Najbliższe odjazdy
Przystanek: Targowisko Miejskie - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 20:40 godz : min o 07:22 f
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:22f
| Targowisko Miejskie | 2 | 07:25f
| Leśna kier. Poznańska | 3 | 07:27f
| Wyspiańskiego | 4 | 07:29f
| Leśna - kier. Poznańska | 5 | 07:31f
| Torowa | 6 | 07:33f
| Szeligowskiego | 7 | 07:34f
| Zatorze | 8 | 07:35f
| Sąd Rejonowy | 9 | 07:38f
| Wiadukt Pokoju NŻ | 10 | 07:40f
| Spółdzielców | 11 | 07:42f
| Rondo Konińskich Cyklistów | 12 | 07:43f
| Szkoła Salezjańska NŻ | 13 | 07:44f
| Rolna | 14 | 07:45f
| Hiacyntowa | 15 | 07:47f
| Nowy Dwór | 16 | 07:48f
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 20:45 godz : min o 07:27 b
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:27b
| Targowisko Miejskie | 2 | 07:30b
| Leśna | 3 | 07:32b
| Niesłusz | 4 | 07:33b
| Gajowa NŻ | 5 | 07:34b
| Marantów NŻ | 6 | 07:37b
| Huta | 7 | 07:40b
| Maliniec | 8 | 07:41b
| Przemysłowa NŻ | 9 | 07:42b
| Elektrownia Konin NŻ | 10 | 07:44b
| Jędrzejewskiego NŻ | 11 | 07:45b
| Muzeum Okręgowe | 12 | 07:47b
| Gosławice | 13 | 07:48b
| Przystań Gosławice | 14 | 07:50b
| Gaj NŻ | 15 | 07:51b
| Pątnów | 16 | 07:52b
| Pątnowska NŻ | 17 | 07:53b
| Kazimierska NŻ | 18 | 07:55b
| Elektrownia Pątnów | 19 | 07:57b
| Kamienica I NŻ | 20 | 07:58b
| Kamienica II NŻ | 21 | 07:59b
| Kamienica III NŻ | 22 | 08:00b
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 23 | 08:02b
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 20:50 godz : min o 07:32
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:32
| Targowisko Miejskie | 2 | 07:34
| Rondo Solidarności | 3 | 07:35
| Hala Rondo | 4 | 07:36
| Aleje 1 Maja | 5 | 07:39
| Dworzec PKP | 6 | 07:42
| Dworcowa | 7 | 07:44
| Trasa Warszawska | 8 | 07:46
| Grunwaldzka | 9 | 07:47
| Wał Tarejwy | 10 | 07:48
| Żwirki i Wigury | 11 | 07:50
| Kolska | 12 | 07:52
| Józefa Bema | 13 | 07:53
| Rondo Kamińskiego | 14 | 07:54
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 20:57 godz : min o 07:39 i
Dworzec PKP-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:39i
| Targowisko Miejskie | 2 | 07:41i
| Rondo Solidarności | 3 | 07:42i
| Hala Rondo | 4 | 07:43i
| Aleje 1 Maja | 5 | 07:46i
| Dworzec PKP-końcowy. |
|
|
|
za: 21:37 godz : min o 08:19 f;s
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:19f;s
| Targowisko Miejskie | 2 | 08:22f;s
| Leśna kier. Poznańska | 3 | 08:24f;s
| Wyspiańskiego | 4 | 08:26f;s
| Leśna - kier. Poznańska | 5 | 08:28f;s
| Torowa | 6 | 08:30f;s
| Szeligowskiego | 7 | 08:31f;s
| Zatorze | 8 | 08:32f;s
| Sąd Rejonowy | 9 | 08:35f;s
| Wiadukt Pokoju NŻ | 10 | 08:37f;s
| Spółdzielców | 11 | 08:39f;s
| Rondo Konińskich Cyklistów | 12 | 08:40f;s
| Szkoła Salezjańska NŻ | 13 | 08:41f;s
| Rolna | 14 | 08:42f;s
| Hiacyntowa | 15 | 08:44f;s
| Nowy Dwór | 16 | 08:45f;s
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 21:47 godz : min o 08:29
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:29
| Targowisko Miejskie | 2 | 08:31
| Rondo Solidarności | 3 | 08:32
| Hala Rondo | 4 | 08:33
| Aleje 1 Maja | 5 | 08:36
| Dworzec PKP | 6 | 08:39
| Dworcowa | 7 | 08:41
| Trasa Warszawska | 8 | 08:43
| Grunwaldzka | 9 | 08:44
| Wał Tarejwy | 10 | 08:45
| Żwirki i Wigury | 11 | 08:47
| Kolska | 12 | 08:49
| Józefa Bema | 13 | 08:50
| Rondo Kamińskiego | 14 | 08:51
| Piłsudskiego. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |