Najbliższe odjazdy
Przystanek: Posada NŻ
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 10 min o 18:13
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:13
| Posada NŻ | 2 | 18:14
| Posada NŻ | 3 | 18:16
| Kleczewska | 4 | 18:17
| Międzylesie | 5 | 18:19
| Moniuszki NŻ | 6 | 18:19
| Paderewskiego | 7 | 18:20
| Szymanowskiego | 8 | 18:22
| Galeria nad Jeziorem | 9 | 18:24
| Torowa | 10 | 18:26
| Wiadukt Przemysła II | 11 | 18:27
| 11 Listopada | 12 | 18:28
| Targowisko Miejskie | 13 | 18:30
| Rondo Solidarności | 14 | 18:31
| Hala Rondo | 15 | 18:32
| Aleje 1 Maja | 16 | 18:34
| Dworzec PKP | 17 | 18:36
| Dworcowa | 18 | 18:38
| Trasa Warszawska | 19 | 18:40
| Grunwaldzka | 20 | 18:41
| Wał Tarejwy | 21 | 18:42
| Żwirki i Wigury | 22 | 18:44
| Kolska | 23 | 18:46
| Józefa Bema | 24 | 18:47
| Rondo Kamińskiego | 25 | 18:48
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 01:10 godz : min o 19:13
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:13
| Posada NŻ | 2 | 19:14
| Posada NŻ | 3 | 19:16
| Kleczewska | 4 | 19:17
| Międzylesie | 5 | 19:19
| Moniuszki NŻ | 6 | 19:19
| Paderewskiego | 7 | 19:20
| Szymanowskiego | 8 | 19:22
| Galeria nad Jeziorem | 9 | 19:24
| Torowa | 10 | 19:26
| Wiadukt Przemysła II | 11 | 19:27
| 11 Listopada | 12 | 19:28
| Targowisko Miejskie | 13 | 19:30
| Rondo Solidarności | 14 | 19:31
| Hala Rondo | 15 | 19:32
| Aleje 1 Maja | 16 | 19:34
| Dworzec PKP | 17 | 19:36
| Dworcowa | 18 | 19:38
| Trasa Warszawska | 19 | 19:40
| Grunwaldzka | 20 | 19:41
| Wał Tarejwy | 21 | 19:42
| Żwirki i Wigury | 22 | 19:44
| Kolska | 23 | 19:46
| Józefa Bema | 24 | 19:47
| Rondo Kamińskiego | 25 | 19:48
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 02:10 godz : min o 20:13
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:13
| Posada NŻ | 2 | 20:14
| Posada NŻ | 3 | 20:16
| Kleczewska | 4 | 20:17
| Międzylesie | 5 | 20:19
| Moniuszki NŻ | 6 | 20:19
| Paderewskiego | 7 | 20:20
| Szymanowskiego | 8 | 20:22
| Galeria nad Jeziorem | 9 | 20:24
| Torowa | 10 | 20:26
| Wiadukt Przemysła II | 11 | 20:27
| 11 Listopada | 12 | 20:28
| Targowisko Miejskie | 13 | 20:30
| Rondo Solidarności | 14 | 20:31
| Hala Rondo | 15 | 20:32
| Aleje 1 Maja | 16 | 20:34
| Dworzec PKP | 17 | 20:36
| Dworcowa | 18 | 20:38
| Trasa Warszawska | 19 | 20:40
| Grunwaldzka | 20 | 20:41
| Wał Tarejwy | 21 | 20:42
| Żwirki i Wigury | 22 | 20:44
| Kolska | 23 | 20:46
| Józefa Bema | 24 | 20:47
| Rondo Kamińskiego | 25 | 20:48
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 03:20 godz : min o 21:23
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:23
| Posada NŻ | 2 | 21:24
| Posada NŻ | 3 | 21:26
| Kleczewska | 4 | 21:27
| Międzylesie | 5 | 21:29
| Moniuszki NŻ | 6 | 21:29
| Paderewskiego | 7 | 21:30
| Szymanowskiego | 8 | 21:32
| Galeria nad Jeziorem | 9 | 21:34
| Torowa | 10 | 21:36
| Wiadukt Przemysła II | 11 | 21:37
| 11 Listopada | 12 | 21:38
| Targowisko Miejskie | 13 | 21:40
| Rondo Solidarności | 14 | 21:41
| Hala Rondo | 15 | 21:42
| Aleje 1 Maja | 16 | 21:44
| Dworzec PKP | 17 | 21:46
| Dworcowa | 18 | 21:48
| Trasa Warszawska | 19 | 21:50
| Grunwaldzka | 20 | 21:51
| Wał Tarejwy | 21 | 21:52
| Żwirki i Wigury | 22 | 21:54
| Kolska | 23 | 21:56
| Józefa Bema | 24 | 21:57
| Rondo Kamińskiego | 25 | 21:58
| Piłsudskiego. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |