Najbliższe odjazdy
Przystanek: Marantów NŻ
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 00 min o 15:36
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:36
| Marantów NŻ | 2 | 15:38
| Niesłusz | 3 | 15:40
| Leśna | 4 | 15:43
| Rondo Solidarności | 5 | 15:44
| Hala Rondo | 6 | 15:45
| Aleje 1 Maja | 7 | 15:47
| Dworzec PKP | 8 | 15:50
| Dworcowa | 9 | 15:52
| Trasa Warszawska | 10 | 15:54
| Grunwaldzka | 11 | 15:55
| Wał Tarejwy | 12 | 15:56
| Żwirki i Wigury | 13 | 15:58
| Kolska | 14 | 16:00
| Józefa Bema | 15 | 16:00
| Rondo Kamińskiego | 16 | 16:02
| Szpital | 17 | 16:03
| Szpitalna | 18 | 16:04
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 42 min o 16:18
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:18
| Marantów NŻ | 2 | 16:20
| Niesłusz | 3 | 16:22
| Leśna | 4 | 16:24
| Torowa | 5 | 16:26
| Szeligowskiego | 6 | 16:27
| Zatorze | 7 | 16:28
| Sąd Rejonowy | 8 | 16:31
| Rondo Miast Partnerskich | 9 | 16:35
| Nadrzeczna | 10 | 16:36
| Dmowskiego | 11 | 16:37
| Stadion MOSIR NŻ | 12 | 16:38
| Staszica | 13 | 16:40
| Kilińskiego | 14 | 16:41
| Szarych Szeregów | 15 | 16:42c
| Wał Tarejwy | 16 | 16:43
| Żwirki i Wigury | 17 | 16:45
| Kolska | 18 | 16:47
| Józefa Bema | 19 | 16:48
| Rondo Kamińskiego | 20 | 16:49
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 58 min o 16:34
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:34
| Marantów NŻ | 2 | 16:36
| Niesłusz | 3 | 16:38
| Leśna | 4 | 16:41
| Rondo Solidarności | 5 | 16:42
| Hala Rondo | 6 | 16:43
| Aleje 1 Maja | 7 | 16:45
| Dworzec PKP | 8 | 16:48
| Dworcowa | 9 | 16:50
| Trasa Warszawska | 10 | 16:52
| Grunwaldzka | 11 | 16:53
| Wał Tarejwy | 12 | 16:54
| Żwirki i Wigury | 13 | 16:56
| Kolska | 14 | 16:58
| Józefa Bema | 15 | 16:59
| Rondo Kamińskiego | 16 | 17:00
| Szpital | 17 | 17:00
| Szpitalna | 18 | 17:02
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 01:58 godz : min o 17:34
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:34
| Marantów NŻ | 2 | 17:36
| Niesłusz | 3 | 17:37
| Leśna | 4 | 17:40
| Rondo Solidarności | 5 | 17:41
| Hala Rondo | 6 | 17:42
| Aleje 1 Maja | 7 | 17:44
| Dworzec PKP | 8 | 17:46
| Dworcowa | 9 | 17:48
| Trasa Warszawska | 10 | 17:50
| Grunwaldzka | 11 | 17:51
| Wał Tarejwy | 12 | 17:52
| Żwirki i Wigury | 13 | 17:54
| Kolska | 14 | 17:56
| Józefa Bema | 15 | 17:57
| Rondo Kamińskiego | 16 | 17:58
| Szpital | 17 | 17:59
| Szpitalna | 18 | 18:00
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 02:44 godz : min o 18:20
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:20
| Marantów NŻ | 2 | 18:22
| Niesłusz | 3 | 18:23
| Leśna | 4 | 18:25
| Torowa | 5 | 18:26
| Szeligowskiego | 6 | 18:27
| Zatorze | 7 | 18:28
| Sąd Rejonowy | 8 | 18:31
| Rondo Miast Partnerskich | 9 | 18:34
| Nadrzeczna | 10 | 18:35
| Dmowskiego | 11 | 18:36
| Stadion MOSIR NŻ | 12 | 18:37
| Staszica | 13 | 18:39
| Kilińskiego | 14 | 18:40
| Szarych Szeregów | 15 | 18:41c
| Wał Tarejwy | 16 | 18:42
| Żwirki i Wigury | 17 | 18:44
| Kolska | 18 | 18:46
| Józefa Bema | 19 | 18:47
| Rondo Kamińskiego | 20 | 18:48
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 02:58 godz : min o 18:34
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:34
| Marantów NŻ | 2 | 18:36
| Niesłusz | 3 | 18:37
| Leśna | 4 | 18:40
| Rondo Solidarności | 5 | 18:41
| Hala Rondo | 6 | 18:42
| Aleje 1 Maja | 7 | 18:44
| Dworzec PKP | 8 | 18:46
| Dworcowa | 9 | 18:48
| Trasa Warszawska | 10 | 18:50
| Grunwaldzka | 11 | 18:51
| Wał Tarejwy | 12 | 18:52
| Żwirki i Wigury | 13 | 18:54
| Kolska | 14 | 18:56
| Józefa Bema | 15 | 18:57
| Rondo Kamińskiego | 16 | 18:58
| Szpital | 17 | 18:59
| Szpitalna | 18 | 19:00
| Topazowa-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |