Najbliższe odjazdy
Przystanek: Maliniec - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 04 min o 19:43
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:43
| Maliniec | 2 | 19:44
| Przemysłowa NŻ | 3 | 19:45
| Elektrownia Konin NŻ | 4 | 19:47
| Jędrzejewskiego NŻ | 5 | 19:48
| Muzeum Okręgowe | 6 | 19:50
| Gosławice | 7 | 19:51
| Przystań Gosławice | 8 | 19:53
| Gaj NŻ | 9 | 19:54
| Pątnów | 10 | 19:55
| Ślesińska I | 11 | 19:56
| Ślesińska II NŻ | 12 | 19:58
| Łężyńska NŻ | 13 | 20:00
| Ks. Palenickiego | 14 | 20:00
| Nowiny NŻ | 15 | 20:02
| Bernardynka NŻ | 16 | 20:03
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 01:04 godz : min o 20:43
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:43
| Maliniec | 2 | 20:44
| Przemysłowa NŻ | 3 | 20:45
| Elektrownia Konin NŻ | 4 | 20:47
| Jędrzejewskiego NŻ | 5 | 20:48
| Muzeum Okręgowe | 6 | 20:50
| Gosławice | 7 | 20:51
| Przystań Gosławice | 8 | 20:53
| Gaj NŻ | 9 | 20:54
| Pątnów | 10 | 20:55
| Ślesińska I | 11 | 20:56
| Ślesińska II NŻ | 12 | 20:58
| Łężyńska NŻ | 13 | 21:00
| Ks. Palenickiego | 14 | 21:00
| Nowiny NŻ | 15 | 21:02
| Bernardynka NŻ | 16 | 21:03
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 01:47 godz : min o 21:26
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:26
| Maliniec | 2 | 21:27
| Przemysłowa NŻ | 3 | 21:28
| Elektrownia Konin NŻ | 4 | 21:30
| Jędrzejewskiego NŻ | 5 | 21:31
| Muzeum Okręgowe | 6 | 21:33
| Gosławice | 7 | 21:34
| Przystań Gosławice | 8 | 21:36
| Gaj NŻ | 9 | 21:37
| Pątnów | 10 | 21:38
| Pątnowska NŻ | 11 | 21:39
| Kazimierska NŻ | 12 | 21:41
| Elektrownia Pątnów | 13 | 21:43
| Kamienica I NŻ | 14 | 21:44
| Kamienica II NŻ | 15 | 21:45
| Kamienica III NŻ | 16 | 21:46
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 17 | 21:48
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 01:48 godz : min o 21:27 a
Elektrownia Pątnów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:27a
| Maliniec | 2 | 21:28a
| Przemysłowa NŻ | 3 | 21:29a
| Elektrownia Konin NŻ | 4 | 21:31a
| Jędrzejewskiego NŻ | 5 | 21:32a
| Muzeum Okręgowe | 6 | 21:34a
| Gosławice | 7 | 21:35a
| Przystań Gosławice | 8 | 21:37a
| Gaj NŻ | 9 | 21:38a
| Pątnów | 10 | 21:39a
| Pątnowska NŻ | 11 | 21:40a
| Kazimierska NŻ | 12 | 21:42a
| Elektrownia Pątnów-końcowy. |
|
|
|
za: 01:58 godz : min o 21:37
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:37
| Maliniec | 2 | 21:38
| Przemysłowa NŻ | 3 | 21:39
| Elektrownia Konin NŻ | 4 | 21:41
| Jędrzejewskiego NŻ | 5 | 21:42
| Muzeum Okręgowe | 6 | 21:44
| Gosławice | 7 | 21:45
| Przystań Gosławice | 8 | 21:47
| Gaj NŻ | 9 | 21:48
| Pątnów | 10 | 21:49
| Ślesińska I | 11 | 21:50
| Ślesińska II NŻ | 12 | 21:52
| Łężyńska NŻ | 13 | 21:54
| Ks. Palenickiego | 14 | 21:55
| Nowiny NŻ | 15 | 21:56
| Bernardynka NŻ | 16 | 21:57
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 02:57 godz : min o 22:36
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:36
| Maliniec | 2 | 22:37
| Przemysłowa NŻ | 3 | 22:38
| Elektrownia Konin NŻ | 4 | 22:39
| Jędrzejewskiego NŻ | 5 | 22:40
| Muzeum Okręgowe | 6 | 22:42
| Gosławice | 7 | 22:43
| Przystań Gosławice | 8 | 22:45
| Gaj NŻ | 9 | 22:46
| Pątnów | 10 | 22:47
| Ślesińska I | 11 | 22:48
| Ślesińska II NŻ | 12 | 22:49
| Łężyńska NŻ | 13 | 22:51
| Ks. Palenickiego | 14 | 22:52
| Nowiny NŻ | 15 | 22:53
| Bernardynka NŻ | 16 | 22:54
| Łężyn-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |