Najbliższe odjazdy
Przystanek: Władzimirów NŻ - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02:25 godz : min o 14:58
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:58
| Władzimirów NŻ | 2 | 14:59
| Władzimirów | 3 | 15:01
| Wieruszew NŻ | 4 | 15:03
| Wola Łaszczowa NŻ | 5 | 15:04
| Posada NŻ | 6 | 15:05
| Posada NŻ | 7 | 15:07
| Kleczewska | 8 | 15:08
| Międzylesie | 9 | 15:10
| Moniuszki NŻ | 10 | 15:10
| Paderewskiego | 11 | 15:11
| Szymanowskiego | 12 | 15:13
| Galeria nad Jeziorem | 13 | 15:15
| Torowa | 14 | 15:18
| Wiadukt Przemysła II | 15 | 15:19
| 11 Listopada | 16 | 15:20
| Targowisko Miejskie | 17 | 15:22
| Rondo Solidarności | 18 | 15:23
| Hala Rondo | 19 | 15:24
| Aleje 1 Maja | 20 | 15:27
| Dworzec PKP | 21 | 15:30
| Dworcowa | 22 | 15:32
| Trasa Warszawska | 23 | 15:34
| Grunwaldzka | 24 | 15:35
| Wał Tarejwy | 25 | 15:36
| Żwirki i Wigury | 26 | 15:38
| Kolska | 27 | 15:40
| Józefa Bema | 28 | 15:41
| Rondo Kamińskiego | 29 | 15:42
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 04:34 godz : min o 17:07 #
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:07#
| Władzimirów NŻ | 2 | 17:08#
| Władzimirów | 3 | 17:10#
| Wieruszew NŻ | 4 | 17:12#
| Wola Łaszczowa NŻ | 5 | 17:13#
| Posada NŻ | 6 | 17:14#
| Posada NŻ | 7 | 17:16#
| Kleczewska | 8 | 17:17#
| Międzylesie | 9 | 17:19#
| Moniuszki NŻ | 10 | 17:19#
| Paderewskiego | 11 | 17:20#
| Szymanowskiego | 12 | 17:22
| Torowa | 13 | 17:24
| Wiadukt Przemysła II | 14 | 17:25
| 11 Listopada | 15 | 17:26
| Targowisko Miejskie | 16 | 17:28
| Rondo Solidarności | 17 | 17:29
| Hala Rondo | 18 | 17:30
| Aleje 1 Maja | 19 | 17:33
| Dworzec PKP | 20 | 17:36
| Dworcowa | 21 | 17:38
| Trasa Warszawska | 22 | 17:40
| Grunwaldzka | 23 | 17:41
| Wał Tarejwy | 24 | 17:42
| Żwirki i Wigury | 25 | 17:44
| Kolska | 26 | 17:46
| Józefa Bema | 27 | 17:47
| Rondo Kamińskiego | 28 | 17:48
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 05:01 godz : min o 17:34
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:34
| Władzimirów NŻ | 2 | 17:35
| Władzimirów | 3 | 17:37
| Wieruszew NŻ | 4 | 17:39
| Wola Łaszczowa NŻ | 5 | 17:40
| Posada NŻ | 6 | 17:41
| Posada NŻ | 7 | 17:43
| Kleczewska | 8 | 17:44
| Międzylesie | 9 | 17:46
| Moniuszki NŻ | 10 | 17:46
| Paderewskiego | 11 | 17:47
| Szymanowskiego | 12 | 17:49
| Galeria nad Jeziorem | 13 | 17:51
| Torowa | 14 | 17:54
| Wiadukt Przemysła II | 15 | 17:55
| 11 Listopada | 16 | 17:56
| Targowisko Miejskie | 17 | 17:58
| Rondo Solidarności | 18 | 17:59
| Hala Rondo | 19 | 18:00
| Aleje 1 Maja | 20 | 18:03
| Dworzec PKP | 21 | 18:06
| Dworcowa | 22 | 18:08
| Trasa Warszawska | 23 | 18:10
| Grunwaldzka | 24 | 18:11
| Wał Tarejwy | 25 | 18:12
| Żwirki i Wigury | 26 | 18:14
| Kolska | 27 | 18:16
| Józefa Bema | 28 | 18:17
| Rondo Kamińskiego | 29 | 18:18
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 06:34 godz : min o 19:07
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:07
| Władzimirów NŻ | 2 | 19:08
| Władzimirów | 3 | 19:10
| Wieruszew NŻ | 4 | 19:12
| Wola Łaszczowa NŻ | 5 | 19:13
| Posada NŻ | 6 | 19:14
| Posada NŻ | 7 | 19:16
| Kleczewska | 8 | 19:17
| Międzylesie | 9 | 19:19
| Moniuszki NŻ | 10 | 19:19
| Paderewskiego | 11 | 19:20
| Szymanowskiego | 12 | 19:22
| Galeria nad Jeziorem | 13 | 19:24
| Torowa | 14 | 19:26
| Wiadukt Przemysła II | 15 | 19:27
| 11 Listopada | 16 | 19:28
| Targowisko Miejskie | 17 | 19:30
| Rondo Solidarności | 18 | 19:31
| Hala Rondo | 19 | 19:32
| Aleje 1 Maja | 20 | 19:34
| Dworzec PKP | 21 | 19:36
| Dworcowa | 22 | 19:38
| Trasa Warszawska | 23 | 19:40
| Grunwaldzka | 24 | 19:41
| Wał Tarejwy | 25 | 19:42
| Żwirki i Wigury | 26 | 19:44
| Kolska | 27 | 19:46
| Józefa Bema | 28 | 19:47
| Rondo Kamińskiego | 29 | 19:48
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 07:34 godz : min o 20:07
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:07
| Władzimirów NŻ | 2 | 20:08
| Władzimirów | 3 | 20:10
| Wieruszew NŻ | 4 | 20:12
| Wola Łaszczowa NŻ | 5 | 20:13
| Posada NŻ | 6 | 20:14
| Posada NŻ | 7 | 20:16
| Kleczewska | 8 | 20:17
| Międzylesie | 9 | 20:19
| Moniuszki NŻ | 10 | 20:19
| Paderewskiego | 11 | 20:20
| Szymanowskiego | 12 | 20:22
| Galeria nad Jeziorem | 13 | 20:24
| Torowa | 14 | 20:26
| Wiadukt Przemysła II | 15 | 20:27
| 11 Listopada | 16 | 20:28
| Targowisko Miejskie | 17 | 20:30
| Rondo Solidarności | 18 | 20:31
| Hala Rondo | 19 | 20:32
| Aleje 1 Maja | 20 | 20:34
| Dworzec PKP | 21 | 20:36
| Dworcowa | 22 | 20:38
| Trasa Warszawska | 23 | 20:40
| Grunwaldzka | 24 | 20:41
| Wał Tarejwy | 25 | 20:42
| Żwirki i Wigury | 26 | 20:44
| Kolska | 27 | 20:46
| Józefa Bema | 28 | 20:47
| Rondo Kamińskiego | 29 | 20:48
| Piłsudskiego. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |