Najbliższe odjazdy
Przystanek: Gaj NŻ - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 10 min o 10:26
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:26
| Gaj NŻ | 2 | 10:27
| Pątnów | 3 | 10:28
| Ślesińska I | 4 | 10:29
| Ślesińska II NŻ | 5 | 10:31
| Łężyńska | 6 | 10:33
| Cmentarz Łężyn NŻ | 7 | 10:34
| Nowiny NŻ | 8 | 10:35
| Bernardynka NŻ | 9 | 10:36
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 31 min o 10:47
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:47
| Gaj NŻ | 2 | 10:48
| Pątnów | 3 | 10:49
| Pątnowska NŻ | 4 | 10:50
| Kazimierska NŻ | 5 | 10:52
| Elektrownia Pątnów | 6 | 10:54
| Kamienica I NŻ | 7 | 10:55
| Kamienica II NŻ | 8 | 10:56
| Kamienica III NŻ | 9 | 10:57
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 10 | 10:59
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 50 min o 11:06
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:06
| Gaj NŻ | 2 | 11:07
| Pątnów | 3 | 11:08
| Ślesińska I | 4 | 11:09
| Ślesińska II NŻ | 5 | 11:11
| Łężyńska | 6 | 11:13
| Cmentarz Łężyn NŻ | 7 | 11:14
| Nowiny NŻ | 8 | 11:15
| Bernardynka NŻ | 9 | 11:16
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 01:30 godz : min o 11:46
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:46
| Gaj NŻ | 2 | 11:47
| Pątnów | 3 | 11:48
| Ślesińska I | 4 | 11:49
| Ślesińska II NŻ | 5 | 11:51
| Łężyńska | 6 | 11:53
| Cmentarz Łężyn NŻ | 7 | 11:54
| Nowiny NŻ | 8 | 11:55
| Bernardynka NŻ | 9 | 11:56
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 02:10 godz : min o 12:26
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:26
| Gaj NŻ | 2 | 12:27
| Pątnów | 3 | 12:28
| Ślesińska I | 4 | 12:29
| Ślesińska II NŻ | 5 | 12:31
| Łężyńska | 6 | 12:33
| Cmentarz Łężyn NŻ | 7 | 12:34
| Nowiny NŻ | 8 | 12:35
| Bernardynka NŻ | 9 | 12:36
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 02:11 godz : min o 12:27
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:27
| Gaj NŻ | 2 | 12:28
| Pątnów | 3 | 12:29
| Pątnowska NŻ | 4 | 12:30
| Kazimierska NŻ | 5 | 12:32
| Elektrownia Pątnów | 6 | 12:34
| Kamienica I NŻ | 7 | 12:35
| Kamienica II NŻ | 8 | 12:36
| Kamienica III NŻ | 9 | 12:37
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 10 | 12:39
| Janów-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |