Najbliższe odjazdy
Przystanek: Brzeźno INŻ. - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 15:27 b
Nowe-Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:27b
| Brzeźno INŻ. | 2 | 15:29b
| Brzeźno-osiedle NŻ | 3 | 15:30b
| Nowe-Brzeźno-końcowy. |
|
|
|
za: 56 min o 16:22 a
Dworzec PKP-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:22a
| Brzeźno INŻ. | 2 | 16:24a
| Brzeźno skrzyżowanie NŻ | 3 | 16:25a
| Brzeźno ul. Krzymowska NŻ | 4 | 16:27a
| Brzezińskie Holendry II NŻ | 5 | 16:29a
| Brzezińskie Holendry I NŻ | 6 | 16:31a
| Rożek Brzeziński NŻ | 7 | 16:32a
| Rożek Krzymowski NŻ | 8 | 16:33a
| Borowo NŻ | 9 | 16:35a
| Gozdek NŻ | 10 | 16:37a
| Nowy Krzymów NŻ | 11 | 16:39a
| Krzymów Remiza | 12 | 16:40a
| Krzymów Poczta | 13 | 16:41a
| Krzymów ul. Główna-Dino NŻ | 14 | 16:42a
| Paprotnia ulica Wrzosowa NŻ | 15 | 16:43a
| Paprotnia Młyn NŻ | 16 | 16:44a
| Paprotnia Remiza NŻ | 17 | 16:45a
| Paprotnia Szkoła NŻ | 18 | 16:47a
| Paprotnia kier.Wyszyna NŻ | 19 | 16:48a
| Paprotnia Kupiec NŻ | 20 | 16:50a
| Kałek NŻ | 21 | 16:51a
| Kałek Remiza NŻ | 22 | 16:53a
| Smólnik Rozjazd NŻ | 23 | 16:55a
| Depaula/Adamów NŻ | 24 | 16:57a
| Ignacew NŻ | 25 | 16:59a
| Potażniki NŻ | 26 | 17:00a
| Potażniki-strzelnica NŻ | 27 | 17:02a
| Brzeźno GALWAMET NŻ | 28 | 17:03a
| Brzeźno Orlik NŻ | 29 | 17:04a
| Brzeźno Stara Remiza NŻ | 30 | 17:07a
| Brzeźno I NŻ | 31 | 17:08a
| Leszczynowa I NŻ | 32 | 17:10a
| Piaskowa NŻ | 33 | 17:11a
| Europejska NŻ | 34 | 17:13a
| Cmentarz Kolska | 35 | 17:15a
| Żwirki i Wigury | 36 | 17:16a
| Wał Tarejwy | 37 | 17:19a
| Trasa Warszawska | 38 | 17:22a
| Dworcowa | 39 | 17:25a
| Dworzec PKP-końcowy. |
|
|
|
za: 01:07 godz : min o 16:33
Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:33
| Brzeźno INŻ. | 2 | 16:34
| Brzeźno-Kwiatowa NŻ | 3 | 16:35
| Brzeźno-Słoneczna NŻ | 4 | 16:37
| Brzeźno-końcowy. |
|
|
|
za: 02:07 godz : min o 17:33
Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:33
| Brzeźno INŻ. | 2 | 17:34
| Brzeźno-Kwiatowa NŻ | 3 | 17:35
| Brzeźno-Słoneczna NŻ | 4 | 17:37
| Brzeźno-końcowy. |
|
|
|
za: 03:02 godz : min o 18:28
Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:28
| Brzeźno INŻ. | 2 | 18:29
| Brzeźno-Kwiatowa NŻ | 3 | 18:30
| Brzeźno-Słoneczna NŻ | 4 | 18:32
| Brzeźno-końcowy. |
|
|
|
za: 03:34 godz : min o 19:00 b
Dworzec PKP-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:00b
| Brzeźno INŻ. | 2 | 19:02b
| Brzeźno Stara Remiza NŻ | 3 | 19:03b
| Brzeźno Orlik NŻ | 4 | 19:04b
| Brzeźno GALWAMET NŻ | 5 | 19:07b
| Potażniki-strzelnica NŻ | 6 | 19:08b
| Potażniki NŻ | 7 | 19:10b
| Ignacew NŻ | 8 | 19:12b
| Depaula/Adamów NŻ | 9 | 19:14b
| Smólnik Rozjazd NŻ | 10 | 19:16b
| Kałek Remiza NŻ | 11 | 19:17b
| Kałek NŻ | 12 | 19:19b
| Paprotnia Kupiec NŻ | 13 | 19:20b
| Paprotnia kier.Wyszyna NŻ | 14 | 19:22b
| Paprotnia Szkoła NŻ | 15 | 19:23b
| Paprotnia Remiza NŻ | 16 | 19:25b
| Paprotnia Młyn NŻ | 17 | 19:25b
| Paprotnia ulica Wrzosowa NŻ | 18 | 19:26b
| Krzymów ul. Główna-Dino NŻ | 19 | 19:27b
| Krzymów Poczta | 20 | 19:28b
| Krzymów Remiza | 21 | 19:30b
| Nowy Krzymów NŻ | 22 | 19:32b
| Gozdek NŻ | 23 | 19:34b
| Borowo NŻ | 24 | 19:35b
| Rożek Krzymowski NŻ | 25 | 19:36b
| Rożek Brzeziński NŻ | 26 | 19:38b
| Brzezińskie Holendry I NŻ | 27 | 19:40b
| Brzezińskie Holendry II NŻ | 28 | 19:42b
| Brzeźno ul. Krzymowska NŻ | 29 | 19:43b
| Brzeźno skrzyżowanie NŻ | 30 | 19:45b
| Brzeźno I NŻ | 31 | 19:47b
| Leszczynowa I NŻ | 32 | 19:48b
| Piaskowa NŻ | 33 | 19:49b
| Europejska NŻ | 34 | 19:51b
| Cmentarz Kolska | 35 | 19:52b
| Żwirki i Wigury | 36 | 19:53b
| Wał Tarejwy | 37 | 19:56b
| Trasa Warszawska | 38 | 19:58b
| Dworcowa | 39 | 20:00b
| Dworzec PKP-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |