Najbliższe odjazdy
Przystanek: Targowisko Miejskie - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 07 min o 14:38 a
Elektrownia Pątnów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:38a
| Targowisko Miejskie | 2 | 14:41a
| Leśna | 3 | 14:43a
| Niesłusz | 4 | 14:44a
| Gajowa NŻ | 5 | 14:46a
| Marantów NŻ | 6 | 14:49a
| Huta | 7 | 14:52a
| Maliniec | 8 | 14:53a
| Przemysłowa NŻ | 9 | 14:54a
| Elektrownia Konin NŻ | 10 | 14:56a
| Jędrzejewskiego NŻ | 11 | 14:57a
| Muzeum Okręgowe | 12 | 14:59a
| Gosławice | 13 | 15:01a
| Przystań Gosławice | 14 | 15:03a
| Gaj NŻ | 15 | 15:04a
| Pątnów | 16 | 15:05a
| Pątnowska NŻ | 17 | 15:06a
| Kazimierska NŻ | 18 | 15:08a
| Elektrownia Pątnów-końcowy. |
|
|
|
za: 08 min o 14:39 f;s
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:39f;s
| Targowisko Miejskie | 2 | 14:42f;s
| Leśna kier. Poznańska | 3 | 14:44f;s
| Wyspiańskiego | 4 | 14:46f;s
| Leśna - kier. Poznańska | 5 | 14:48f;s
| Torowa | 6 | 14:50f;s
| Szeligowskiego | 7 | 14:51f;s
| Zatorze | 8 | 14:52f;s
| Sąd Rejonowy | 9 | 14:55f;s
| Wiadukt Pokoju NŻ | 10 | 14:57f;s
| Spółdzielców | 11 | 14:59f;s
| Rondo Konińskich Cyklistów | 12 | 15:00f;s
| Szkoła Salezjańska NŻ | 13 | 15:01f;s
| Rolna | 14 | 15:02f;s
| Hiacyntowa | 15 | 15:04f;s
| Nowy Dwór | 16 | 15:05f;s
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 49 min o 15:20
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:20
| Targowisko Miejskie | 2 | 15:22
| Rondo Solidarności | 3 | 15:23
| Hala Rondo | 4 | 15:24
| Aleje 1 Maja | 5 | 15:27
| Dworzec PKP | 6 | 15:30
| Dworcowa | 7 | 15:32
| Trasa Warszawska | 8 | 15:34
| Grunwaldzka | 9 | 15:35
| Wał Tarejwy | 10 | 15:36
| Żwirki i Wigury | 11 | 15:38
| Kolska | 12 | 15:40
| Józefa Bema | 13 | 15:41
| Rondo Kamińskiego | 14 | 15:42
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 01:08 godz : min o 15:39 f
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:39f
| Targowisko Miejskie | 2 | 15:42f
| Leśna kier. Poznańska | 3 | 15:44f
| Wyspiańskiego | 4 | 15:46f
| Leśna - kier. Poznańska | 5 | 15:48f
| Torowa | 6 | 15:50f
| Szeligowskiego | 7 | 15:51f
| Zatorze | 8 | 15:52f
| Sąd Rejonowy | 9 | 15:55f
| Wiadukt Pokoju NŻ | 10 | 15:57f
| Spółdzielców | 11 | 15:59f
| Rondo Konińskich Cyklistów | 12 | 16:00f
| Szkoła Salezjańska NŻ | 13 | 16:00f
| Rolna | 14 | 16:02f
| Hiacyntowa | 15 | 16:04f
| Nowy Dwór | 16 | 16:04f
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 01:55 godz : min o 16:26
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:26
| Targowisko Miejskie | 2 | 16:28
| Rondo Solidarności | 3 | 16:29
| Hala Rondo | 4 | 16:30
| Aleje 1 Maja | 5 | 16:33
| Dworzec PKP | 6 | 16:36
| Dworcowa | 7 | 16:38
| Trasa Warszawska | 8 | 16:40
| Grunwaldzka | 9 | 16:41
| Wał Tarejwy | 10 | 16:42
| Żwirki i Wigury | 11 | 16:44
| Kolska | 12 | 16:46
| Józefa Bema | 13 | 16:47
| Rondo Kamińskiego | 14 | 16:48
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 01:56 godz : min o 16:27 f;s
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:27f;s
| Targowisko Miejskie | 2 | 16:30f;s
| Leśna kier. Poznańska | 3 | 16:32f;s
| Wyspiańskiego | 4 | 16:34f;s
| Leśna - kier. Poznańska | 5 | 16:36f;s
| Torowa | 6 | 16:38f;s
| Szeligowskiego | 7 | 16:39f;s
| Zatorze | 8 | 16:40f;s
| Sąd Rejonowy | 9 | 16:43f;s
| Wiadukt Pokoju NŻ | 10 | 16:45f;s
| Spółdzielców | 11 | 16:47f;s
| Rondo Konińskich Cyklistów | 12 | 16:48f;s
| Szkoła Salezjańska NŻ | 13 | 16:49f;s
| Rolna | 14 | 16:50f;s
| Hiacyntowa | 15 | 16:52f;s
| Nowy Dwór | 16 | 16:53f;s
| Poznańska-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |