Najbliższe odjazdy
Przystanek: Grójec - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 05 min o 16:00 a
Rumin-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:00a
| Grójec | 2 | 16:00a
| Grójecka II NŻ | 3 | 16:02a
| Grójecka I NŻ | 4 | 16:04a
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 5 | 16:04a
| Śniadeckich | 6 | 16:06a
| Jana Pawła II | 7 | 16:07a
| Laskówiecka NŻ | 8 | 16:08a
| Portowa NŻ | 9 | 16:10a
| Glinka | 10 | 16:12a
| Wyszyńskiego | 11 | 16:14a
| ZSGE | 12 | 16:16a
| Hala Rondo | 13 | 16:17a
| Aleje 1 Maja | 14 | 16:20a
| Dworzec PKP | 15 | 16:23a
| Dworcowa | 16 | 16:25a
| Trasa Warszawska | 17 | 16:27a
| Grunwaldzka | 18 | 16:28a
| Wał Tarejwy | 19 | 16:30a
| Bankowa NŻ | 20 | 16:32a
| Park Chopina | 21 | 16:33a
| Kościuszki | 22 | 16:36a
| Józefa Bema | 23 | 16:37a
| Rondo Kamińskiego | 24 | 16:38a
| Piłsudskiego | 25 | 16:41a
| Zagórowska NŻ | 26 | 16:43a
| Rumin Działki | 27 | 16:44a
| Rumin NŻ | 28 | 16:45a
| Rumin-skrzyżowanie NŻ | 29 | 16:47a
| Rumin-końcowy. |
|
|
|
za: 16 min o 16:11 f;s
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:11f;s
| Grójec | 2 | 16:12f;s
| Grójecka II NŻ | 3 | 16:13f;s
| Grójecka I NŻ | 4 | 16:15f;s
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 5 | 16:16f;s
| Śniadeckich | 6 | 16:17f;s
| Jana Pawła II | 7 | 16:18f;s
| Laskówiecka NŻ | 8 | 16:19f;s
| Portowa NŻ | 9 | 16:21f;s
| Glinka | 10 | 16:23f;s
| Sosnowa | 11 | 16:24f;s
| Okólna | 12 | 16:26f;s
| 11 Listopada | 13 | 16:27f;s
| Targowisko Miejskie | 14 | 16:30f;s
| Leśna kier. Poznańska | 15 | 16:32f;s
| Wyspiańskiego | 16 | 16:34f;s
| Leśna - kier. Poznańska | 17 | 16:36f;s
| Torowa | 18 | 16:38f;s
| Szeligowskiego | 19 | 16:39f;s
| Zatorze | 20 | 16:40f;s
| Sąd Rejonowy | 21 | 16:43f;s
| Wiadukt Pokoju NŻ | 22 | 16:45f;s
| Spółdzielców | 23 | 16:47f;s
| Rondo Konińskich Cyklistów | 24 | 16:48f;s
| Szkoła Salezjańska NŻ | 25 | 16:49f;s
| Rolna | 26 | 16:50f;s
| Hiacyntowa | 27 | 16:52f;s
| Nowy Dwór | 28 | 16:53f;s
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 22 min o 16:17 b
Rumin Działki-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:17b
| Grójec | 2 | 16:18b
| Grójecka II NŻ | 3 | 16:19b
| Grójecka I NŻ | 4 | 16:21b
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 5 | 16:22b
| Śniadeckich | 6 | 16:23b
| Jana Pawła II | 7 | 16:24b
| Laskówiecka NŻ | 8 | 16:25b
| Portowa NŻ | 9 | 16:27b
| Glinka | 10 | 16:29b
| Wyszyńskiego | 11 | 16:31b
| ZSGE | 12 | 16:33b
| Hala Rondo | 13 | 16:34b
| Aleje 1 Maja | 14 | 16:37b
| Dworzec PKP | 15 | 16:40b
| Dworcowa | 16 | 16:42b
| Trasa Warszawska | 17 | 16:44b
| Grunwaldzka | 18 | 16:45b
| Wał Tarejwy | 19 | 16:47b
| Bankowa NŻ | 20 | 16:49b
| Park Chopina | 21 | 16:50b
| Kościuszki | 22 | 16:53b
| Józefa Bema | 23 | 16:54b
| Rondo Kamińskiego | 24 | 16:55b
| Piłsudskiego | 25 | 16:58b
| Zagórowska NŻ | 26 | 17:00b
| Rumin Działki-końcowy. |
|
|
|
za: 01:16 godz : min o 17:11 e
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:11e
| Grójec | 2 | 17:12e
| Grójecka II NŻ | 3 | 17:13e
| Grójecka I NŻ | 4 | 17:15e
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 5 | 17:16e
| Śniadeckich | 6 | 17:17e
| Jana Pawła II | 7 | 17:18e
| Laskówiecka NŻ | 8 | 17:19e
| Portowa NŻ | 9 | 17:21e
| Glinka | 10 | 17:23e
| Sosnowa | 11 | 17:24e
| Okólna | 12 | 17:26e
| 11 Listopada | 13 | 17:27e
| Targowisko Miejskie | 14 | 17:30e
| Torowa | 15 | 17:32e
| Szeligowskiego | 16 | 17:33e
| Zatorze | 17 | 17:34e
| Sąd Rejonowy | 18 | 17:36e
| Wiadukt Pokoju NŻ | 19 | 17:37e
| Spółdzielców | 20 | 17:39e
| Rondo Konińskich Cyklistów | 21 | 17:40e
| Szkoła Salezjańska NŻ | 22 | 17:41e
| Rolna | 23 | 17:42e
| Hiacyntowa | 24 | 17:44e
| Nowy Dwór | 25 | 17:45e
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 01:22 godz : min o 17:17 p
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:17p
| Grójec | 2 | 17:18p
| Grójecka II NŻ | 3 | 17:19p
| Grójecka I NŻ | 4 | 17:21p
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 5 | 17:22p
| Śniadeckich | 6 | 17:23p
| Jana Pawła II | 7 | 17:24p
| Laskówiecka NŻ | 8 | 17:25p
| Portowa NŻ | 9 | 17:27p
| Glinka | 10 | 17:29p
| Wyszyńskiego | 11 | 17:31p
| ZSGE | 12 | 17:33p
| Hala Rondo | 13 | 17:34p
| Aleje 1 Maja | 14 | 17:36p
| Dworzec PKP | 15 | 17:39p
| Dworcowa | 16 | 17:41p
| Trasa Warszawska | 17 | 17:43p
| Grunwaldzka | 18 | 17:44p
| Wał Tarejwy | 19 | 17:46p
| Bankowa NŻ | 20 | 17:47p
| Park Chopina | 21 | 17:48p
| Kościuszki | 22 | 17:51p
| Józefa Bema | 23 | 17:52p
| Rondo Kamińskiego | 24 | 17:53p
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 01:44 godz : min o 17:39 a
Rumin-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:39a
| Grójec | 2 | 17:40a
| Grójecka II NŻ | 3 | 17:41a
| Grójecka I NŻ | 4 | 17:43a
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 5 | 17:44a
| Śniadeckich | 6 | 17:45a
| Jana Pawła II | 7 | 17:46a
| Laskówiecka NŻ | 8 | 17:47a
| Portowa NŻ | 9 | 17:49a
| Glinka | 10 | 17:51a
| Wyszyńskiego | 11 | 17:53a
| ZSGE | 12 | 17:55a
| Hala Rondo | 13 | 17:56a
| Aleje 1 Maja | 14 | 17:58a
| Dworzec PKP | 15 | 18:00a
| Dworcowa | 16 | 18:03a
| Trasa Warszawska | 17 | 18:04a
| Grunwaldzka | 18 | 18:06a
| Wał Tarejwy | 19 | 18:08a
| Bankowa NŻ | 20 | 18:08a
| Park Chopina | 21 | 18:10a
| Kościuszki | 22 | 18:13a
| Józefa Bema | 23 | 18:14a
| Rondo Kamińskiego | 24 | 18:15a
| Piłsudskiego | 25 | 18:18a
| Zagórowska NŻ | 26 | 18:20a
| Rumin Działki | 27 | 18:21a
| Rumin NŻ | 28 | 18:22a
| Rumin-skrzyżowanie NŻ | 29 | 18:24a
| Rumin-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |