Najbliższe odjazdy
Przystanek: Bieniszew NŻ - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 29 min o 06:58 #.f
Żychlin-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:58#.f
| Bieniszew NŻ | 2 | 06:59#.f
| Władzimirów NŻ | 3 | 07:00#.f
| Władzimirów | 4 | 07:02#.f
| Wieruszew NŻ | 5 | 07:04#.f
| Wola Łaszczowa NŻ | 6 | 07:06#.f
| Posada NŻ | 7 | 07:07#.f
| Posada NŻ | 8 | 07:09#.f
| Kleczewska | 9 | 07:10#.f
| Międzylesie | 10 | 07:12#.f
| Moniuszki NŻ | 11 | 07:12#.f
| Paderewskiego | 12 | 07:13#.f
| Szymanowskiego | 13 | 07:15f
| Torowa | 14 | 07:17f
| Wiadukt Przemysła II | 15 | 07:18f
| 11 Listopada | 16 | 07:19f
| Targowisko Miejskie | 17 | 07:21f
| Rondo Solidarności | 18 | 07:22f
| Hala Rondo | 19 | 07:23f
| Aleje 1 Maja | 20 | 07:25f
| Dworzec PKP | 21 | 07:28f
| Dworcowa | 22 | 07:30f
| Trasa Warszawska | 23 | 07:32f
| Grunwaldzka | 24 | 07:33f
| Wał Tarejwy | 25 | 07:34f
| Żwirki i Wigury | 26 | 07:36f
| Kolska | 27 | 07:38f
| Józefa Bema | 28 | 07:39f
| Rondo Kamińskiego | 29 | 07:40f
| Piłsudskiego | 30 | 07:41f
| Szpital | 31 | 07:42f
| Szpitalna | 32 | 07:43f
| Ametystowa NŻ | 33 | 07:46f
| FERIO | 34 | 07:49
| Żychlin-końcowy. |
|
|
|
za: 49 min o 07:18 i;#
Dworzec PKP-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:18i;#
| Bieniszew NŻ | 2 | 07:19i;#
| Władzimirów NŻ | 3 | 07:20i;#
| Władzimirów | 4 | 07:22i;#
| Wieruszew NŻ | 5 | 07:24i;#
| Wola Łaszczowa NŻ | 6 | 07:25i;#
| Posada NŻ | 7 | 07:26i;#
| Posada NŻ | 8 | 07:28i;#
| Kleczewska | 9 | 07:29i;#
| Międzylesie | 10 | 07:31i;#
| Moniuszki NŻ | 11 | 07:31i;#
| Paderewskiego | 12 | 07:32i;#
| Szymanowskiego | 13 | 07:34i;#
| Torowa | 14 | 07:37i
| Wiadukt Przemysła II | 15 | 07:38i
| 11 Listopada | 16 | 07:39i
| Targowisko Miejskie | 17 | 07:41i
| Rondo Solidarności | 18 | 07:42i
| Hala Rondo | 19 | 07:43i
| Aleje 1 Maja | 20 | 07:46i
| Dworzec PKP-końcowy. |
|
|
|
za: 01:53 godz : min o 08:22
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:22
| Bieniszew NŻ | 2 | 08:23
| Władzimirów NŻ | 3 | 08:24
| Władzimirów | 4 | 08:26
| Wieruszew NŻ | 5 | 08:28
| Wola Łaszczowa NŻ | 6 | 08:29
| Posada NŻ | 7 | 08:30
| Posada NŻ | 8 | 08:32
| Kleczewska | 9 | 08:33
| Międzylesie | 10 | 08:35
| Moniuszki NŻ | 11 | 08:35
| Paderewskiego | 12 | 08:36
| Szymanowskiego | 13 | 08:38
| Galeria nad Jeziorem | 14 | 08:40
| Torowa | 15 | 08:43
| Wiadukt Przemysła II | 16 | 08:44
| 11 Listopada | 17 | 08:45
| Targowisko Miejskie | 18 | 08:47
| Rondo Solidarności | 19 | 08:48
| Hala Rondo | 20 | 08:49
| Aleje 1 Maja | 21 | 08:52
| Dworzec PKP | 22 | 08:55
| Dworcowa | 23 | 08:57
| Trasa Warszawska | 24 | 08:59
| Grunwaldzka | 25 | 09:00
| Wał Tarejwy | 26 | 09:01
| Żwirki i Wigury | 27 | 09:03
| Kolska | 28 | 09:05
| Józefa Bema | 29 | 09:06
| Rondo Kamińskiego | 30 | 09:07
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 04:53 godz : min o 11:22
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:22
| Bieniszew NŻ | 2 | 11:23
| Władzimirów NŻ | 3 | 11:24
| Władzimirów | 4 | 11:26
| Wieruszew NŻ | 5 | 11:28
| Wola Łaszczowa NŻ | 6 | 11:29
| Posada NŻ | 7 | 11:30
| Posada NŻ | 8 | 11:32
| Kleczewska | 9 | 11:33
| Międzylesie | 10 | 11:35
| Moniuszki NŻ | 11 | 11:35
| Paderewskiego | 12 | 11:36
| Szymanowskiego | 13 | 11:38
| Galeria nad Jeziorem | 14 | 11:40
| Torowa | 15 | 11:42
| Wiadukt Przemysła II | 16 | 11:43
| 11 Listopada | 17 | 11:44
| Targowisko Miejskie | 18 | 11:46
| Rondo Solidarności | 19 | 11:47
| Hala Rondo | 20 | 11:48
| Aleje 1 Maja | 21 | 11:50
| Dworzec PKP | 22 | 11:53
| Dworcowa | 23 | 11:55
| Trasa Warszawska | 24 | 11:57
| Grunwaldzka | 25 | 11:58
| Wał Tarejwy | 26 | 11:59
| Żwirki i Wigury | 27 | 12:01
| Kolska | 28 | 12:03
| Józefa Bema | 29 | 12:04
| Rondo Kamińskiego | 30 | 12:05
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 08:28 godz : min o 14:57
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:57
| Bieniszew NŻ | 2 | 14:58
| Władzimirów NŻ | 3 | 14:59
| Władzimirów | 4 | 15:01
| Wieruszew NŻ | 5 | 15:03
| Wola Łaszczowa NŻ | 6 | 15:04
| Posada NŻ | 7 | 15:05
| Posada NŻ | 8 | 15:07
| Kleczewska | 9 | 15:08
| Międzylesie | 10 | 15:10
| Moniuszki NŻ | 11 | 15:10
| Paderewskiego | 12 | 15:11
| Szymanowskiego | 13 | 15:13
| Galeria nad Jeziorem | 14 | 15:15
| Torowa | 15 | 15:18
| Wiadukt Przemysła II | 16 | 15:19
| 11 Listopada | 17 | 15:20
| Targowisko Miejskie | 18 | 15:22
| Rondo Solidarności | 19 | 15:23
| Hala Rondo | 20 | 15:24
| Aleje 1 Maja | 21 | 15:27
| Dworzec PKP | 22 | 15:30
| Dworcowa | 23 | 15:32
| Trasa Warszawska | 24 | 15:34
| Grunwaldzka | 25 | 15:35
| Wał Tarejwy | 26 | 15:36
| Żwirki i Wigury | 27 | 15:38
| Kolska | 28 | 15:40
| Józefa Bema | 29 | 15:41
| Rondo Kamińskiego | 30 | 15:42
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 10:37 godz : min o 17:06 #
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:06#
| Bieniszew NŻ | 2 | 17:07#
| Władzimirów NŻ | 3 | 17:08#
| Władzimirów | 4 | 17:10#
| Wieruszew NŻ | 5 | 17:12#
| Wola Łaszczowa NŻ | 6 | 17:13#
| Posada NŻ | 7 | 17:14#
| Posada NŻ | 8 | 17:16#
| Kleczewska | 9 | 17:17#
| Międzylesie | 10 | 17:19#
| Moniuszki NŻ | 11 | 17:19#
| Paderewskiego | 12 | 17:20#
| Szymanowskiego | 13 | 17:22
| Torowa | 14 | 17:24
| Wiadukt Przemysła II | 15 | 17:25
| 11 Listopada | 16 | 17:26
| Targowisko Miejskie | 17 | 17:28
| Rondo Solidarności | 18 | 17:29
| Hala Rondo | 19 | 17:30
| Aleje 1 Maja | 20 | 17:33
| Dworzec PKP | 21 | 17:36
| Dworcowa | 22 | 17:38
| Trasa Warszawska | 23 | 17:40
| Grunwaldzka | 24 | 17:41
| Wał Tarejwy | 25 | 17:42
| Żwirki i Wigury | 26 | 17:44
| Kolska | 27 | 17:46
| Józefa Bema | 28 | 17:47
| Rondo Kamińskiego | 29 | 17:48
| Piłsudskiego. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |