Najbliższe odjazdy
Przystanek: Hala Rondo
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 08:35 godz : min o 13:16 s
Stare Miasto-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:16s
| Hala Rondo | 2 | 13:17s
| Aleje 1 Maja | 3 | 13:19s
| Dworzec PKP | 4 | 13:22s
| Dworcowa | 5 | 13:24s
| Trasa Warszawska | 6 | 13:26s
| Grunwaldzka | 7 | 13:27s
| Wał Tarejwy | 8 | 13:28s
| Żwirki i Wigury | 9 | 13:30s
| Kolska | 10 | 13:32s
| Józefa Bema | 11 | 13:33s
| Rondo Kamińskiego | 12 | 13:34s
| Szpital | 13 | 13:35s
| Szpitalna | 14 | 13:36s
| Ametystowa NŻ | 15 | 13:39s
| FERIO | 16 | 13:42s
| Stare Miasto-U.Gminy | 17 | 13:43s
| Stare Miasto-kościół NŻ | 18 | 13:44s
| Stare Miasto-końcowy. |
|
|
|
za: 08:47 godz : min o 13:28
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:28
| Hala Rondo | 2 | 13:29
| Aleje 1 Maja | 3 | 13:31
| Dworzec PKP | 4 | 13:34
| Dworcowa | 5 | 13:36
| Trasa Warszawska | 6 | 13:38
| Grunwaldzka | 7 | 13:39
| Wał Tarejwy | 8 | 13:40
| Żwirki i Wigury | 9 | 13:42
| Kolska | 10 | 13:44
| Józefa Bema | 11 | 13:45
| Rondo Kamińskiego | 12 | 13:46
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 08:48 godz : min o 13:29
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:29
| Hala Rondo | 2 | 13:30
| Aleje 1 Maja | 3 | 13:32
| Dworzec PKP | 4 | 13:35
| ZS im. Kopernika | 5 | 13:37
| Wiadukt Pokoju | 6 | 13:39
| Sąd Rejonowy | 7 | 13:40
| Zatorze | 8 | 13:41
| Szeligowskiego | 9 | 13:43
| Szymanowskiego | 10 | 13:44
| Paderewskiego | 11 | 13:45
| Paderewskiego NŻ | 12 | 13:46
| ROD Górnik NŻ | 13 | 13:47
| Urząd Skarbowy | 14 | 13:48
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 09:05 godz : min o 13:46
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:46
| Hala Rondo | 2 | 13:47
| Aleje 1 Maja | 3 | 13:49
| Dworzec PKP | 4 | 13:52
| Dworcowa | 5 | 13:54
| Trasa Warszawska | 6 | 13:56
| Grunwaldzka | 7 | 13:57
| Wał Tarejwy | 8 | 13:58
| Żwirki i Wigury | 9 | 14:00
| Kolska | 10 | 14:02
| Józefa Bema | 11 | 14:03
| Rondo Kamińskiego | 12 | 14:04
| Szpital | 13 | 14:05
| Szpitalna | 14 | 14:06
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 09:06 godz : min o 13:47
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:47
| Hala Rondo | 2 | 13:48
| Aleje 1 Maja | 3 | 13:50
| Dworzec PKP | 4 | 13:53
| Dworcowa | 5 | 13:55
| Trasa Warszawska | 6 | 13:57
| Grunwaldzka | 7 | 13:58
| Wał Tarejwy | 8 | 14:00
| Bankowa NŻ | 9 | 14:02
| Park Chopina | 10 | 14:03
| Stadion MOSIR NŻ | 11 | 14:04b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 12 | 14:04
| Dmowskiego | 13 | 14:05b
| Nadrzeczna | 14 | 14:07
| M.Dąbrowskiej | 15 | 14:09
| Piłsudskiego | 16 | 14:10
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 09:14 godz : min o 13:55
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:55
| Hala Rondo | 2 | 13:56
| Aleje 1 Maja | 3 | 13:58
| Dworzec PKP | 4 | 14:01
| ZS im. Kopernika | 5 | 14:03
| Wiadukt Pokoju NŻ | 6 | 14:04
| Spółdzielców | 7 | 14:06
| Rondo Konińskich Cyklistów | 8 | 14:07
| Szkoła Salezjańska NŻ | 9 | 14:08
| Rolna | 10 | 14:09
| Hiacyntowa | 11 | 14:11
| Nowy Dwór | 12 | 14:12
| Poznańska-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |