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
|
|
za: 19:20 godz : min o 18:19
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:19
| Moniuszki NŻ | 2 | 18:19
| Paderewskiego | 3 | 18:20
| Szymanowskiego | 4 | 18:22
| Galeria nad Jeziorem | 5 | 18:24
| Torowa | 6 | 18:26
| Wiadukt Przemysła II | 7 | 18:27
| 11 Listopada | 8 | 18:28
| Targowisko Miejskie | 9 | 18:30
| Rondo Solidarności | 10 | 18:31
| Hala Rondo | 11 | 18:32
| Aleje 1 Maja | 12 | 18:34
| Dworzec PKP | 13 | 18:36
| Dworcowa | 14 | 18:38
| Trasa Warszawska | 15 | 18:40
| Grunwaldzka | 16 | 18:41
| Wał Tarejwy | 17 | 18:42
| Żwirki i Wigury | 18 | 18:44
| Kolska | 19 | 18:46
| Józefa Bema | 20 | 18:47
| Rondo Kamińskiego | 21 | 18:48
| Piłsudskiego. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |