Najbliższe odjazdy
Przystanek: Posada NŻ
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 53 min o 19:10
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:10
| Posada NŻ | 2 | 19:11
| Posada NŻ | 3 | 19:13
| Kleczewska | 4 | 19:14
| Międzylesie | 5 | 19:16
| Paderewskiego | 6 | 19:16
| Moniuszki NŻ | 7 | 19:17
| Szymanowskiego | 8 | 19:19
| Galeria nad Jeziorem | 9 | 19:21
| Torowa | 10 | 19:23
| Wiadukt Przemysła II | 11 | 19:24
| 11 Listopada | 12 | 19:25
| Targowisko Miejskie | 13 | 19:27
| Rondo Solidarności | 14 | 19:28
| Hala Rondo | 15 | 19:29
| Aleje 1 Maja | 16 | 19:31
| Dworzec PKP | 17 | 19:33
| Dworcowa | 18 | 19:35
| Trasa Warszawska | 19 | 19:37
| Grunwaldzka | 20 | 19:38
| Wał Tarejwy | 21 | 19:39
| Żwirki i Wigury | 22 | 19:41
| Kolska | 23 | 19:43
| Józefa Bema | 24 | 19:44
| Rondo Kamińskiego | 25 | 19:45
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 01:53 godz : min o 20:10
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:10
| Posada NŻ | 2 | 20:11
| Posada NŻ | 3 | 20:13
| Kleczewska | 4 | 20:14
| Międzylesie | 5 | 20:16
| Paderewskiego | 6 | 20:16
| Moniuszki NŻ | 7 | 20:17
| Szymanowskiego | 8 | 20:19
| Galeria nad Jeziorem | 9 | 20:21
| Torowa | 10 | 20:23
| Wiadukt Przemysła II | 11 | 20:24
| 11 Listopada | 12 | 20:25
| Targowisko Miejskie | 13 | 20:27
| Rondo Solidarności | 14 | 20:28
| Hala Rondo | 15 | 20:29
| Aleje 1 Maja | 16 | 20:31
| Dworzec PKP | 17 | 20:33
| Dworcowa | 18 | 20:35
| Trasa Warszawska | 19 | 20:37
| Grunwaldzka | 20 | 20:38
| Wał Tarejwy | 21 | 20:39
| Żwirki i Wigury | 22 | 20:41
| Kolska | 23 | 20:43
| Józefa Bema | 24 | 20:44
| Rondo Kamińskiego | 25 | 20:45
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 02:53 godz : min o 21:10
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:10
| Posada NŻ | 2 | 21:11
| Posada NŻ | 3 | 21:13
| Kleczewska | 4 | 21:14
| Międzylesie | 5 | 21:16
| Paderewskiego | 6 | 21:16
| Moniuszki NŻ | 7 | 21:17
| Szymanowskiego | 8 | 21:19
| Galeria nad Jeziorem | 9 | 21:21
| Torowa | 10 | 21:23
| Wiadukt Przemysła II | 11 | 21:24
| 11 Listopada | 12 | 21:25
| Targowisko Miejskie | 13 | 21:27
| Rondo Solidarności | 14 | 21:28
| Hala Rondo | 15 | 21:29
| Aleje 1 Maja | 16 | 21:31
| Dworzec PKP | 17 | 21:33
| Dworcowa | 18 | 21:35
| Trasa Warszawska | 19 | 21:37
| Grunwaldzka | 20 | 21:38
| Wał Tarejwy | 21 | 21:39
| Żwirki i Wigury | 22 | 21:41
| Kolska | 23 | 21:43
| Józefa Bema | 24 | 21:44
| Rondo Kamińskiego | 25 | 21:45
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 04:22 godz : min o 22:39 #
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:39#
| Posada NŻ | 2 | 22:40#
| Posada NŻ | 3 | 22:41#
| Kleczewska | 4 | 22:42#
| Międzylesie | 5 | 22:44#
| Paderewskiego | 6 | 22:44#
| Moniuszki NŻ | 7 | 22:45#
| Szymanowskiego | 8 | 22:47#
| Torowa | 9 | 22:49
| Wiadukt Przemysła II | 10 | 22:50
| 11 Listopada | 11 | 22:51
| Targowisko Miejskie | 12 | 22:53
| Rondo Solidarności | 13 | 22:54
| Hala Rondo | 14 | 22:55
| Aleje 1 Maja | 15 | 22:57
| Dworzec PKP | 16 | 22:59
| Dworcowa | 17 | 23:00
| Trasa Warszawska | 18 | 23:03
| Grunwaldzka | 19 | 23:04
| Wał Tarejwy | 20 | 23:04
| Żwirki i Wigury | 21 | 23:07
| Kolska | 22 | 23:08
| Józefa Bema | 23 | 23:10
| Rondo Kamińskiego | 24 | 23:11
| Piłsudskiego. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |