Najbliższe odjazdy
Przystanek: Bankowa NŻ
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 16:16 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:16a
| Bankowa NŻ | 2 | 16:18a
| Park Chopina | 3 | 16:19a
| Kościuszki | 4 | 16:21a
| Kolska | 5 | 16:23a
| Solna | 6 | 16:24a
| Gruntowa NŻ | 7 | 16:26a
| Świętojańska NŻ | 8 | 16:27a
| Brzozowa I NŻ | 9 | 16:28a
| Brzozowa II NŻ | 10 | 16:29a
| Wilków | 11 | 16:30a
| Kamienna NŻ | 12 | 16:32a
| Piaskowa NŻ | 13 | 16:33a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
|
|
za: 25 min o 16:40
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:40
| Bankowa NŻ | 2 | 16:42
| Park Chopina | 3 | 16:43
| Stadion MOSIR NŻ | 4 | 16:44
| Dmowskiego | 5 | 16:44b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 6 | 16:45b
| Nadrzeczna | 7 | 16:47
| M.Dąbrowskiej | 8 | 16:49
| Piłsudskiego | 9 | 16:50
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 49 min o 17:04
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:04
| Bankowa NŻ | 2 | 17:04
| Park Chopina | 3 | 17:06
| Stadion MOSIR NŻ | 4 | 17:07
| Dmowskiego | 5 | 17:08
| Nadrzeczna | 6 | 17:08
| Zajezdnia MZK. Kier. PKP NŻ | 7 | 17:12
| Rondo Miast Partnerskich | 8 | 17:14
| Wiadukt Pokoju | 9 | 17:16
| Sąd Rejonowy | 10 | 17:17
| Zatorze | 11 | 17:18
| Szeligowskiego | 12 | 17:19
| Torowa | 13 | 17:21
| Leśna | 14 | 17:23
| Niesłusz | 15 | 17:24
| Gajowa NŻ | 16 | 17:25
| Marantów NŻ | 17 | 17:27
| Maliniec | 18 | 17:28
| Przemysłowa NŻ | 19 | 17:29
| Elektrownia Konin NŻ | 20 | 17:31
| Jędrzejewskiego NŻ | 21 | 17:32
| Muzeum Okręgowe | 22 | 17:34
| Gosławice | 23 | 17:35
| Przystań Gosławice | 24 | 17:37
| Gaj NŻ | 25 | 17:38
| Pątnów | 26 | 17:39
| Pątnowska NŻ | 27 | 17:40
| Kazimierska NŻ | 28 | 17:42
| Elektrownia Pątnów | 29 | 17:44
| Kamienica I NŻ | 30 | 17:45
| Kamienica II NŻ | 31 | 17:46
| Kamienica III NŻ | 32 | 17:47
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 33 | 17:49
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 55 min o 17:10 a
Rumin-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:10a
| Bankowa NŻ | 2 | 17:11a
| Park Chopina | 3 | 17:12a
| Kościuszki | 4 | 17:15a
| Józefa Bema | 5 | 17:16a
| Rondo Kamińskiego | 6 | 17:17a
| Piłsudskiego | 7 | 17:20a
| Zagórowska NŻ | 8 | 17:22a
| Rumin Działki | 9 | 17:23a
| Rumin NŻ | 10 | 17:24a
| Rumin-skrzyżowanie NŻ | 11 | 17:26a
| Rumin-końcowy. |
|
|
|
za: 01:00 godz : min o 17:15 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:15a
| Bankowa NŻ | 2 | 17:16a
| Park Chopina | 3 | 17:17a
| Kościuszki | 4 | 17:19a
| Kolska | 5 | 17:21a
| Solna | 6 | 17:22a
| Gruntowa NŻ | 7 | 17:24a
| Świętojańska NŻ | 8 | 17:25a
| Brzozowa I NŻ | 9 | 17:26a
| Brzozowa II NŻ | 10 | 17:27a
| Wilków | 11 | 17:28a
| Kamienna NŻ | 12 | 17:30a
| Piaskowa NŻ | 13 | 17:31a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
|
|
za: 01:05 godz : min o 17:20
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:20
| Bankowa NŻ | 2 | 17:22
| Park Chopina | 3 | 17:23
| Stadion MOSIR NŻ | 4 | 17:24b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 5 | 17:24
| Dmowskiego | 6 | 17:25b
| Nadrzeczna | 7 | 17:27
| M.Dąbrowskiej | 8 | 17:29
| Piłsudskiego | 9 | 17:30
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
Powrót | | Następne dojazdy |