Najbliższe odjazdy
Przystanek: Rondo Solidarności - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 06 min o 10:34
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:34
| Rondo Solidarności | 2 | 10:35
| Hala Rondo | 3 | 10:36
| Aleje 1 Maja | 4 | 10:38
| Dworzec PKP | 5 | 10:41
| Dworcowa | 6 | 10:43
| Trasa Warszawska | 7 | 10:45
| Grunwaldzka | 8 | 10:46
| Wał Tarejwy | 9 | 10:47
| Żwirki i Wigury | 10 | 10:49
| Kolska | 11 | 10:51
| Józefa Bema | 12 | 10:52
| Rondo Kamińskiego | 13 | 10:53
| Szpital | 14 | 10:54
| Szpitalna | 15 | 10:55
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 10 min o 10:38
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:38
| Rondo Solidarności | 2 | 10:39
| Hala Rondo | 3 | 10:40
| Aleje 1 Maja | 4 | 10:42
| Dworzec PKP | 5 | 10:45
| Dworcowa | 6 | 10:47
| Trasa Warszawska | 7 | 10:49
| Grunwaldzka | 8 | 10:50
| Wał Tarejwy | 9 | 10:51
| Żwirki i Wigury | 10 | 10:53
| Kolska | 11 | 10:55
| Józefa Bema | 12 | 10:56
| Rondo Kamińskiego | 13 | 10:57
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 46 min o 11:14
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:14
| Rondo Solidarności | 2 | 11:15
| Hala Rondo | 3 | 11:16
| Aleje 1 Maja | 4 | 11:18
| Dworzec PKP | 5 | 11:21
| Dworcowa | 6 | 11:23
| Trasa Warszawska | 7 | 11:25
| Grunwaldzka | 8 | 11:26
| Wał Tarejwy | 9 | 11:27
| Żwirki i Wigury | 10 | 11:29
| Kolska | 11 | 11:31
| Józefa Bema | 12 | 11:32
| Rondo Kamińskiego | 13 | 11:33
| Szpital | 14 | 11:34
| Szpitalna | 15 | 11:35
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 50 min o 11:18
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:18
| Rondo Solidarności | 2 | 11:19
| Hala Rondo | 3 | 11:20
| Aleje 1 Maja | 4 | 11:22
| Dworzec PKP | 5 | 11:25
| Dworcowa | 6 | 11:27
| Trasa Warszawska | 7 | 11:29
| Grunwaldzka | 8 | 11:30
| Wał Tarejwy | 9 | 11:31
| Żwirki i Wigury | 10 | 11:33
| Kolska | 11 | 11:35
| Józefa Bema | 12 | 11:36
| Rondo Kamińskiego | 13 | 11:37
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 01:18 godz : min o 11:46
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:46
| Rondo Solidarności | 2 | 11:47
| Hala Rondo | 3 | 11:48
| Aleje 1 Maja | 4 | 11:50
| Dworzec PKP | 5 | 11:53
| Dworcowa | 6 | 11:55
| Trasa Warszawska | 7 | 11:57
| Grunwaldzka | 8 | 11:58
| Wał Tarejwy | 9 | 11:59
| Żwirki i Wigury | 10 | 12:01
| Kolska | 11 | 12:03
| Józefa Bema | 12 | 12:04
| Rondo Kamińskiego | 13 | 12:05
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 01:26 godz : min o 11:54
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:54
| Rondo Solidarności | 2 | 11:55
| Hala Rondo | 3 | 11:56
| Aleje 1 Maja | 4 | 11:58
| Dworzec PKP | 5 | 12:01
| Dworcowa | 6 | 12:03
| Trasa Warszawska | 7 | 12:05
| Grunwaldzka | 8 | 12:06
| Wał Tarejwy | 9 | 12:07
| Żwirki i Wigury | 10 | 12:09
| Kolska | 11 | 12:11
| Józefa Bema | 12 | 12:12
| Rondo Kamińskiego | 13 | 12:13
| Szpital | 14 | 12:14
| Szpitalna | 15 | 12:15
| Topazowa-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |