Najbliższe odjazdy
Przystanek: ZSGE
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 05:15 godz : min o 10:49
Licheń-DomPielgrzymaBetlejem
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:49
| ZSGE | 2 | 10:51
| Wyszyńskiego | 3 | 10:53
| Glinka | 4 | 10:55
| Portowa NŻ | 5 | 10:56
| Laskówiecka NŻ | 6 | 10:57
| Jana Pawła II | 7 | 10:58
| Śniadeckich | 8 | 10:58
| | 9 | 11:12
| Las Grąbliński kier. Licheń | 10 | 11:19
| Licheń-DomPielgrzymaBetlejem |
|
|
|
za: 05:21 godz : min o 10:55 r;d
Rudzica-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:55r;d
| ZSGE | 2 | 10:57r;d
| Wyszyńskiego | 3 | 10:58r;d
| Glinka | 4 | 11:00r;d
| Portowa NŻ | 5 | 11:01r;d
| Laskówiecka NŻ | 6 | 11:02r;d
| Jana Pawła II | 7 | 11:03r;d
| Śniadeckich | 8 | 11:04r;d
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 9 | 11:06r
| Grójecka NŻ | 10 | 11:07r
| Grójecka NŻ | 11 | 11:08r
| Grójec | 12 | 11:09r
| Grójecka NŻ | 13 | 11:10r
| Grójecka NŻ | 14 | 11:12r
| Wola Podłężna-Stacja paliw NŻ | 15 | 11:13r
| Wola Podłężna-Licheńska NŻ | 16 | 11:15r
| W. Podłężna I ul. Rudzicka NŻ | 17 | 11:16r
| Wola Podłężna NŻ | 18 | 11:17r
| Rudzica NŻ | 19 | 11:18r
| Rudzica III ul. Parcelowa NŻ | 20 | 11:19r
| Rudzica II ul. Główna NŻ | 21 | 11:20r
| Rudzica-końcowy. |
|
|
|
za: 06:10 godz : min o 11:44
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:44
| ZSGE | 2 | 11:46
| Przyjaźni | 3 | 11:47
| 11 Listopada | 4 | 11:48
| Zakole | 5 | 11:49
| Okólna | 6 | 11:50
| Sosnowa | 7 | 11:51
| Wyzwolenia | 8 | 11:52
| Glinka | 9 | 11:53
| Popiełuszki | 10 | 11:54
| Cmentarz Parafialny | 11 | 11:55
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 06:21 godz : min o 11:55 r;d
Rudzica-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:55r;d
| ZSGE | 2 | 11:57r;d
| Wyszyńskiego | 3 | 11:58r;d
| Glinka | 4 | 12:00r;d
| Portowa NŻ | 5 | 12:01r;d
| Laskówiecka NŻ | 6 | 12:02r;d
| Jana Pawła II | 7 | 12:03r;d
| Śniadeckich | 8 | 12:04r;d
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 9 | 12:06r
| Grójecka NŻ | 10 | 12:07r
| Grójecka NŻ | 11 | 12:08r
| Grójec | 12 | 12:09r
| Grójecka NŻ | 13 | 12:10r
| Grójecka NŻ | 14 | 12:12r
| Wola Podłężna-Stacja paliw NŻ | 15 | 12:13r
| Wola Podłężna-Licheńska NŻ | 16 | 12:15r
| W. Podłężna I ul. Rudzicka NŻ | 17 | 12:16r
| Wola Podłężna NŻ | 18 | 12:17r
| Rudzica NŻ | 19 | 12:18r
| Rudzica III ul. Parcelowa NŻ | 20 | 12:19r
| Rudzica II ul. Główna NŻ | 21 | 12:20r
| Rudzica-końcowy. |
|
|
|
za: 06:48 godz : min o 12:22
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:22
| ZSGE | 2 | 12:24
| Wyszyńskiego | 3 | 12:25
| Glinka | 4 | 12:26
| Popiełuszki | 5 | 12:27
| Cmentarz Parafialny | 6 | 12:28
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 07:10 godz : min o 12:44
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:44
| ZSGE | 2 | 12:46
| Przyjaźni | 3 | 12:47
| 11 Listopada | 4 | 12:48
| Zakole | 5 | 12:49
| Okólna | 6 | 12:50
| Sosnowa | 7 | 12:51
| Wyzwolenia | 8 | 12:52
| Glinka | 9 | 12:53
| Popiełuszki | 10 | 12:54
| Cmentarz Parafialny | 11 | 12:55
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |