Najbliższe odjazdy
Przystanek: Zakole
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 05 min o 15:12
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:12
| Zakole | 2 | 15:13
| Okólna | 3 | 15:14
| Sosnowa | 4 | 15:16
| Wyzwolenia | 5 | 15:18
| Wyszyńskiego | 6 | 15:20
| ZSGE | 7 | 15:22
| Hala Rondo | 8 | 15:23
| Aleje 1 Maja | 9 | 15:26
| Dworzec PKP | 10 | 15:29
| ZS im. Kopernika | 11 | 15:31
| Wiadukt Pokoju NŻ | 12 | 15:33
| Spółdzielców | 13 | 15:35
| Rondo Konińskich Cyklistów | 14 | 15:36
| Szkoła Salezjańska NŻ | 15 | 15:37
| Rolna | 16 | 15:38
| Hiacyntowa | 17 | 15:40
| Nowy Dwór | 18 | 15:41
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 21 min o 15:28
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:28
| Zakole | 2 | 15:29
| Okólna | 3 | 15:30
| Sosnowa | 4 | 15:32
| Wyzwolenia | 5 | 15:34
| Wyszyńskiego | 6 | 15:37
| ZSGE | 7 | 15:39
| Hala Rondo | 8 | 15:40
| Aleje 1 Maja | 9 | 15:43
| Dworzec PKP | 10 | 15:46
| Dworcowa | 11 | 15:48
| Trasa Warszawska | 12 | 15:50
| Grunwaldzka | 13 | 15:51
| Wał Tarejwy | 14 | 15:53
| Bankowa NŻ | 15 | 15:55
| Park Chopina | 16 | 15:56
| Stadion MOSIR NŻ | 17 | 15:57b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 18 | 15:57
| Dmowskiego | 19 | 15:58b
| Nadrzeczna | 20 | 16:00
| M.Dąbrowskiej | 21 | 16:02
| Piłsudskiego | 22 | 16:03
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 25 min o 15:32
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:32
| Zakole | 2 | 15:33
| Okólna | 3 | 15:34
| Sosnowa | 4 | 15:36
| Wyzwolenia | 5 | 15:38
| Wyszyńskiego | 6 | 15:40
| ZSGE | 7 | 15:42
| Hala Rondo | 8 | 15:43
| Aleje 1 Maja | 9 | 15:46
| Dworzec PKP | 10 | 15:49
| ZS im. Kopernika | 11 | 15:51
| Wiadukt Pokoju NŻ | 12 | 15:53
| Spółdzielców | 13 | 15:55
| Rondo Konińskich Cyklistów | 14 | 15:56
| Szkoła Salezjańska NŻ | 15 | 15:57
| Rolna | 16 | 15:58
| Hiacyntowa | 17 | 16:00
| Nowy Dwór | 18 | 16:00
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 30 min o 15:37 s
Stare Miasto-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:37s
| Zakole | 2 | 15:38s
| Okólna | 3 | 15:39s
| Sosnowa | 4 | 15:41s
| Wyzwolenia | 5 | 15:43s
| Wyszyńskiego | 6 | 15:46s
| ZSGE | 7 | 15:48s
| Hala Rondo | 8 | 15:49s
| Aleje 1 Maja | 9 | 15:52s
| Dworzec PKP | 10 | 15:55s
| Dworcowa | 11 | 15:57s
| Trasa Warszawska | 12 | 15:59s
| Grunwaldzka | 13 | 16:00s
| Wał Tarejwy | 14 | 16:00s
| Żwirki i Wigury | 15 | 16:03s
| Kolska | 16 | 16:04s
| Józefa Bema | 17 | 16:06s
| Rondo Kamińskiego | 18 | 16:07s
| Szpital | 19 | 16:08s
| Szpitalna | 20 | 16:08s
| Ametystowa NŻ | 21 | 16:12s
| FERIO | 22 | 16:15s
| Stare Miasto-U.Gminy | 23 | 16:16s
| Stare Miasto-kościół NŻ | 24 | 16:17s
| Stare Miasto-końcowy. |
|
|
|
za: 35 min o 15:42
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:42
| Zakole | 2 | 15:43
| Okólna | 3 | 15:44
| Sosnowa | 4 | 15:46
| Wyzwolenia | 5 | 15:48
| Wyszyńskiego | 6 | 15:50
| ZSGE | 7 | 15:52
| Hala Rondo | 8 | 15:53
| Aleje 1 Maja | 9 | 15:56
| Dworzec PKP | 10 | 15:57
| ZUS | 11 | 15:58
| Spółdzielców | 12 | 16:00
| Rondo Konińskich Cyklistów | 13 | 16:00
| Szkoła Salezjańska NŻ | 14 | 16:02
| Rolna | 15 | 16:03
| Hiacyntowa | 16 | 16:04
| Nowy Dwór | 17 | 16:06
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 35 min o 15:42
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:42
| Zakole | 2 | 15:43
| Okólna | 3 | 15:44
| Sosnowa | 4 | 15:46
| Wyzwolenia | 5 | 15:48
| Glinka | 6 | 15:49
| Popiełuszki | 7 | 15:50
| Cmentarz Parafialny | 8 | 15:51
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |