Najbliższe odjazdy
Przystanek: Moniuszki NŻ - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 04 min o 15:52 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:52a
| Paderewskiego | 2 | 15:52a
| Moniuszki NŻ | 3 | 15:53a
| Szymanowskiego | 4 | 15:55a
| Szeligowskiego | 5 | 15:57a
| Zatorze | 6 | 15:58a
| Sąd Rejonowy | 7 | 16:00a
| ZS im. Kopernika | 8 | 16:04a
| Dworzec PKP | 9 | 16:07a
| Dworcowa | 10 | 16:08a
| Trasa Warszawska | 11 | 16:11a
| Grunwaldzka | 12 | 16:12a
| Wał Tarejwy | 13 | 16:14a
| Bankowa NŻ | 14 | 16:16a
| Park Chopina | 15 | 16:17a
| Kościuszki | 16 | 16:20a
| Kolska | 17 | 16:22a
| Solna | 18 | 16:23a
| Gruntowa NŻ | 19 | 16:25a
| Świętojańska NŻ | 20 | 16:26a
| Brzozowa I NŻ | 21 | 16:27a
| Brzozowa II NŻ | 22 | 16:28a
| Wilków | 23 | 16:29a
| Kamienna NŻ | 24 | 16:31a
| Piaskowa NŻ | 25 | 16:32a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
|
|
za: 24 min o 16:12 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:12a
| Moniuszki NŻ | 2 | 16:12a
| Paderewskiego | 3 | 16:13a
| Szymanowskiego | 4 | 16:15a
| Szeligowskiego | 5 | 16:17a
| Zatorze | 6 | 16:18a
| Sąd Rejonowy | 7 | 16:21a
| ZS im. Kopernika | 8 | 16:24a
| Dworzec PKP | 9 | 16:27a
| Dworcowa | 10 | 16:29a
| Trasa Warszawska | 11 | 16:31a
| Grunwaldzka | 12 | 16:32a
| Wał Tarejwy | 13 | 16:34a
| Bankowa NŻ | 14 | 16:36a
| Park Chopina | 15 | 16:37a
| Kościuszki | 16 | 16:40a
| Kolska | 17 | 16:42a
| Solna | 18 | 16:43a
| Gruntowa NŻ | 19 | 16:45a
| Świętojańska NŻ | 20 | 16:46a
| Brzozowa I NŻ | 21 | 16:47a
| Brzozowa II NŻ | 22 | 16:48a
| Wilków | 23 | 16:49a
| Kamienna NŻ | 24 | 16:51a
| Piaskowa NŻ | 25 | 16:52a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
|
|
za: 28 min o 16:16
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:16
| Moniuszki NŻ | 2 | 16:16
| Paderewskiego | 3 | 16:17
| Szymanowskiego | 4 | 16:19
| Galeria nad Jeziorem | 5 | 16:21
| Torowa | 6 | 16:24
| Wiadukt Przemysła II | 7 | 16:25
| 11 Listopada | 8 | 16:26
| Targowisko Miejskie | 9 | 16:28
| Rondo Solidarności | 10 | 16:29
| Hala Rondo | 11 | 16:30
| Aleje 1 Maja | 12 | 16:33
| Dworzec PKP | 13 | 16:36
| Dworcowa | 14 | 16:38
| Trasa Warszawska | 15 | 16:40
| Grunwaldzka | 16 | 16:41
| Wał Tarejwy | 17 | 16:42
| Żwirki i Wigury | 18 | 16:44
| Kolska | 19 | 16:46
| Józefa Bema | 20 | 16:47
| Rondo Kamińskiego | 21 | 16:48
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 41 min o 16:29
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:29
| Paderewskiego | 2 | 16:29
| Moniuszki NŻ | 3 | 16:30
| Szymanowskiego | 4 | 16:32
| Szeligowskiego | 5 | 16:34
| Zatorze | 6 | 16:35
| Sąd Rejonowy | 7 | 16:38
| ZS im. Kopernika | 8 | 16:41
| Dworzec PKP | 9 | 16:44
| Aleje 1 Maja | 10 | 16:46
| ZSGE | 11 | 16:48
| Przyjaźni | 12 | 16:49
| 11 Listopada | 13 | 16:50
| Zakole | 14 | 16:51
| Okólna | 15 | 16:52
| Sosnowa | 16 | 16:54
| Wyzwolenia | 17 | 16:56
| Glinka | 18 | 16:57
| Popiełuszki | 19 | 16:58
| Cmentarz Parafialny | 20 | 16:59
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 01:08 godz : min o 16:56
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:56
| Moniuszki NŻ | 2 | 16:56
| Paderewskiego | 3 | 16:57
| Szymanowskiego | 4 | 16:59
| Galeria nad Jeziorem | 5 | 17:00
| Torowa | 6 | 17:04
| Wiadukt Przemysła II | 7 | 17:04
| 11 Listopada | 8 | 17:06
| Targowisko Miejskie | 9 | 17:08
| Rondo Solidarności | 10 | 17:08
| Hala Rondo | 11 | 17:10
| Aleje 1 Maja | 12 | 17:13
| Dworzec PKP | 13 | 17:16
| Dworcowa | 14 | 17:18
| Trasa Warszawska | 15 | 17:20
| Grunwaldzka | 16 | 17:21
| Wał Tarejwy | 17 | 17:22
| Żwirki i Wigury | 18 | 17:24
| Kolska | 19 | 17:26
| Józefa Bema | 20 | 17:27
| Rondo Kamińskiego | 21 | 17:28
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 01:11 godz : min o 16:59 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:59a
| Moniuszki NŻ | 2 | 16:59a
| Paderewskiego | 3 | 17:00a
| Szymanowskiego | 4 | 17:02a
| Szeligowskiego | 5 | 17:03a
| Zatorze | 6 | 17:04a
| Sąd Rejonowy | 7 | 17:07a
| ZS im. Kopernika | 8 | 17:10a
| Dworzec PKP | 9 | 17:13a
| Dworcowa | 10 | 17:15a
| Trasa Warszawska | 11 | 17:17a
| Grunwaldzka | 12 | 17:18a
| Wał Tarejwy | 13 | 17:20a
| Bankowa NŻ | 14 | 17:22a
| Park Chopina | 15 | 17:23a
| Kościuszki | 16 | 17:25a
| Kolska | 17 | 17:27a
| Solna | 18 | 17:28a
| Gruntowa NŻ | 19 | 17:30a
| Świętojańska NŻ | 20 | 17:31a
| Brzozowa I NŻ | 21 | 17:32a
| Brzozowa II NŻ | 22 | 17:33a
| Wilków | 23 | 17:34a
| Kamienna NŻ | 24 | 17:36a
| Piaskowa NŻ | 25 | 17:37a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |