Najbliższe odjazdy
Przystanek: Zakole
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02 min o 17:36
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:36
| Zakole | 2 | 17:37
| Okólna | 3 | 17:38
| Sosnowa | 4 | 17:39
| Wyzwolenia | 5 | 17:41
| Wyszyńskiego | 6 | 17:43
| ZSGE | 7 | 17:45
| Hala Rondo | 8 | 17:46
| Aleje 1 Maja | 9 | 17:48
| Dworzec PKP | 10 | 17:50
| Dworcowa | 11 | 17:52
| Trasa Warszawska | 12 | 17:54
| Grunwaldzka | 13 | 17:55
| Wał Tarejwy | 14 | 17:57
| Bankowa NŻ | 15 | 17:59
| Park Chopina | 16 | 18:00
| Stadion MOSIR NŻ | 17 | 18:00
| Dmowskiego | 18 | 18:00b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 19 | 18:02b
| Nadrzeczna | 20 | 18:04
| M.Dąbrowskiej | 21 | 18:04
| Piłsudskiego | 22 | 18:06
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 11 min o 17:45
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:45
| Zakole | 2 | 17:46
| Okólna | 3 | 17:47
| Sosnowa | 4 | 17:48
| Wyzwolenia | 5 | 17:50
| Wyszyńskiego | 6 | 17:52
| ZSGE | 7 | 17:54
| Hala Rondo | 8 | 17:55
| Aleje 1 Maja | 9 | 17:57
| Dworzec PKP | 10 | 17:59
| ZS im. Kopernika | 11 | 18:00
| Wiadukt Pokoju NŻ | 12 | 18:02
| Spółdzielców | 13 | 18:04
| Rondo Konińskich Cyklistów | 14 | 18:04
| Szkoła Salezjańska NŻ | 15 | 18:06
| Rolna | 16 | 18:07
| Hiacyntowa | 17 | 18:08
| Nowy Dwór | 18 | 18:10
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 14 min o 17:48
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:48
| Zakole | 2 | 17:49
| Okólna | 3 | 17:50
| Sosnowa | 4 | 17:51
| Wyzwolenia | 5 | 17:52
| Glinka | 6 | 17:53
| Popiełuszki | 7 | 17:54
| Cmentarz Parafialny | 8 | 17:55
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 22 min o 17:56 a
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:56a
| Zakole | 2 | 17:57a
| Okólna | 3 | 17:58a
| Sosnowa | 4 | 17:59a
| Wyzwolenia | 5 | 18:00a
| Glinka | 6 | 18:03a
| Portowa NŻ | 7 | 18:04a
| Laskówiecka NŻ | 8 | 18:04a
| Jana Pawła II | 9 | 18:06a
| Śniadeckich | 10 | 18:07a
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 11 | 18:08a
| Grójecka I NŻ | 12 | 18:10a
| Grójecka II NŻ | 13 | 18:11a
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 30 min o 18:04 s
Stare Miasto-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:04s
| Zakole | 2 | 18:06s
| Okólna | 3 | 18:07s
| Sosnowa | 4 | 18:08s
| Wyzwolenia | 5 | 18:10s
| Wyszyńskiego | 6 | 18:12s
| ZSGE | 7 | 18:14s
| Hala Rondo | 8 | 18:15s
| Aleje 1 Maja | 9 | 18:17s
| Dworzec PKP | 10 | 18:19s
| Dworcowa | 11 | 18:21s
| Trasa Warszawska | 12 | 18:23s
| Grunwaldzka | 13 | 18:24s
| Wał Tarejwy | 14 | 18:25s
| Żwirki i Wigury | 15 | 18:27s
| Kolska | 16 | 18:29s
| Józefa Bema | 17 | 18:30s
| Rondo Kamińskiego | 18 | 18:31s
| Szpital | 19 | 18:32s
| Szpitalna | 20 | 18:33s
| Ametystowa NŻ | 21 | 18:36s
| FERIO | 22 | 18:39s
| Stare Miasto-U.Gminy | 23 | 18:40s
| Stare Miasto-kościół NŻ | 24 | 18:41s
| Stare Miasto-końcowy. |
|
|
|
za: 42 min o 18:16
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:16
| Zakole | 2 | 18:17
| Okólna | 3 | 18:18
| Sosnowa | 4 | 18:19
| Wyzwolenia | 5 | 18:21
| Wyszyńskiego | 6 | 18:23
| ZSGE | 7 | 18:25
| Hala Rondo | 8 | 18:26
| Aleje 1 Maja | 9 | 18:28
| Dworzec PKP | 10 | 18:30
| Dworcowa | 11 | 18:32
| Trasa Warszawska | 12 | 18:34
| Grunwaldzka | 13 | 18:35
| Wał Tarejwy | 14 | 18:37
| Bankowa NŻ | 15 | 18:39
| Park Chopina | 16 | 18:40
| Stadion MOSIR NŻ | 17 | 18:41b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 18 | 18:41
| Dmowskiego | 19 | 18:42b
| Nadrzeczna | 20 | 18:44
| M.Dąbrowskiej | 21 | 18:45
| Piłsudskiego | 22 | 18:46
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
Powrót | | Następne dojazdy |