Najbliższe odjazdy
Przystanek: ZSGE - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 17 min o 10:26
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:26
| ZSGE | 2 | 10:28
| Przyjaźni | 3 | 10:29
| 11 Listopada | 4 | 10:30
| Zakole | 5 | 10:31
| Okólna | 6 | 10:32
| Sosnowa | 7 | 10:33
| Wyzwolenia | 8 | 10:35
| Glinka | 9 | 10:36
| Popiełuszki | 10 | 10:37
| Cmentarz Parafialny | 11 | 10:38
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 42 min o 10:51 j
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:51j
| ZSGE | 2 | 10:53j
| Wyszyńskiego | 3 | 10:54j
| Glinka | 4 | 10:56j
| Portowa NŻ | 5 | 10:57j
| Laskówiecka NŻ | 6 | 10:58j
| Jana Pawła II | 7 | 10:59j
| Śniadeckich | 8 | 11:00j
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 9 | 11:02j
| Grójecka NŻ | 10 | 11:03j
| Grójecka NŻ | 11 | 11:04j
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 01:15 godz : min o 11:24
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:24
| ZSGE | 2 | 11:26
| Przyjaźni | 3 | 11:27
| 11 Listopada | 4 | 11:28
| Zakole | 5 | 11:29
| Okólna | 6 | 11:30
| Sosnowa | 7 | 11:31
| Wyzwolenia | 8 | 11:33
| Glinka | 9 | 11:34
| Popiełuszki | 10 | 11:35
| Cmentarz Parafialny | 11 | 11:36
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 01:18 godz : min o 11:27 j
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:27j
| ZSGE | 2 | 11:29j
| Wyszyńskiego | 3 | 11:30j
| Glinka | 4 | 11:32j
| Portowa NŻ | 5 | 11:33j
| Laskówiecka NŻ | 6 | 11:34j
| Jana Pawła II | 7 | 11:35j
| Śniadeckich | 8 | 11:36j
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 9 | 11:38j
| Grójecka NŻ | 10 | 11:39j
| Grójecka NŻ | 11 | 11:40j
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 01:56 godz : min o 12:05
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:05
| ZSGE | 2 | 12:07
| Wyszyńskiego | 3 | 12:08
| Glinka | 4 | 12:09
| Popiełuszki | 5 | 12:10
| Cmentarz Parafialny | 6 | 12:11
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 01:58 godz : min o 12:07 r;d
Rudzica-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:07r;d
| ZSGE | 2 | 12:09r;d
| Wyszyńskiego | 3 | 12:10r;d
| Glinka | 4 | 12:12r;d
| Portowa NŻ | 5 | 12:13r;d
| Laskówiecka NŻ | 6 | 12:14r;d
| Jana Pawła II | 7 | 12:15r;d
| Śniadeckich | 8 | 12:16r;d
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 9 | 12:18r
| Grójecka NŻ | 10 | 12:19r
| Grójecka NŻ | 11 | 12:20r
| Grójec | 12 | 12:21r
| Grójecka NŻ | 13 | 12:22r
| Grójecka NŻ | 14 | 12:24r
| Wola Podłężna-Stacja paliw NŻ | 15 | 12:25r
| Wola Podłężna-Licheńska NŻ | 16 | 12:27r
| W. Podłężna I ul. Rudzicka NŻ | 17 | 12:28r
| Wola Podłężna NŻ | 18 | 12:29r
| Rudzica NŻ | 19 | 12:30r
| Rudzica III ul. Parcelowa NŻ | 20 | 12:31r
| Rudzica II ul. Główna NŻ | 21 | 12:32r
| Rudzica-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |